Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 400 zł210 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzykondygnacyjny dom wielolokalowy o dużym potencjale, zlokalizowany w świetnie skomunikowanej i spokojnej części Poznania na Winogradach, przy ul. Sadowej,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -położonej w centrum Tarnowa ul. Drużbacka. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 463m2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł62 m² 13 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,58 m² 10 310 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

####kontakt agata mrożek   #### nieruchomość ze względu na lokalizację I infrastrukturę, a także rewelacyjną komunikację W każdą stronę miasta jest idealną inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta sprzedaży atrakcyjnych i widokowych działek budowlanych w miejscowości Ćwiklice 3km od Centrum Pszczyny. Działka z widokiem na Beskidy. Powierzchnia działek: 1200m2, lub 650m2.

Szczegóły ogłoszenia

497 673 zł50,27 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

70 496 zł17 624 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Wągroda gmina Niechlów w powiecie górowskim. Powierzchnia działki wynosi 17624 mkw. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Resko

Resko,zachodniopomorskie

1 850 000 zł911 m² 2 030,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:822 m²

Jeśli szukasz obiektu pod inwestycje i chciałbyś mieć zapewnione zyski to mamy ofertę dla Ciebie. Na sprzedaż obiekt inwestycyjny o powierzchni użytkowej 911 m 2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

86,17 zł/m²347 m² 29 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Leach & Lang Property Consultants prezentują przestronny lokal o powierzchni 347 m, zlokalizowany przy ul. Małej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze budynku i składa się z: - 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Horyzont Nowosolnej: twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecując dzień.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 850 m² 140,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Nowym Sączu przy ul. Jodłowej, lekko nachylona z widokiem na pobliskie góry. Działka w spokojnej i pięknej okolicy domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

42,59 zł/m²58,70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego korzystnie położonego na początku największego osiedla wielorodzinnego w Chojnowie, niedaleko centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł78 m² 4 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ofert na wyłączność. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w górnej części Sobięcina o powierzchni 78 m2 wraz z dwoma piwnicami 26m2 oraz strych i pomieszczenie na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł5 100 m² 7,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka rolna z panoramą na Dunajec Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0.51 ha, położoną w malowniczej miejscowości Melsztyn, gmina Zakliczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 642 m² 145,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji Szukasz dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie układ, kształt działki oraz lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej w Warszawie. Lokalizacja Belvedere Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131 m² 9 916,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony z basenem i fotowoltaika, na działce o pow. 600 m2, z 4 sypialniami, 2 łazienkami, położony w Dębienku gmina Stęszew! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

970 000 zł194 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci domu z zabudowaniami gospodarczymi znajdującego się w Brzegu w województwie opolskim. Budynki: 1. dom o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,02 m² 11 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,02 m2 przy ulicy Podchorążych na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Złotno to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie typu "studio" o powierzchni 30m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

243 900 zł1 109 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu 1 z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55,80 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie? Mam coś dla Ciebie! Zamieszkaj na Saskiej Kępie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw. z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²235 m² 8 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 235 m2 położony na 3-cim piętrze budynku z windą, nieopodal Starego Rynku. W skład lokalu wchodzi : - część biurowa , open.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na parterze w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł131,40 m² 6 012,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

456 580 zł1 234 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną blisko Legionowa Działka ma kształt prostokąta o powierzchni 1234 m2 Przy działce media: prąd, woda, światłowód Zapraszam do kontaktu w godzinach 7-22.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł95 m² 2 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:75 m²

Więcej informacji: dominika Olesińska 602*281*698 Jeśli szukasz nietuzinkowego domu letniskowego, kontaktu z przyrodą, ucieczki od pędu życia codziennego, to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m , położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł51,01 m² 7 586,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie ul Zdrojowa Duszniki-Zdrój z małym ogródkiem Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Zdrojowej nr 4 w Dusznikach-Zdroju. Dawne sanatorium Dr. Schoena.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 003 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4 003 m2, znajdująca się w miejscowości Leszkowy, gmina Cedry Wielkie, powiat gdański. Leszkowy to malownicza i spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 zł2 351 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jędrzejowie przy ul. Kolejowej. Przedmiotem najmu jest cześć.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł10 514 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Maciejów stanowiąca działki ewidencyjne o nr. 113/2 i 113/8 o łącznej pow. 10.514 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 287 m² 202,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. Mirowskiej 185b. Nr działki: 24/21, obręb: 0140 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²933 m² 37 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu lokal o powierzchni 933 mkw. , wysokość 8 mkw do sufitu podwieszanego. Nieruchomość znajduje się w centrum Zielonej Góry w dużym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4000 m2, położoną w miejscowości Psucin, gmina Nasielsk. Działka jest ogrodzona, w ksztłacie prostokąta o wymiarach 26 x 154 m.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie zaledwie 15 minut jazdy od Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem | 138 m | Chełm ul. L. Staffa Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i świetną lokalizację w mieście? Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł49 300 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z mieście Zakroczym, parowa Płocka o pow. ok. 5 ha blisko centrum. Jest uchwalony mpzg, przeznaczenie działki w planie to: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

129,87 zł/m²77 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla twojej firmy! Prezentujemy ofertę wynajmu lokalu w wyjątkowej lokalizacji na ulicy Wilczej, w samym sercu Śródmieścia Warszawy! Lokal o powierzchni 77 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł290 m² 9 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dzień otwarty 8 listopada w godz. 10-15.00 (wymagana telefoniczna rezerwacja godziny) Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł/ m-c Marzysz.