Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

440 000 zł1 345 m² 327,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Zwierzyńcu przy ul. Klonowej o powierzchni 1345m2. Działka graniczy ze Szczebrzeszynskim Parkiem Krajobrazowym. Posiada dostęp do sieci energetycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł7 600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana / rolna nr 91, obręb 0005 Koszajny, gmina Małdyty, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż działkę o powierzchni 7600 m . Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł597 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane na terenie Inowrocławia w okolicach ulic Warsztatowa / Snarskiego. Możliwość zakupu pojedynczej lub dwóch. Oznaczenie ewidencyjne działek: 10/21.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane na Mazurach Nowe Guty, nad Jeziorem Śniardwy o powierzchniach 3000 m , położone w malowniczej miejscowości Nowe Guty około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł1 500 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niewodnica kościelna Numer działki 446/53, 446/54 albo 446/55. Na sprzedaż: leśne działki budowlane 1500 m - Niewodnica Kościelna, ul. Poziomkowa Wymiary: ok. 30x 50 m Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

363 480 zł60,58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym przy ul. Słowiańskiej w Lubinie, w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

1 311 000 zł114 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sprzedam zadbany, energooszczędny dom z 2014 roku o powierzchni 114m2. Nieruchomość wyróżnia się uregulowanym stanem prawnym pełna własność gruntu z odrębną Księgą Wieczystą. To.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usługowa 1500 m Łukaszowice pod Wrocławiem Szukasz miejsca, które da Twojej inwestycji przewagę? Ta działka usługowa o powierzchni 1500 m w Łukaszowicach to doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,78 m² 7 695,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z widną kuchnią: - metraż 46,78 m , - 3 piętro, - ogrzewanie miejskie, - do odświeżenia, - spółdzielcze - własnościowe, - balkon francuski, - piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł73 m² 10 616,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Są mieszkania i są miejsca, do których chce się wracać. To jest właśnie jedno z nich. Połączenie przestrzeni klimatu i ogrodu sprawia, że żyje się tu jak w domu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł28 000 m² 19,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji dla kupującego! Duże, zadbane siedlisko z budynkami oraz z warunkami zabudowy na duży dom i garaż dwustanowiskowy oraz rozbudowę istniejącego domu. Obecny dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł196 m² 2 933,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Stare Miasto. Dom położony w obszarze zubodowy jednorodzinnej w bardzo dobrym dostępie do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł143 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz domu, który pracuje na twoje oszczędności I komfort? Zapraszamy do odkrycia Srebrnej 27/29 kameralnej inwestycji w Podolszynie Nowym. To miejsce dla osób, które nie szukają.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką plus piwnicą , pierwszy pokój jest z aneksem kuchennym i z niego jest wejście do łazienki i drugiego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

694 500 zł2 778 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki nr 46/5 i 47/4 o łącznej powierzchni 0,2778 ha, położone w bezpośrednim sąsiedztwie węzła S7 Pasłęk Południe. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł226 m² 4 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:483 m²

Sprzedam komfortowy dom położony w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni użytkowej 226m kw. położony na działce o powierzchni 483m.kw. Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynajmę budynek o łącznej powierzchni użytkowej 100m2, do celów mieszkalnych, handlowo-usługowych lub biurowych. Możliwość wynajęcia: 1) parteru w cenie 3000 zł/miesiąc 2) poddasza 2000.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 800 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia bezpośrednio powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 1800 m2, w budynku zlokalizowanym w Zamościu przy ul. Okrzei 32. Część oferowanych powierzchni ok. 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnej, uporządkowanej przestrzeni do życia, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 600 m² 86,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 16ar - Piotrowice, oswiecim cena: 139.000zl Unikalna nieruchomość gruntowa położona w urokliwej lokalizacji w otulinie lasow, pol i stawow. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 060 m² 330,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, działka nr 1529/79 na sprzedaż przy ulicy Husarskiej, dobra, pow. Policki. Tylko 5 minut od planowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina. Powierzchnia działki 919 m2 + ok. 142m2 z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 000 zł7 249 m² 144,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Sieradz o pow. 7249 m2 w pobliżu drogi krajowej nr 83 i Centrum Dystrybucyjnego Biedronka. Na podstawie uchwały Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł122 m² 9 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Rezerwacja **nowoczesny dom szeregowy (środkowy) w Mirkowie gotowy do zamieszkania, po remoncie, z dużym potencjałem** Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż dom jedno rodzinny położony w spokojnej i malowniczej okolicy wiejskiej, idealny dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Opis nieruchomości : Dom.

Szczegóły ogłoszenia

38,27 zł/m²81 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje sie w wolnostojacym budynku, w ktorym wyodrebnione sa jeszcze 3 lokale uzytkowe.Jest to lokal biurowo-uslugowy w bardzo atrakcyjnym i eksponowanym miejscu przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

251 850 zł1 095 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1095 m położona przy ulicy Dzikowskiej w Fastach. Media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) znajdują się w pobliżu działki, co ułatwia podłączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł230 m² 7 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Piękny Dom z Widokiem i Dużą Działką (8800 m2) Piękna i praktyczna nieruchomość, idealna do prowadzenia działalności gospodarczej lub przekształcenia w teren rekreacyjny. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 088 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana położona w miejscowości Runów na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego z pięknymi terenami zieleni w okolicy gwarantująca ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł191,24 m² 10 196,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 188,75 m , wybudowany w 2024 roku według projektu Dom w lilakach 10 (g2 - lustrzane odbicie) Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,90 m² 12 968,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 53,9 m | Rozkład | Różanka | 7 piętro | Bez prowizji Szukasz mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję we Wrocławiu? Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,10 m² 10 245,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | panorama wrocławia | miejskie media | różanka Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? Ta oferta na wrocławskiej Różance to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł800 m² 143,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Jugowicach. Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Prąd na działce. Woda, kanalizacja,gaz i światłowód w drodze. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 920 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż wyjątkowa działka Z warunkami zabudowy Lokalizacja: murzynko, gmina Gniewkowo cicha, spokojna okolica Cena: 44,52 zł m2 Powierzchnia: 2920 m Status: działka rolna z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o metrażu 64,7m2. Na pierwszym poziomie znajduja się salon, łazienka z wc oraz kuchnia. Na górze dwa pokoje. Okna plastikowe, ogrzewanie gazowe, dwuletni piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł70,90 m² 3 808,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne (pow. 70,90 m2) 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, w dwukondygnacyjnym bloku, na 2 piętrze, bez sąsiadów na kondygnacji. Całość odświeżona, nadaje się od razu do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,20 m² 12 827,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Wisly. Do stacji kolejowej 200 m do deptaku 50 m, do rynku 150m. Idealne do zamieszkania (wszedzie blisko)lub na wynajm jako apartament wakacyjny (w zimie narty.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł49,94 m² 6 948,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46,8 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Wnętrza są jasne i przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47,10 m² 6 157,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 47,1m2 w bloku na 2 piętrze, dwupokojowe, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Duży balkon oraz bardzo duża piwnica(13m2).Mieszkanie jest dwustronne (wsch/zach) jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł107,50 m² 7 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom pod pod lasem niedaleko od Warszawy w cichej i spokojnej okolicy. Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Na sprzedaż nowoczesny bliźniak składający się z dwóch identycznych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,10 m² 11 562,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Vivaldiego | Cztery Pory Roku lokalizacja Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie. Osiedle jest ciche, estetyczne i zadbane, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł460 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia hala świeżo wyremontowana. Powierzchnia Hali 432 m2 ( 36x12 ), dodatkowo biuro+kuchnia i łazienka łącznie 460 m2 Wysokość wewnątrz hali 3,1m Do hali przynależy plac około 500 m2 -.