Nieruchomości

240 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

109 000 zł47 m² 2 319,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Małe koszty a duży potencjał *** To doskonała przestrzeń na prowadzenie niewielkiego biznesu. Jest świetnym wyborem dla osób, które nie potrzebują dużych metraży i szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,05 m² 2 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Wyzwolenia 8 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 85,05 m2 wchodzą: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lwowska Rzeszów Oferta wynajmu komfortowego lokalu biurowego, znajdującego się przy jednej z głównych arterii prowadzących do centrum miasta. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł170 m² 9 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Utwardzony plac składowy, produkcyjny na terenie ogrodzonym położony w Gdańsku Osowej, w sąsiedztwie m.in. Castoramy, black Red White, stacji Lotos. Możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom na sprzedaż położony w Mierzawie gmina Wodzisław to przestronny obiekt o powierzchni 200 m , idealny dla rodzin szukających miejsca do własnej aranżacji. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

983 zł54,61 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W sokołach przy ul. Rynek adama mickiewicza 12 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł57,80 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 082 400 zł520 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne ustrzyki dolne 52 ha woj. podkarpackie Oferta na wyłączność Ustrzyki Dolne - Bandrów Narodowy powiat bieszczadzki woj. podkarpackie OPIS NIERUCHOMOŚCI : Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,09 m² 7 598,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Słoneczne dwa pokoje o powierzchni 44,09 m na ul. Racławickiej w centrum Świdnika. Mieszkanie znajduje się na parterze w zadbanym bloku, po termomodernizacji. Skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentują nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 001 m² 209,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : działka budowlana #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Skwierzyna Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł1 505 m² 1,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

1. Lublin, ul. Turystyczna (róg Hajdowskiej) 2. Pow. 1505 m2 3. Działka zostanie ogrodzona i uporządkowana zgodnie z potrzebami najemcy 4. Woda, prąd i Kanalizacja na działce 5. Cena 1900.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł198,20 m² 2 976,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal handlowo usługowy w sercu Nowego Sącza 120 m + 78 m piwnic. Na sprzedaż oferujemy reprezentacyjny lokal handlowo usługowy o powierzchni 120 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie jest położone przy ul. Czerskiej 18. Doskonała komunikacja, 10 min do centrum samochodem. W pobliżu Łazienki Królewskie- 10 minut pieszo. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Lokalizacja: grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: gazowe +.

Szczegóły ogłoszenia

65 730 zł626 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, z widokiem na jezioro Lokalizacja: ~ Dziadkówko, gmina Mieleszyn ~ trasa S5- 4 km ~ Jezioro Dziadkowskie- 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 216 zł53,64 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lindów (gmina Lipie). Numer działki, której dotyczy ogłoszenie: 127/4 obręb 0007 Lindów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 1000m2 , specyfikacja techniczna: - wymiary 10,82 x 96m - na powierzchni zabudowano biuro magazyniera około 30m2 -posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł205 m² 6 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z pełnymi mediami miejskimi, ogrzewanie miejskie, bez czynszu, położony w jednej z najbardziej spokojnych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,76 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku , położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł127 m² 27 559,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Są we Wrocławiu adresy, które nie wymagają reklamy Sępolno to klasa sama w sobie. Jeśli szukasz domu, który łączy prestiż "miasta-ogrodu" z prawdziwą prywatnością i zielenią za.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m2 na parterze w bloku na osiedlu zamkniętym w Ciechocinku mieszkanie składają się z : salonu pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

116 000 zł5 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o łącznej powierzchni 5800 m z pomieszczeniami biurowymi. Możliwość wynajęcia dodatkowo biur w biurowcu na I piętrze ok.220m2, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł270 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Lokalizacja domu pozwala na prowadzenie różnego rodzaju działalność jak i do zamieszkania dla dużej rodziny. Osobne wejście na piętro. Dom o powierzchni użytkowej 170m2. Parter domu ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki po 3000 m2 o wymiarach 100 m x 30 m. Działki bez Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) to wiąże się z wystąpieniem do urzędu do wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

899 000 zł112 m² 8 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Oferujemy na sprzedaż uroczy dom o powierzchni 112 m2, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko lasu, idealny do wypoczynku i relaksu. Dom składa się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł200 m² 4 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Obiektem sprzedaży jest klimatyczna inwestycja położona w miejscowości Zubrzyca Górna. "Domek pod Aniołem" zlokalizowany jest u podnóża Babiej Góry, a z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,87 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Mieszkanie w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Poszukujesz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

256 410 zł1 221 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 221 m2, zlokalizowana terenie prestiżowego, dynamicznie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych w Chęcinach, przy ul. Zelejowe j . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł189 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Komfortowy dom z basenem i strefą wellness | Wrocław / Mirków Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 189 mkw, położony na 800 metrowej działce w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

447 740 zł36,70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,70 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 785 000 zł550 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Budynek Usługowo-handlowy senatroska park 1.Lokalizacja Budynek położony przy ulicy Senatorskiej w pobliżu planowanej obwodnicy Południowej oraz w sąsiedztwie ronda zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne M-4 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł550 m² 3 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa posiadłość ze stadniną koni spełnij swoje marzenie o życiu w harmonii z naturą Szukasz miejsca, które łączy styl, funkcjonalność i przestrzeń do rozwoju pasji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł264 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonująca restauracja Wozownia, zlokalizowana w centrum Brzegu, w historycznej i prestiżowej części miasta. Nieruchomość od lat prowadzona jest jako obiekt gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1 000 m2, krzeczyn Wielki , Lubin, 110 000,00 zł, sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy działkę położoną we wsi Krzeczyn Wielki, w cichej, spokojnej okolicy ale jednocześnie.