Nieruchomości

240 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Magazyn Końskie

Końskie,świętokrzyskie

2 338 zł259,88 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Stąporków. Przedmiotem oferty są wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł142,15 m² 5 339,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Dom z widokiem na Ćwilin, śnieżnicę i Łopień Nowy dom w stanie deweloperskim 954 m działki, beskid Wyspowy Valor Estates prezentuje Poranek zaczynasz w kuchni wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł222,81 m² 4 263,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu zlokalizowanego przy ul. Norwida, na Osiedlu Brzezina w Toruniu. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 100 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Kostrza, gmina Jodłownik, powiat limanowski. Nieruchomość u podnóża Góry Kostrza (725 m n.p.m.) Działka o powierzchni 91 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

794 000 zł59,01 m² 13 455,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce do życia i odpoczynku Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania deweloperskiego. Kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł2 000 m² 3 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:52

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem - Jastrzębia Góra, tupadły Atuty nieruchomości: 7 komfortowych domków całorocznych (łącznie ok. 600 m powierzchni użytkowej) Każdy domek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budynek użytkowy z możliwością adaptacji części budynku na pow. mieszkalnego -około 480m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1200m2 - Motycz. Na działce znajduje sie budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 900 zł125 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł316 m² 9 462,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 797 m²

Dwa całoroczne domki rekreacyjne pod Mielnem - gotowy biznes i komfortowa przestrzeń Na sprzedaż dwa całoroczne domki rekreacyjne położone w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stwórz Swój Wymarzony Dom w Bodzanowie! Dom z Ogrodem i Bliskością Natury! Marzysz o idealnym miejscu, które urządzisz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Oferujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł4 500 m² 666,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rokitnica, ul. Bałtycka Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m , położona w miejscowości Rokitnica, zaledwie 1,5 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 122 m² 356 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem domu w cenie. Działka położona w Krynicznie.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł89,30 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament na wynajem, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 686 m² 73,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjatkowa działka na zboczu stoku W stronę skrzycznego szczyrk - okazja! jedyna z nielicznych jeszcze dostępnych działka o pow. 6686m2 opis: wyjątkowa działka na sprzedaż dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł9 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 96 arów, położona w urokliwej miejscowości Nawojowa, zaledwie kilka kilometrów od Nowego Sącza. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł62,50 m² 5 360 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*Mieszkanie w centrum Mrągowa przy jeziorze z widokiem Do sprzedaży atrakcyjne gotowe mieszkanie w bloku na II- piętrze w centrum miasta Mrągowo o powierzchni użytkowej 55 mkw. +.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy Cisie Zagrudzie Szukasz cichego miejsca do życia z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka w miejscowości Cisie Zagrudzie to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 600 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Siedlisko na sprzedaż Paszkowszczyzna Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości Paszkowszczyzna, w gminie Orla, powiat bielski, województwo podlaskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł16 400 m² 7,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna foremna działka rolna w miejscowości Łęgowo, gmina Stare Kurowo powiat strzelecko- drezdenecki. Działka znajduje się w pięknym przyrodniczo terenie doliny Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

3 748 800 zł12 496 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

123 300 zł4 110 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne Uhowo, gm. Łapy Na sprzedaż oferuję dwie działki rolne nr 280/21 i 280/23 o łącznej powierzchni 4110 m , położone w miejscowości Uchowo, gmina Łapy.

Szczegóły ogłoszenia

44 200 zł850 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#Lokalizacja Tanie działki budowlane w miejscowości Drogosław, pomiędzy Szubinem a Łabiszynem. #Charakterystyka Powierzchnia działek od 850m2 do około 1280m2, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 492 m² 194,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²367 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem halę magazynową z częścią biurową zlokalizowana w miejscowości Żuków koło Milanówka. Jest to idealna propozycja do prowadzenia działalności gospodarczej jako.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²78 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 78m2. Rabka-Zdrój, ul. Jana Kilińskiego 2. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: rabka-Zdrój, ul. Jana Kilińskiego 2. Kluczowe atuty lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł37,85 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Sosnowcu Sielcu przy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 37,85m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł430 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zadbana kamienica położona w ścisłym centrum Kędzierzyna - Koźla. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony lokal gastronomiczny ok.120m2 /klima, alarm / , aktualnie kebab. 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł71,79 m² 4 527,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Nowy Świętów, głuchołazy Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 71,79 m , położone na parterze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2 pokojowe położone I piętrze na Os. Targowica o powierzchni 47,82 m2. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Kuchnia w nowej zabudowie ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę działkę usługową o powierzchni 350m2 na terenie Złocieńca przy ul. Połczyńskiej 10. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację przy parkingu Netto, w sąsiedztwie Rossmanna.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 000 zł525 m² 3 280 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 525 m2, położony na działce o powierzchni 577 m2, w centrum Węgorzewa, przy Alejach Wojska Polskiego. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie na Starym Mieście przy ul.Kremerowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2gim piętrze w 4-o piętrowej kamienicy (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom 600 m Z częścią komercyjną - gotowy do zamieszkania I prowadzenia działalności gdańsk, kowale - os. Olimp, ul. Heliosa 8 Powierzchnia 600 m Liczba pokoi: część komercyjna: 14.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,21 m² 5 490,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż położony w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Garaż o powierzchni 16,21 m2. Stan techniczny - bardzo dobry, w garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Trzystronne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe, zachód i północ.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle, ul. Przasnyska - ogrodzone, chronione, bardzo ładnie zagospodarowane, dużo zieleni. Mieszkanie - rozkład i wyposażenie: - salon z rozkładana kanapą - sypialnia - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 002 zł27,40 m² 10 182,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 599 000 zł270 m² 5 922,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł500 m² 5 998 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:572 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do centrum miasta oraz głównych.