Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł49,60 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży zadbanego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 49,6 m , położonego na 2. piętrze przy ul. Partyzantów 18 w Kazimierzy.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł460 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

DO wynajęcia Hala ~460m2 z częścią socjalną i biurową narożnik terenu przy głównej ulicy - doskonała widoczność obiektu świetna powierzchnia pod reklamę wielkoformatową Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bochnia,małopolskie

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Bochnia, śródmieście, ul. Poniatowskiego, kamienica z 2 mieszkaniami, lokalem użytkowym i zapleczem gospodarczym na działce o pow. 1020 m 2. Nieruchomość położona bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł2 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Włosań, okolice ul. Uzdrowiskowej, powiat krakowski. Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Krakowa w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

428 584 zł44,88 m² 9 549,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty na wzgórzach kameralne osiedle pod krakowem Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa atuty inwestycji: kameralne osiedle idealne dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Jakuba

Toruń,kujawsko-pomorskie

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy w wysokim standardzie - idealny dla wymagającego klienta! ul. ŚW. Jakuba! Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²43 m² 2 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Biuro 43 m.kw. - 2 lokalowy moduł. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł81,06 m² 17 517,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż | mieszkanie z tarasem | prywatne osiedle | Julianów k. Piaseczna | Na sprzedaż, dwupoziomowe, 4-pokojowe nowoczesne mieszkanie z 2021 roku o powierzchni 81m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

962 000 zł59 m² 16 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,59 m2 + balkon, które zostało oddane do użytkowania. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

1 600 000 zł15 769 m² 101,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Okmianach gm. Chojnów. Szczegóły oferty: - obiekt składa się z ogrodzonej działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem z panoramicznym widokiem na tereny zielone [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 139 zł53,41 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48,14 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

"Cena do uzgodnienia" Szukasz stabilnej inwestycji, która generuje dochód i ma realną wartość? Poznaj ofertę mieszkania na Mokotowie w lokalizacji cenionej za komfort i dostępność. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

235 740 zł3 929 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną w Zagórzu Śląskim Działka ujęta w mpzp jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz mieszkaniowo-rekreacyjna. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł137,52 m² 25 450,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na sprzedaż unikatowy dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia świetnie zlokalizowany lokal użytkowy w samym centrum Radomia Lokalizacja Lokal znajduje się na parterze w odnowionej kamienicy na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

286 080 zł1 192 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1192 m2 położoną w miejscowości Przyjaźń gm. Żukowo. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²89,50 m² 4 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,5 m , usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł23,50 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Subkowy, gmina Subkowy, powiat tczewski, województwo pomorskie przy ul. Dworcowej 20. Odległość do centrum wsi wynosi ok. 3,3 km, do Tczewa ok. 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 066 m² 186,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Siekierki Małe przy ul. Rabowickiej, w pobliżu Swarzędza. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 003 m² 269,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1003 m , położoną w miejscowości Staniszów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł3 451 m² 132,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż grunt położony w kamieniu pomorskim w pobliżu głównej drogi, co stanowi doskonałą lokalizację dla działalności inwestycyjnej. Działka składa się z dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 660 zł32,04 m² 15 438,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: praca blisko domu - liczne centra biurowe w odległości krótkiego spaceru lub szybkiej przejażdżki tramwajem lub rowerem. Edukacja w sąsiedztwie - prywatne uczelnie i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na góry - komfort, styl i prestiż Bez prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż eleganckie, luksusowo wykończone mieszkanie, które zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł73 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| swietne mieszkanie W ścisłym centrum! Polecam do wynajęcia niezwykłe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta tuż przy dworcu pkp. Lokal w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:759 m²

Pewel wielka pow. żywiecki - dom jednorodzinny całoroczny o pow. ok. 150 mkw, położony w przepięknym miejscu na działce o pow. 759 mkw. Budynek ocieplony, kryty blachodachówką, okna.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Jest tu pięknie o każdej porze roku! To koniec powiatu nowodworskiego i trochę jakby koniec świata, choć dojazd z Warszawy zajmie do godziny, a blisko są mili sąsiedzi. Nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament Z garażem I tarasem Z widokiem na centrum - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowy, całkowicie nowy apartament, zlokalizowany na VI piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 025 000 zł113 m² 9 070,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

1 362 000 zł22 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o powierzchni 22700 m2 pod zabudowę jednorodzinną znajdująca się w powiecie polickim, gmina Dobra. Bliskość Lubieszyna, gwarantuje nam dostęp do sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 152 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowa domu wiąże się z wyborem tej idealnej lokalizacji, gdzie dobrze będziemy się czuć, mieszkając kolejne lata. Ale oprócz lokalizacji, bardzo ważne są także aspekty takie jak wymiary,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł63,90 m² 14 538,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

63,9 m 3 pokoje w doskonałej lokalizacji! Warszawa, ul. Wałbrzyska 15 Wyjątkowa oferta w sercu Mokotowa mieszkanie 63,9 m z balkonem, w świetnym punkcie komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 152 m² 98,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki Z przeznaczeniem pod budowe jednorodzinną dzień dobry , przedstawiamy państwu działki znajdujące się W miejscowości marklowice (chałupki). Istniejący plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł109,20 m² 9 148,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,40 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podłęże ul. ks. Jana Sulińskiego 44,4 m2 / 2 pokoje Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. ks. Jana Sulińskiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50,07 m² 9 287 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnych i zielonych Starych Chojnach. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i wygodny lokal na biuro lub usługi w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 220m2 w budynku komercyjnym, znajdującym się w centrum Krakowa ul. Rakowicka.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł95 m² 16 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny / usługowo-handlowy 95 m - Wrocław, ul. Piotra Skargi Do sprzedaży atrakcyjny lokal z najemcą (gastronomia) położony w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom z potencjałem dwóch mieszkań Tarnów, ul. Kasprzyków Cena: 599 000 zł Oferta na wyłączność W tej cenie coraz częściej sprzedawane są mieszkania tutaj zyskujesz pełnowymiarowy,.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 600 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Budach Zosinych. Na sprzedaż jest działka budowlana o powierzchni 1600 m zlokalizowana w Budach Zosinych. Cena wynosi 176 000 zł. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn 2500m2. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, dostępny od stycznia 2027 roku. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku Kokoszki z bardzo.