Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 000 zł1 337 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.37 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Ł.2MN.04). Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł900 m² 254,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w Łańcucie przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobki

Dobki,warmińsko-mazurskie

2 500 zł4 967 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka do wydzierżawienia z możliwością zakupu o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim. Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 078 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kaczka, kameralny kompleks działek. Prowizja: 0% (kupujący nie płaci prowizji). Opis: szukasz miejsca na wymarzony dom z dala od zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym w okolicach Pakości w miejscowości Radłowo. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

lokal na usługi medycyny estetycznej, dermatologicznej, kosmetologicznej i stomatologicznej w Osiecznej powierzchnia: 42 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie pompa ciepła, światłowód,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 400 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

/ działka budowlana / Kraków 10 min. / wieliczka 10 min / Grabie / Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w spokojnej i zielonej miejscowości Grabie,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie na Ustroniu IV, z balkonem. Rozkładowe mieszkanie dwustronne o pow. 52,20m 2 , w sypialni oraz w przedpokoju znajdują się duże szafy w zabudowie wykonane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł640 m² 4 685,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działający obiekt noclegowy bardzo blisko stoku w Zieleńcu - z wysokim obłożeniem zimowym i potencjałem wzrostu po modernizacji. Nieruchomość funkcjonuje od wielu lat,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,81 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Manufaktura Nieruchomości przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m (200m2 powierzchni całkowitej), położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 797 000 zł137,80 m² 13 040,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: budynek specjalistycznej praktyki lekarskiej w centrum Brzegu. Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 137,80 mkw usytuowany na działce o powierzchni 245 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł91,79 m² 9 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący, całoroczny wybudowany w 2002 r o pow. 91 m2. Dom jest w pełni wyposażony, umeblowany, podłoga drewniana, kominek kaflowy, ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł90 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż -sikorzyce, gmina wietrzychowice. Na sprzedaż starszy, drewniany budynek mieszkalny o powierzchni ok. 90 m , (trzy duże pomieszczenia, korytarz) położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł299 m² 2 605,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:855 m²

Dom 299 m w centrum | 855 m działki | możliwość wydzielenia 3 mieszkań | Starogard Gdański Szukasz przestronnego domu w centrum Starogardu Gdańskiego z potencjałem inwestycyjnym?.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł912 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 912 m2 zlokalizowaną w miejscowości Korzeniewo. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł237 m² 29 324,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:212 m²

Gotowy hotel nad morzem! Władysławowo. Przejmujesz i zarabiasz od pierwszego dnia! Marzysz o własnym hotelu lub pensjonacie nad morzem, który już działa, jest wyposażony i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

302 610 zł1 441 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlanych położonych w Miłoszycach obok Jelcza Laskowic. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

119 999 zł1 353 m² 88,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy - 50 m od jeziora | Mazury | Stręgiel Wyobraź sobie poranek z kawą, gdy nad taflą jeziora unosi się lekka mgła, a jedyne co słyszysz to śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł15 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam miejsce postojowe / projektant/ ul. Solińska / cena: 30 000 zł Oferuję na sprzedaż miejsca postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Projektant przy ul. Solińskiej w Rzeszowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł189 m² 8 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż szeregowiec z świetnym układem na Ogrodach # lokalizacja # Lokalizacja której nie trzeba nikomu zachwalać. Bardzo lubiane i poszukiwane miejsce dla rodzin z dziećmi. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

449 934 zł38,13 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 3pok mieszkanie z balkonem z wyjściem z dwóch pokoi ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 129 zł42,78 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 502 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 2502 m2 położona nad zalewem w Radzynach, gm. Kaźmierz, pow. szamotulski woj. wielkopolskie. Duża działka z frontem 50 m daje duże możliwości zabudowy, swobody.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarskiego, gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

69,32 zł/m²29,50 m² 2 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,90 m² 10 683,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczny, w pełni rozkładowy lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Przedmieściu Bydgoskim. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta, w pobliżu umk.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł548 m² 9 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 573 m²

Wilkszyn, gmina miękinia Do sprzedaży bardzo atrakcyjna rezydencja znajdują się w miejscowości Wilkszyn. Do o powierzchni całkowitej 548,15 mkw. (powierzchnia użytkowa 496,96 mkw.) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 zł66,48 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 765 000 zł79 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 79 M kw Z tarasem ok. 35 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 290 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka 1290 m2/boryszew/ wiązowna Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna wyłączenie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż przestronne I klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta W sąsiedztwie teatru I zamku sułkowskich. TA.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²66 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy położony przy ul. Pułkownika Dąbka 257 w Gdyni (obłuże). To miejsce z 20-letnią historią działalności fryzjerskiej - rozpoznawalne i przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²34 m² 544 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sky Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A położony w strategicznej części warszawskiego Mokotowa, bezpośrednio przy ulicy Rzymowskiego. Lokalizacja w sercu Służewca zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Salon połączony z kuchnią i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie handlowo-usługowe w nowoczesnym obiekcie komercyjnym, zlokalizowanym w ścisłym centrum Stronia Śląskiego przy ul. Zielonej - głównej osi.