Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

499 000 zł41 m² 12 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie jest dla każdego. Serio. Jeśli lubisz hałas, tłumy i sąsiada, który o 2 w nocy odkrywa talent dj-a przewiń dalej. Tu jest Złotno. Tu się oddycha. 41 m dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł51,50 m² 2 815,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,50 m , położonego w kameralnym, jednopiętrowym budynku wielorodzinnym z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,62 m² 8 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 51,62m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w Wejherowie przy ul. Romana Waśkowskiego. Opis nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 683 m² 177,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu 17 arową działkę położoną w Rudnej Małej. Działka bezpośrednio przy drodze w otoczeniu domów jednorodzinnych. W pobliżu: szkoła podstawowa (1km), sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Narutowicza - dwu - poziomowy lokal - dwa odrębne pietra - na parterze 70 m2 ; 2 duże sale przejsciowe + kuchnia, + łazienka ( zamieszczone zdjęcia) - na pietrze 3 pokoje z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 898 zł32,62 m² 10 481,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. i jest to mieszkanie. 32,68 m czystej przyjemności, gdzie każdy centymetr ma sens. Ogródek - 12,1 m prywatnej zieleni, idealny na poranną kawę i popołudniowe grilla.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo apartamentach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł66,60 m² 18 468,47 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**na sprzedaż przestronny apartament w Gdańsku, ul. Sucha 33** Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 14. piętrze w 17-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 804 m² 187,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 4804 m , położonej bezpośrednio przy al. Wojska Polskiego (dk1) w Częstochowie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie położone w Gostyninie przy ul. Nowej, na II piętrze w budynku z 2008 roku. Lokal idealny dla rodziny lub osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 063 m² 119,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych pod budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł25 000 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjnie położony grunt skradający się z 3 działek położonych w Mechnicach przy ulicy Strażackiej. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 050 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: działka budowlana - ok. 10 arów - Budy Głogowskie, przy ul. Cegielnianej. Atuty: działka jest dobra pod budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego projektu dobry kształt, wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł121 m² 4 628,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na zagospodarowanej działce o powierzchni 920 m2 dom o konstrukcji kanadyjskiej o powierzchni 120m2 .4 pokoje , 3 tarasy , dwie łazienki. Dach pokryty balchodachówką. Doprowadzona woda.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²336 m² 8 736 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 336 m2 .Lokal bezpośrednio z rampy podzielony na dwie strefy magazynową i biurową / dobrze naświetloną/. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł134,74 m² 10 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wysoki standard, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,74 m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 848 zł47,91 m² 17 174,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł6 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 6700m2, zlokalizowana na wlocie do Słupska od strony Koszalina, bezpośrednio przy drodze krajowej A6 Szczecin - Gdańsk. Działka prostokątna, przylegająca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł209 m² 10 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy, nowoczesny Segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni 206 m2 z usytuowany na 332 m działce na warszawskich Młocinach. Bielany. To.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,40 m² 7 807,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na jezioro - Kartuzy, os. Wybickiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na popularnym osiedlu Wybickiego w Kartuzach.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu domu wolnostojącego w Nieporęcie. Budynek jest usytuowany w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. w doskonałej lokalizacji. Dom położony jest w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Filomatów w Gdyni, dzielnica Grabówek Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon z wyjściem na balkon, 3 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31,47 m² 20 019,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mikro apartament w budynku usługowym( hotelowym jwc) położony przy al. Jerozolimskich przy węźle Salomea. Idealna oferta pod inwestycję na wynajem krótko i dugoterminowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł34 m² 18 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 mkw z dużym balkonem, w budynku z windą z 2010r., na 2 piętrze/6, w świetnej lokalizacji - zaledwie 2 km do Rynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł267,05 m² 4 680,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonujący, pensjonat o całkowitej powierzchni użytkowej 267m 2. Budynek wolnostojący, wybudowany na działce o powierzchni łącznej 1065 m 2 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł271,57 m² 6 992,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż piękny, bardzo zadbany dworek, położony w malowniczej wsi Grochowice, słynącej ze Stachuriady, a także z grzybów i jagód w okolicznych lasach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł101 m² 12 574,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Przestronne mieszkanie w sercu Wrzeszcza | 101 m | ostatnie piętro | kominek | 15 min rowerem nad morze | ul. Dmowskiego Wyjątkowa lokalizacja, która łączy klimat kamienicy z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76 m² 15 131,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 76 m , w dzielnicy Krowodrza w otoczeniu zieleni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł5 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o funkcji usługowo-mieszkalnej zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Toruńskiej. Działka posiada 5500m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania na wynajem W malowniczej górskiej okolicy Prezentujemy na wynajem apartamenty położone w Brennej - malowniczej dolinie Leśnicy, słynącej z doskonałego mikroklimatu.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o pow. 120 m2 położony na parterze budynku biuro - usługowego w Józefowie. Lokal jest wykończony gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość składa się z: - otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²300 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność! Katowice - ul. Węglowa - przy Drogowej Trasie Średnicowej Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w kameralnym biurowcu klasy B+ Do wynajęcia : samodzielny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,78 m² 7 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizji zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej tj. 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Włosty

Włosty,warmińsko-mazurskie

150 000 zł39 866 m² 3,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania grunt rolny o powierzchni 3,98866 ha, położony w obrębie Włosty, gmina Gołdap, powiat gołdapski (woj. warmińsko-mazurskie). Klasy użytków: riiib 0,6556 ha riva 3,3085 ha Lz +.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłączność! Oferta wynajmu lokalu usługowego w Rybniku przy rynku Do wynajęcia lokal usługowy położony na 1. piętrze w samym centrum Rybnika, przy rynku. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł16 858 m² 112,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko 10 km od Wodzisławia, 19 km od Raciborza, 6 km od wjazdu na autostradę. Działka oznaczona w mpzp jako b4pu b4pu - tereny obiektów produkcyjno-usługowych Przeznaczenie podstawowe: obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 000 zł2 036 m² 7 366,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:33 500 m²

Na sprzedaż unikalny kompleks hotelowo-pensjonatowy Amelkowa Chata położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji turystycznych Karkonoszy na Przełęczy Okraj w Kowarach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w bloku, w centralnej części miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,03 m² 7 918,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy dziś przyjemność zaproponować państwu solidny i komfortowy dom wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy lokal o powierzchni użytkowej 125,03 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł22 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Prezentuje Państwu idealna działkę pod inwestycję o powierzchni 2,24 ha z możliwością podziału na mniejsze parcele. Położona w dogodnej lokalizacji, działka znajduje się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²1 200 m² 69 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 1200 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. 40 pokoi. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.