Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

970 000 zł66,68 m² 14 547,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 66,68 m | ogród 78 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 66,68.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł308 m² 2 435,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Idealna nieruchomość dla dwóch rodzin! Na zagospodarowanej działce o powierzchni niespełna 1100 mkw znajdują się dwa budynki. Pierwszy z nich to przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22 arów, położoną w miejscowości Ryszkowa Wola, zaledwie 300 metrów od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentowana nieruchomość, to w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania segment w Markach przy ul. Szymanowskiego, na który składa się: i poziom salon/jadalnia z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

469 000 zł206 m² 2 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom do własnej aranżacji - 206 m | działka 925 m | Wodzisław Śląski, ul. Czarnieckiego. Męczy Cię szukanie domu do własnej aranżacji? Wychodzimy Ci naprzeciw i proponujemy dom który.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł268 m² 8 917,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł1 850 m² 1 459,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość obejmującą z grunt o pow.1,10ha ; zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz obiektami i urządzeniami technologicznymi. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 257 m² 442,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Chwaszczynie. Działka znajduje się w spokojnej okolicy przy ul. Kaszubska Droga i posiada widok na Jezioro Osowskie. Działi na sprzedaż: działka nr 778/1.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł37 m² 95,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Fabryki Tewa na warszawskim Mokotowie. To doskonały punkt komunikacyjny, łączący bliskość biznesowego serca Służewca z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 zł6 073 m² 3,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe położone w okolicy Łobza. Nieruchomość rolna składająca się z dwóch niezabudowanych działek położonych przy sobie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,20 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz taniego mieszkania w spokojnej części Lublina, ale z szybkim dojazdem do centrum?to 2-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł35 m² 18 486 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rozkładowe mieszkanie położone na 9 piętrze, świetny widok na zachód, 10 min pieszo do metra Plac Wilsona. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok Parku Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37,23 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem pachnące nowością mieszkanie w jednej z najlepiej zagospodarowanych osiedli pod Poznaniem. Lokalizacja jest jedną Z najlepszych pod poznaniem, zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł422,54 m² 3 549,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 241 m²

Dom z duszą i potencjałem inwestycyjnym Przechód, serce Borów Niemodlińskich Mieszkanie z możliwością podziału na 2 mniejsze lokale; funkcjonujący sklep z najemcą; dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł2 700 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana działka w miejscowości Gniewomirowice, oś Południowe o pow. 27ara, w kształcie prostokąta. Działka częściowo ogrodzona o bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,80 m² 7 890,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m , położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 227 m² 774,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1227 m2 w Warszawie Ursynów, jeziorki Północne (na granicy z Dawidami Bankowymi). Działka przy prywatnej utwardzonej drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł48,10 m² 6 798,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Wysockiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł4 969 m² 44,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 49,69 arów , położonej w miejscowości Wólka Sokołowska , w powiecie rzeszowskim. Do działki prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł133 m² 10 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

759 255 zł30,99 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 920 zł9 216 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 92-arowa podzielona na mniejsze: 17a, 20a, 24a, 30a do sprzedaży w całości lub części. Lokalizacja dające możliwości inwestycyjna, również przemysłowe. 4 km od centrum Ustronia. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 828 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka /29m2 /balkon /ul.Borkowska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł32 m² 23 406,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży Stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł8 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej w miejscowości Żelków-Kolonia. Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8400 m2. Wymiary ok. 45x 200. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 210 m² 471,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z zaświadczeniem z Miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego działka nr 93 jest oznaczona symbolem e48ua - jako teren istniejącej zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na Parkitce z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

13,51 zł/m²111 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w zabytkowej kamienicy w centrum miasta na płycie Rynku. Na powierzchnię 111 m2 składa się: biuro open space o pow. ok 65m2 przedsionek kuchnia łazienka z wc Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w Zachodniej części miasta, na osiedlu Warszewo. Nieruchomość o powierzchni ok.42m2., wyposażona i umeblowana, po.

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł2 291 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej okolicy. Gmina Dobroszyce, miejscowość Dobra Lokalizacja: dobra, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 0,2291 ha Numer działki: 134/6.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,50 m² 6 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z loggią położone w Sławnie przy ul. Okrzei! Mieszkanie o powierzchni 60,50 m2, usytuowane na I piętrze w bloku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 292 m² 150,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Nekli Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1292 m , położona w miejscowości Nekla, gmina Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł39,55 m² 13 122,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. Pck, w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne Mieszkanie z Panoramą Miasta Katowice, ul. Katowicka Cena: 329000 zł Szukasz idealnego miejsca na start lub pod pewną inwestycję? To mieszkanie łączy w sobie świetną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 435 zł59,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.