Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 200 000 zł3 454 m² 926,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 454 m²

Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem | Lędziny, ul. Hołdunowska 77 Cena ofertowa: 3 200 000 zł Powierzchnia działki: 3 454 m Powierzchnia użytkowa budynków: ok. 1 368.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Turznica

Turznica,warmińsko-mazurskie

660 000 zł194 m² 3 402,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

1700 m2 powierzchni zagospodarowanej działki wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 97 m2 4 pokoje, 2 łazienki blaszany garaż 38 m2 powierzchni zabudowy budynku gospodarczego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł149,04 m² 13 144,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działającego lokalu gastronomicznego zlokalziowanego przy ulicy Rychtalskiej we Wrocławiu. Świetna ekspozycja, sąsiectwo budynków wielorodzinnych, dobra kawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Mały Rynek

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

3 550 000 zł795 m² 4 465,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 795 m2 w centrum miasta Mrągowa. Idealny teren pod inwestycję. Pełne media. Wydane pozwolenie na budowę oraz gotowy projekt budowlany. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł115 m² 3 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Połowa domu - bliskie okolice Jaworzyny Śląskiej. Dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Na powierzchnię części mieszkalnej składają się dwa poziomy. Na parterze jest duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 185 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Rychnowy, gmina Milejewo Powierzchnia: 1185 m2 Sprzedam działkę w miejscowości Rychnowy, miejscowość oddalona od Elbląga 16 km, od Milejewa 6 km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85,99 m² 69,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw. w biznesowym centrum Warszawy przy ul. Giełdowej 4c. Zlokalizowane na ostatnim - 7 piętrze w budynku z 2010 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł15 098 m² 82,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 15 098 m , położona bezpośrednio przy drodze krajowej E75 (ul. Warszawska) - jednej z najważniejszych tras w Polsce, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł216,53 m² 2 766,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! lokal Z dużymi możliwościami! dochodowy najemca! oferta dostępna tylko U nas! vip homes oferuję Państwu do sprzedaży lokal handlowo - usługowy, położony na parterze 1-dno.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferta bardzo widokowej działki w dobrej cenie. Teren znajduje się na dużym wzniesieniu z ładnym widokiem na góry. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 646 zł64,65 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł363,80 m² 19 791,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom dla rodziny, która chce więcej komfort, natura i codzienna wygoda na osiedlu Ptasi Raj na Bielanach. Wyobraź sobie poranek: dzieci wybiegają do ogrodu, pies biega po trawie, a Ty pijesz.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Korzystna lokalizacja to jeden Z głównych atutów prezentowanej nieruchomości! Dzięki swojemu położeniu nieruchomość otwiera szerokie spektrum możliwości na rynku pracy. Zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł145 m² 6 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa. Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 000 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3773m wraz z dwoma malowniczymi stawami o powierzchni 5295m. Nieruchomość położona jest w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł61,08 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

60,30 zł/m²71,31 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w zmodernizowanym budynku dworca pkp w Myszkowie zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 60m zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej. Charakterystyka lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 884 m² 30,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 111 m² 78,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwie atrakcyjne działki gruntu idealne pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowane w Nowogrodziec. Działki położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 800 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren inwestycyjny pod 12 budynków jednorodzinnych, również dwulokalowych | Lubonieczek, gmina Zaniemyśl Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 368 zł34,04 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową inwestycję 169 komfortowych apartamentów położonych w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach, usytuowanych na przestronnej działce o powierzchni niemal.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze i swobodzie wyboru optymalnego metrażu?.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 200 m² 608,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana, budowlana działka w Pilchowie. Prostokąt o wymiarach ok. 36x32m. Wjazd na działkę od strony wschodniej. Wokół zabudowa jednorodzinna. Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, ze wskazaniem do wyłącznego korzystania z lokalu położonego na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł4 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Działka na sprzedaż, reda ul. Rolnicza Cena: 630 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,79 m² 7 369,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kawalerka zaadaptowana na 2 pokoje na II piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje, do wejścia. Funkcjonalne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie położone na drugim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna i nowocześnie urządzona kawalerka w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna dla jednej osoby lub pary, która szuka komfortowego miejsca do życia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To miejsce nie krzyczy - ono zaprasza. Ukryte w spokojnej uliczce, dosłownie kilka kroków od wrocławskiego Rynku, czeka mieszkanie, które łączy w sobie wygodę, estetykę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Na sprzedaż działka budowlana w charyzmatycznej okolicy o powierzchni 6500m2. Działka idealna pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

21 438 000 zł71 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Rumi Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą działki inwestycyjnej o powierzchni 71 460 m2, położonej w Rumi, przy ulicy Kazimierskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, gajowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m , zlokalizowane przy ul. Mosiężnej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czterokondygnacyjny pensjonat w zabudowie bliźniaczej położony w Karwi, w odległości 500 metrów od plaży. Parter - wiatrołap, z którego jest wejście do kotłowni.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł1 195 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1195m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1195 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł73,50 m² 13 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Atuty: - duża ilość zieleni - starannie pielęgnowane tereny wspólne - Bardzo blisko szkoła i przedszkole - Duża ilość miejsc parkingowych pod budynkiem - Bardzo blisko komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną połowę domu w zabudowie bliźniaczej, idealną dla rodziny z dziećmi, pragnącej komfortowego i gotowego do zamieszkania miejsca. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74 m² 16 203 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

|sky garden| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł89 m² 80,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny apartament z dwiema sypialniami i tarasem w Inwestycji Babka Tower english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 507 m² 158,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości Częstochowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w Jaskrowie przy ul. Częstochowskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł189,78 m² 7 350,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu Bukowo w Szczecinie Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, środkowy dom szeregowy o powierzchni.