Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki do wynajmu o powierzchni 22 m2, usytuowanej na parterze w odnowionej kamienicy na Starym Podgórzu. Lokalizacja: stare Podgórze, przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

tel.   . Idealny dom dla rodziny poszukującej wygodnego, funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy. Agencja Nieruchomości "mój dom" poleca do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł540 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:592 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny położony w Chorzowie, dzielnicy Batory przy ul. Armii Krajowej o powierzchni użytkowej (pum) 498 m2 + ok. 80 m2 w oficynie, powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł9 397 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna na sprzedaż świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej! Piła Osiedle Górne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9397 m . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

89 000 zł1 023 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż 3. Działek z Warunkami Zabudowy w Dybawce, gmina Krasiczyn Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki pod budowę domów jednorodzinnych: 1 o powierzchni: 10,23 ar 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 234 000 zł4 200 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w Komorowie, w gminie Michałowice. Dobra propozycja dla inwestora. Wg. Mpzp idealne miejsce dla hotelu, motelu, pensjonatu lub rozwiązań z zakresu sportu, rekreacji,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 057 m² 236,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. W ofercie kształtna, regularna i płaska działka o słonecznej wystawie ogrodu w Gryfinie. Wokół wybudowane domy jednorodzinne. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

621 857 zł61,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bez prowizji - na sprzedaż mieszkanie przygotowane pod możliwość stworzenia dwóch kawalerek doskonała inwestycja w centrum Bielska-Białej. Na sprzedaż apartament o powierzchni 61,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 880 zł55,98 m² 7 768,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł6 740 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polekarcice - gm. Koniusza - 67,4 ar - działka zagrodowo - rolna w w sąsiedztwie nowych domów mieszkalnych. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 6740 m2 położona przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł982 m² 254,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe: - numer ewidencyjny - działka wydzielana z działki 3605/2 - powierzchnia: 982m2 - wymiary działki: szerokość ok. 16m, długość ok. 60m. Media: - prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł20 145 m² 208,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja strzegom jest oddalony o 55 km od Wrocławia, posiada bardzo dobre połączenie z drogą krajową nr 5 i dalej drogą S3 (oddaloną o ok. 15 km) i autostradą A4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 632 m² 425,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ul. Okrzei w Jędrzejowie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - B23 mn5 - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

152 350 zł1 385 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą zakupu działek. Na sprzedaż 3 działki sąsiadujące ze sobą o powierzchni od 1385m2 do 1400m2. ( obecnie klasa Rolna IV.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 123 m² 97,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w wyjątkowej lokalizacji , blisko lasu w miejscowości Charzyno. O nieruchomości - wielkość działki 1123 m2 - kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 202 zł40,99 m² 11 153,99 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa okazja w Zielonej Górze - nowoczesny, trzy-kondygnacyjny biurowiec do wynajęcia! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni dostosowanej do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 429 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia budynek handlowo-uslugowy w Goczałkowie Górnym. Lokal o powierzchni około 55m , duża sala sprzedażowo-usługowa o powierzchni około 30m , dodatkowo zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

404 500 zł3 236 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3216 m Stare Budy Radziejowskie Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego media w drodze ________________________________________ Lokalizacja: stare Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł45,48 m² 7 693,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i tarasem, w super lokalizacji- blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł766 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Bełchatowie - ul. Lipowa | 766 m | mpzp | 115 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 766 m , położona w Bełchatowie, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 242 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Planujesz budowę domu i szukasz działki w okolicach Krosna z dogodnym do niego dojazdem? Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł28,15 m² 11 012,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 28,15 m , położoną na 3 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 912 zł44,29 m² 11 219,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja do końca miesiąca cena obniżona O 70 000pln! Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek vat. Cena netto 403 993pln Apartamenty 3min spacerem od morza! Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom 100 mkw z dużą działką 2500 mkw - gotowy do użytkowania Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 100 mkw, położony na przestronnej działce 2500 mkw. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²37,29 m² 373 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Ruciane Nida (dz. 709, obr. Ruciane Nida). Budynek jest w części podpiwniczony. Powierzchnia pomieszczenia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 usytuowane w miejscowości Niedoradz w niedalekiej odległości od Nowej Soli. Dwie działki w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł650 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klimkówka widokowa działka rekreacyjno-budowlana z panoramą jeziora i Beskidu Niskiego! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miasta, hałasu i codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,63 m² 14 373,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,63 m , położone w spokojnej części Podgórza Duchackiego przy ul. Łużyckiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²60 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo biurowy 60 m2 w Centrum. 3 pokoje 4 piętro, winda- jest Kaucja- trzymiesięczna Dostępne również mniejsze metraże 20 m2 -50 m2( 1, 2, 3, 4 piętro.). Oferuję do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Apartament 106 m | 2 Poziomy | Garaż 33 m | Budziwój Szukasz przestrzeni, która daje oddech? Marzysz o sypialni z prywatnym tarasem i widokiem na zieleń? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

82,61 zł/m²46 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł740 m² 1 878,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na Mokotowie w atrakcyjnym miejscu. o pow. 740 m2 leżąca przy ul. Spiralnej i ul. Tuzinowa nr. ewidencyjny: 30/1 Mokotów (przy granicy z Wilanów) 0,7 km do brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:753 m²

Oferuję do kupienia dom w miejscowości Mszczonów na osiedlu domów jednorodzinnych. Duży przestronny dom piętrowy w pełni wykończony i umeblowany Układ: dom piętrowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł540 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom dla dwóch rodzin lub dewelopera | 400 m |.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł51,90 m² 10 597,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Okazja przy rewitalizowanej ulica Gajowickiej! W pełni odmalowane na biało z gładzonymi ścianami mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, odremontowaną łazienką i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł961 m² 93,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka budowlana nr 44/7 o powierzchni 961 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Silnowo w gminie Borne Sulinowo. To.