Nieruchomości
240 108 ogłoszeń
Od najnowszych
Ogłoszenia wyróżnione
Działka budowlana ogrodzona, ul. Dolna
Roczyny,małopolskie
120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Makowa
Kiełczów,dolnośląskie
767 000 zł64 m² 11 984,38 zł/m²
1 490 000 zł107 m² 13 925,23 zł/m²
413 928 zł5 749 m² 72 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mikrokawalerka z ogródkiem Zawoja
Zawoja,małopolskie
232 760 zł20,24 m² 11 500 zł/m²
420 000 zł41,48 m² 10 125,36 zł/m²
Mieszkanie z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 590 000 zł60,20 m² 26 411,96 zł/m²
199 000 zł33,61 m² 5 920,86 zł/m²
443 300 zł806 m² 550 zł/m²
Działka przemysłowa ogrodzona Zgorzelec
Zgorzelec,dolnośląskie
3 637 000 zł3 637 m² 1 000 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Koźmice Wielkie
Koźmice Wielkie,małopolskie
950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²
Dom wolnostojący Międzyzdroje
Międzyzdroje,zachodniopomorskie
645 000 zł77,50 m² 8 322,58 zł/m²
365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²
178 000 zł604 m² 294,70 zł/m²
495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Jakubowo
Jakubowo,warmińsko-mazurskie
400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²
320 000 zł892 m² 358,74 zł/m²
769 000 zł30 m² 25 633,33 zł/m²
849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²
Mieszkanie z garażem Kolbuszowa
Kolbuszowa,podkarpackie
750 000 zł77,50 m² 9 677,42 zł/m²
Biuro wolne od zaraz, al. Ratuszowa
Inowrocław,kujawsko-pomorskie
35,19 zł/m²27 m² 950 zł
420 000 zł34,36 m² 12 223,52 zł/m²
99 000 zł1 160 m² 85,34 zł/m²
1 300 000 zł13 627 m² 95,40 zł/m²
Działka budowlana Wrząsowice
Wrząsowice,małopolskie
940 000 zł2 850 m² 329,82 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Gaj Mały
Gaj Mały,wielkopolskie
650 000 zł10 389 m² 62,57 zł/m²
195 000 zł1 075 m² 181,40 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Zagaje
Zagaje,warmińsko-mazurskie
95 000 zł54 m² 1 759,26 zł/m²
31,67 zł/m²600 m² 19 000 zł
155 000 zł1 222 m² 126,84 zł/m²
Dom wolnostojący Milanówek
Milanówek,mazowieckie
945 000 zł140 m² 6 750 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Wspólna
Ostrów Mazowiecka,mazowieckie
3 900 zł140 m² 27,86 zł/m²
469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Jałowcowa
Przyłęki,kujawsko-pomorskie
643 250 zł2 573 m² 250 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego
Wrocław,dolnośląskie
1 130 000 zł65 m² 17 384,62 zł/m²
139 000 zł1 434 m² 96,93 zł/m²
145 000 zł1 469 m² 98,71 zł/m²
Dom bliźniak Baniocha
Baniocha,mazowieckie
1 390 000 zł189 m² 7 354,50 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia