Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł178,34 m² 7 009,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 123 m . Działka ogrodzona o powierzchni 2031 m2. Dom położony w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Nieruchomość do remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²147 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn - hala (bezpośrednio od właściciela) Lokalizacja: ul. Przewóz 21 (płaszów) przecznica z ul. Saskiej, okolice ul. Nowohuckiej, ul. Lipskiej, tandety. - hala: powierzchnia 147.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe 44 m - Dąbrowa Górnicza, ząbkowice Spółdzielnia Mieszkaniowa `koksik`. Sprzedaż bez pośredników   . Mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

27,27 zł/m²220 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:wiaty garażowe

Budynek wolnostojący do wynajęcia na cele produkcyjne, usługowe, magazynowe. Wszystkie media dostępne. Proszę o kontakt telefoniczny

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki objęte mpzp powierzchnia zabudowy 20% działki wysokość zabudowy mieszkaniowej 9m Wysokość zabudowy garażowej 7m szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 16m Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł98 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 101 m² 68,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę w cudownym, cichym miejscu pod lasem. Działka posiada aktualne warunki zabudowy, oraz przyłącze prądu. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego +48.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis Od właściciela, brak prowizji. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60 m + piwnica. Wolno dostępne miejsca parkingowe znajdują się przed domem. Nie ma problemu z parkowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 088 m² 54,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna przeznaczona pod budowę w centrum miejscowości Bobrowniki w gminie Chociwel. Powierzchnia działki 1088 m2. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 200 zł54,97 m² 8 008 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 190m2. Dzialka 950m2. Ogrzewanie gazowe plus wlasna kotlownia, osobna pralnia. Na posesji garaz, studnia glebinowa z mozliwoscia pobierania czystej wody. 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł78 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, wynajmę mieszkanie na ul. Reichera (zacisze) w czterorodzinnym szeregowcu. Mieszkanie jest na 1 piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 78m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 500 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 867 m²

Na sprzedaż budynek biurowy + hala magazynowa / powierzchnia magazynowa. Funkcjonalny budynek biurowy oraz w pełni przygotowana powierzchnia magazynowa - dla firm poszukujących zaplecza do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,62 m , położone na 4 piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania ul. Smolna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł131,80 m² 9 863,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Stańsk w gminie Górzyca. Dom o powierzchni 96,5m położony jest na 36- arowej działce (podzielonej na dwie, z czego drugą można odsprzedać osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł154 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowoczesny segment środkowy Pogroszew, ożarów Mazowiecki Komfort, funkcjonalność i szybki dojazd do Warszawy! Na sprzedaż oferujemy nowy, środkowy segment domu szeregowego położony.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł1 747 m² 363,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalety działki na sprzedaż Mariew, gmina Stare Babice Wyjątkowa lokalizacja blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Działka leży w zielonej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek po 9-10 ar każda. Dojazd do działek od strony Roczyn oraz Żwirki i Wigóry co jest dużym plusem tej lokalizacji. Szybki dojazd do centrum Andrychowa oraz bez problemowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 122 m² 338,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w urokliwej miejscowości Brzezia Łąka w województwie dolnośląskim, gmina Długołęka, powiat wrocławski. To spokojna wieś z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony u podnóża Ślęża, na dużej unikatowej działce o powierzchni ok. 2000 m . To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - osiedle Dąbrowa, ul. Umińskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

831 600 zł108 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję sprzedaż funkcjonalnego, w prestiżowym stylu, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 108 m oraz przestronną działkę o powierzchni około 300.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł118 m² 5 296,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Tatry Z balkonu. Las dwie minuty pieszo. Kraków 1,5h. Energooszczędny dom* 103 m w sercu Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego, na wzgórzu 320 m n.p.m. Ostatnie 2 z 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł79,62 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania piękne czteropokojowe mieszkanie 79,62 m2 w nowo powstałym 4 kondygnacyjnym budynku z windą, położonym w dogodnej okolicy, z oknami na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł900 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane położone w atrakcyjnej okolicy w miejscowości Skrzynka, gmina Ostrowite powiat Słupecki, województwo Wielkopolskie. Działki oddalone są o 1,5 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*oferta prywatna* lokalizacja choroszcz! ul. Tulipanowa Mieszkanie z ogrodem 85 m | gotowe do wejścia | pełne wyposażenie | wysoki standard Są mieszkania, które trzeba "zrobić". I są.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł50,60 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Wodospady 6/35, katowice. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Układ: - 3 niezależne pokoje (wszystkie dostępne z przedpokoju) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł105 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 105 m2 plus piwnica - 50 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem o powierzchni 40 m2 , dwoma otwartymi wiatami położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł62,20 m² 14 131,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą - brak obciążeń. Słoneczne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:810 m²

Bezpośrednio od właściciela! Oferujemy wyjątkową posiadłość w malowniczym Krościenku nad Dunajcem. Działka o powierzchni 810 m obejmuje dwa domy oraz budynek gospodarczy. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł982 m² 123,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki budowlane z bezterminową wz Ruda, gm. Sędziszów Małopolski Na sprzedaż 2 działki budowlane pod dom jednorodzinny spokojna, zielona okolica. Działka 477/4 982 m 121 000 zł Działka.

Szczegóły ogłoszenia

898 483 zł76,80 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów. 3-pokojowe mieszkanie - 76,8 m z 2018 roku bardzo przestronny rozkład Radogoszcz-Julianów,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,85 m² 9 383,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu ak (dawny nowy zwm) w Opolu bezpośrednio od właściciela. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania klasy premium Tworzymy przestrzenie, które inspirują Architektura Design Komfort Pierwsze takie mieszkania na rynku 100 m zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł157 m² 4 770,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom parterowy 157 m | 3 sypialnie | duży garaż 41 m | taras z kominkiem Przemków. Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 157 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł179 m² 10 893,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Nowoczesny energooszczędny dom z widokiem na jezioro Wysockie (osowa / Chwaszczyno), powierzchnia 170 m , zbudowany w 2025 roku na działce 805 m2. Zakup bez 2% podatku pcc. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Nowoczesny dom parterowy w Grzędzicach komfort, przestrzeń i gotowość do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, parterowy, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Przyjaźni Bardzo dogodna lokalizacja Osiedle Przyjaźni: - pieszy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł100 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 13 działek budowlanych położonych w Tymowej w Gminie Ścinawa. Tymowa jest sołectwem położonym w odległości 6km od Ścinawy, 18km od Lubina. W miejscowości znajduje się.