Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł12 000 m² 4,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia działkę rolną położoną w miejscowości Koniecpol Stary (gmina Koniecpol, powiat częstochowski). Całość ma łączną powierzchnię około 1,2 ha i dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł352 m² 2 752,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

W tym domu możesz połączyć prowadzenie biznesu z życiem rodzinnym. Serdecznie polecamy zadbany dom wolnostojący z częścią usługową położony na osiedlu Przemysłowe. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²38 m² 3 230 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o charakterze handlowo-usługowym o pow 38 mkw składający się z dwóch pomieszczeń, położony na parterze w pasażu przy ruchliwej ulicy na Górczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

48 425 zł745 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,29 m² 11 772,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²221 m² 14 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowa powierzchnia biurowa w kamienicy po rewitalizacji w samym sercu Wrocławia. O lokalu: lokal o powierzchni 220m2 , istnieje możliwość podziału. Piękna otwarta cegła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł34,20 m² 12 134,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 14 maja 2026 (czwartek) na godzinę 17.00 -19.00; ul. Przepiórcza, junikowo, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł715 m² 447,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego - świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie plus kuchnia , łazienka z wc i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Kilińskiego O mieszkaniu Lokal składa się z 3 osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 149 zł46,60 m² 11 162 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł3 000 m² 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł850 m² 482,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Suchym Dworze, przeznaczona w mpzp pod zabudowe mieszkaniowa jednorodzinną. Dojazd drogą gruntowa, woda, energia przy działce. Gaz i kanalizacja juz niedługo. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49,95 m² 6 606,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum Przysuchy, przy ul. Krętej 9 na drugim piętrze, niskiego trzy kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

12,13 zł/m²77 m² 934 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu w budynku dworca Świebodzice. Lokal składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Видовые 2-комнатные апартаменты на длугих огродах - потенциал И панорама гданьска Ищете квартиру с душой и.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł91 m² 15 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Opole Kolonia Gosławicka, lokalizacja nieruchomości jest jej niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86 m² 11 616,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie , po generalnym remoncie, przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, wszystkie instalacje wymienione, klimatyzacja. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł879 m² 182,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Głuchów, gm. Łańcut Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 879 m , położoną w miejscowości Głuchów , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł127,62 m² 9 011,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości gołąb, gmina Puławy Powierzchnia użytkowa: 127,62 m Powierzchnia działki: 1 421 m Numer działki: 1819/3 Typ budynku: dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 000 zł787,60 m² 2 967,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 450 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania stacja paliw wraz infrastrukturą towarzyszącą położona przy krajowej trasie komunikacyjnej E77 (trasa Warszawa- kraków). W skład przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł880 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z koncepcją budynku usługowo-mieszk. 3 kondygnacje pum 1050 m2 Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat oferty sprzedaży atrakcyjnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł64,20 m² 14 797,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Niepodległości w Lubinie. Lokal o powierzchni 62,3 m został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

69,23 zł/m²195 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

175 882 zł1 478 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową, również dwulokalową Lokalizacja: ~ os. Południowe Jankowo Dolne ~ 1500 m. do Jeziora Jankowskiego ~ 1500 m. do drogi krajowej nr 15 ~ 400 m. do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,90 m² 10 239 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa hot oferta W pepperhouse! atuty: - świetna lokalizacja, - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego), - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsiedztwie, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł39 m² 29 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia 30- metrowy lokal biurowy położony na 2-gim piętrze w budynku z windą. Lokal został podzielony na dwa biura. W pomieszczeniu klimatyzacja. Czynsz najmu 40 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 001 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka rolna położona w miejscowości Gamerki Wielkie gm. Jonkowo, idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Działka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 - Lubliniec Ul. Powstańców Śląskich Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem od zachodniej strony świata! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Podgórze to.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł34 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 34 m2, znajdującego się na wysokim parterze w budynku przy ul. Powstańców Śląskich. * jeśli chcesz zamieszkać w świetnej lokalizacji * lubisz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł49,35 m² 12 968,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Agencja Centrum oferuje na sprzedaż ostatnie apartamenty z panoramicznym widokiem na Wisłę inwestycja premium Na Skarpie. Oferujemy do sprzedaży dwa mieszkania na 4 piętrze, w gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł34 547 m² 72,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży kompleksu działek w Brzózkach! Cały kompleks składa się z 11 działek o łącznej powierzchni 34.547m2. Dla 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł49,99 m² 20 584,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²95,28 m² 8 099 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! lokal dostępny od zaraz stan deweloperski, do własnej aranżacji. Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 95,28 m , zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł51 m² 10 960,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro gotowe do wprowadzenia nowe budownictwo umeblowane 2 balkony komórka lokatorska bezpieczny zakup Biuro Nieruchomości Home - Estate oferuje na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł908 m² 396,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicy Borzęcina Małego, a dokładnie położona w miejscowości Myszczyn gmina Ożarów Mazowiecki. Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. Sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 513 m² 237,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na zboczu z pięknymi widokami na otaczające góry i lasy. Ważne! - Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja w działce lub w granicy. Oferta na wyłączność.