Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Hala, ul. Smoleńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurowo-socjalną, zlokalizowana przy ul. Smoleńskiej w Bydgoszczy. Parametry techniczne obiektu: powierzchnia użytkowa: ok. 450.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł9 388 m² 36,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciechocinek. Działka 9388 m2, wyjątkowy mikroklimat, media. Polecam do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł119,03 m² 2 519,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny, wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 120 m , położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Moniuszki. Lokal mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 608 m² 651,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gliwice - łabędy - proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,46 ha. Dojazd do działki drogą gminną. Dostępne media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnieze suikzp działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

260 000 zł39,80 m² 6 532,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż umeblowana kawalerka - na ulicy Krasińskiego 3, jelenia Góra Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 39,8m , zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

109 100 zł27 m² 4 040,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na podłogach panele i płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł1 908 m² 117,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 121/217 o powierzchni 1908 m , położona w nowym kompleksie działek rekreacyjnych Leśny Zakątek - Skorupki, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 137 m² 1 099,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona działka z miejscowym planem - Pruszcz Gdański! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Jedną z jej największych zalet jest mnogość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż, dom 220 m2 z lokalem usługowym, centrum, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom usytuowany przy ulicy 1 maja w Myszkowie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 381 600 zł62,80 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 62,8 m , położone na 8 piętrze w budynku przy ulicy Karola Bohdanowicza 13, w jednej z najbardziej zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł11 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w miejscowości Czerwona Niwa gmina Wiskitki Powiat Żyrardów Powierzchnia działki 11200m2 położona w pasie drogi powiatowej do tej pory działka typowa pod uprawy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,10 m² 9 982,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyłaczność - tylko u nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe ul. Skwierzyńska, krzyki Gajowice Powierzchnia: 56,1 m , dodatkowo piwnica ok. 4m Liczba pokoi: 3 niezależne, ustawne pomieszczenia Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 700 zł106,40 m² 6 369,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²39 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 39m2, znajdujący się na parterze w biurowcu przy ulicy Mikołaja Reja w Rzeszowie. *Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 797 zł36,77 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

37,14 zł/m²70 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Świdnicy. Nieruchomość dwupoziomowa, wejście bezpośrednio od ulicy, duża witryna. Powierzchnia około 70m 2. Lokal po remoncie. Ogrzewanie gazowe. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 740 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1714 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18,20 m² 109,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: blisko plaży ( 13 min. spacerkiem - 1 km ) cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami i otwartą kuchnią przy ulicy Ułanów w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,80 m² 10 054,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i przestronne mieszkanie: lublin, lwowska, 36,8m2, 2 pokoje.! bez piecyka gazowego! Opis mieszkania: - piętro 10/10 - powierzchnia mieszkania: 36,8 m - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

6,04 zł/m²827,50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży halę magazynowo-produkcyjną. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 827,5 m2 , usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 064 m² 770,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,64 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie trapezu o dogodnych wymiarach: 40m/ 31m/ 32m/.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Gruszów, gmina Raciechowice dom z ogrodem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 125 m (powierzchnia użytkowa ok. 90 m ), wzniesiony w latach 90.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł124 m² 1 991,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 022 m²

Działka 3022 m z domem 140 m do remontu i stodołą dużo zieleni Na sprzedaż działka o powierzchni 3022 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

11 693 600 zł124 400 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni ponad 12 ha Do sprzedania działka o przeznaczeniu przemysłowo usługowym, zlokalizowana bezpośrednio przy trasie poznańskiej, wjazd publiczny bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

373 920 zł30,40 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gotowe do sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł5 600 m² 50,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 56 arów | wszystkie Media | Możliwość podziału | Idealna pod inwestycję Aktualnie na części działki jest niewielki dom do remontu lub rozbiórki oraz duża hala murowana także do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł168,50 m² 8 302,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Polecam Państwu bardzo wygodny, pięknie położony dom parterowy w Lusówku. Dużo przestrzeni i słońca. Dom powstał z wysokiej jakości materiałów, na dużej działce, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł117,50 m² 7 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach! Układ pomieszczeń: Parter.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł1 400 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość gruntową położoną w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Mieszka I. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 700 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

27 ar Rzeszów Podleśna - Siedliska Tylko u nas - działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych - z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej - w bezpośrednim sąsiedztwie lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł68,90 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na Wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł250 m² 21,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem halę magazynową z zapleczem biurowym o powierzchni 250m2. Hala dobrze doświetlona światłem dziennym, ogrzewana.Wyposażona w 2 bramy z poziomu 0. Wolna od grudnia!.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 020 000 zł1 191 m² 856,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomość położona w Nidzicy znajduje się na terenie oznaczonym symbolem D-80um: przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowo-mieszkaniowa - usługi nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

1 382 500 zł39 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka rolna! nowe racibory! duży potencjał inwestycyjny! 5 minut zjazd S8 tarczyn południe Na sprzedaż urokliwa działka przy ul. Mazowieckiej o powierzchni prawie 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią oraz dużą łazienką, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Romaszewskiego. Mieszkanie idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł174 m² 5 718,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w oddalonej o 4 km od Łeby, urokliwej miejscowości Żarnowska. Żarnowska to miejscowość, którą coraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,40 m² 17 765,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971