Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 000 zł2 999 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek położonych w malowniczej wsi Sibin, gmina Kamień Pomorski, powiat Kamieński. Działki usytuowane w odległości ok. 27 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 528 m² 65,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga nowa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 15,29a w malowniczej wsi Krajnik gmina Gryfino. Obecnie powstało tam osiedle domków jednorodzinnych. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł107 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   dom W zabudowie szergowej- warto zobaczyć W sprzedaży ładny dom o pow. 110m2 plus dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 719 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności nieruchomość gruntowej niezabudowanej (za wyłączeniem 3 zbiorników szamba), w składa której wchodzą działki ewidencyjne o numerze: 229/23.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł1 307 m² 397,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna 13-arowa działka budowlana w miejscowości Wrząsowice, gmina Świątniki Górne pod Krakowem. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni niespełna 13 ar!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 980 zł77,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dołuje,zachodniopomorskie

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 450 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Dołujach w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy - super lokalizacja - zapraszamy na prezentację! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod wynajem w doskonałej, bardzo transparentnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowy przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Świetna lokalizacja przy głównej ulicy miasta. Po drugiej stronie ulicy jest Rossman, pepco, CCC. Obok Biedronka, kfc. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł31 500 m² 174,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość położoną nad jeziorem Glibiel w miejscowości Łochowice, w województwie Lubuskim. Odległość od Krosna Odrzańskiego 4,5 km, 6 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł204 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż niepowtarzalny apartament zlokalizowany w zielonej części Wrocławia, w prestiżowej dzielnicy Zalesie/ Biskupin przy ul.Chopina. Unikatowy apartament I 204m2 I 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł207 m² 12 801,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2. Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo:.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m (składająca się z dwóch działek ewidencyjnych), położona w spokojnej i zielonej miejscowości Zawodne. To.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44,50 m² 5 146,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, o powierzchni 44,5m 2 , usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego w Lęborku przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł118 m² 29 652,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie wysokość pomieszczeń 293 cm - jeszcze większa przestronność pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,50 m² 17 447 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł175 m² 4 451,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz przestronnej nieruchomość z możliwością rozwoju to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy wyjątkową nieruchomość -idealna inwestycja lub miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł134,50 m² 5 092,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Na sprzedaż dom w Boszkowie, 6km od Włoszakowic i Przemętu, 18km od Wijewa, 29 km od Sławy. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Zaprojektowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł64,43 m² 63,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (41,93 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

4 099 000 zł320 m² 12 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Rezydencja z prywatnym parkiem 7000 m , 8 min od Kołobrzegu | 320 m + niezależne mieszkanie | taras 350 m | pv | sauna | oranżeria Są domy do mieszkania i są posiadłości,.

Szczegóły ogłoszenia

462 685 zł2 501 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka z linią brzegową jeziora Gopło. Miejscowość Łuszczewo gm. Skulsk powiat Konin województwo Wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł2 353 m² 798,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 23,53 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Wancerzów, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: powierzchnia: 952 m Wymiary: ok. 20 m x 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 715 zł65,42 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu cztero pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

835 920 zł1 161 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną położoną na zamkniętym - chronionym osiedlu w otoczeniu domów jednorodzinnych, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Działka sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł85,81 m² 8 507,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

II etap inwestycji nowe domy szeregowe | rzeszów dworzysko W sprzedaży osiedle ośmiu domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

175 000 zł3 010 m² 58,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka w miejscowości Dobre 10 minut od Koszalin oraz 10 minut od Mielna. Działka znajdująca się na małym wzgórzu, większość działki jest na jego łagodnym zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł2 892 m² 1 275,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 534 m²

Przedmiotem oferty jest piętro budynku handlowo usługowego przygotowane pod adaptacje na 45 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się dyskont oraz 3 sklepy handlowe. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

98 190 zł1 091 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w ciekawym miejscu w sąsiedztwie lasu, szlaków górskich oraz zbiornika wodnego Działka nie jest objęta mpzp natomiast jest w trakcie uzyskiwania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój dzienny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania 9 arową działkę budowlaną w Bolechowicach k/krakowa gmina Zabierzów. Druga linia zabudowy, od głównej drogi osłania nowo wybudowany dom. Dodatkowo na działce studnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł83,30 m² 5 402,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ozimku? W atrakcyjnej lokalizacji? Kompletnie umeblowane? Do zamieszkania od zaraz? Na sprzedaż mieszkanie położne w Ozimku przy ul Słowackiego. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 57,38 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł2 001 m² 619,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość g runtowa pod inwestycję doskonała lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta i w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koszyckiego Piła Zielona Dolina To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 419 000 zł251 m² 9 637,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 314 m²

Nowa wieś dom premium Z własnym lasem kilka minut od Suwałk Są nieruchomości, które ogląda się na zdjęciach i są takie, które czuje się od pierwszej sekundy. To nie jest zwykły dom. To.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł5 051 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Starosta puławski działając na podstawie art. 38 i 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.), oraz Zarządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł228,46 m² 749 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:998 m²

Szukasz przestronnego domu, w którym wygodnie zamieszka duża rodzina lub dwa pokolenia? Zależy Ci na niezależności, ale i miejskich wygodach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł147,28 m² 8 819,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy | blisko Poznania k. Kiekrza | natura + miasto Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji W Brzozach.