Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealna Przestrzeń dla Twojej Logistyki! Hala Magazynowa 300 m z Ogrodzonym Placem 17,86 ar w Centrum Brzegu! Szukasz funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni magazynowej z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Sierakowo,zachodniopomorskie

2 890 000 zł634,60 m² 4 554,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania budynek komercyjny, w którym obecnie znajduje się profesjonalny warsztat samochodowy w Sierakowie miejscowości położonej 1,5 km od Pilchowa, 4 km od Polic i ok.9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 102m2 położony 8 km od Świdnicy w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł56,50 m² 12 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł56,70 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupokojowe o pow. 56,70 m2, zlokalizowane bardzo blisko Rynku Głównego w Opolu. Składa się z: pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²94,14 m² 4 236 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które przyciąga klientów samo swoją lokalizacją? Ten lokal to dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 94,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130,92 m² 3 437,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Gościnko gmina Karlino - ok. 32 km od Kołobrzegu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , położony w centrum miejscowości w cichym spokojnym miejscu , na działce o pow. 1.549 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedlu Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 103 m² 199,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjnie położona działka budowlana , przeznaczona pod zabudowę domem jedno lub 2 rodzinnym. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Teren płaski , dojazd droga gruntową. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie M3 40 m po remoncie | 2 piętro | umeblowane | wysoki standard | od marca Na wynajem nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 559 m² 117,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki numer 1218/7 położonej w Wieliczce ul. Czubinów. Działka o powierzchni 25,59 ar znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz eleganckie mieszkanie typu studio przy ulicy Henryka Sienkiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Inwalidów i Parku Krakowskiego w Krakowie! Łączne koszta 2750.

Szczegóły ogłoszenia

2 032 520 zł103 m² 19 733,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oporowie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 165 zł60,34 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,73 m² 8 694,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, skąpane w słońcu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,73 m 2 zlokalizowana na parter czteropiętrowego bloku przy ulicy Szpitalnej w Oświęcimiu. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł959 m² 250,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie dwie działki ( z sześciu w tej lokalizacji ) na sprzedaż - działki w miejscowości Mrowino pod Poznaniem. Druga linia zabudowy przy ul. Tarnowskiej ( obok nr ulicy 53, wjazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł830 m² 90,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna obniżka ceny ważna do 30 kwietnia 2026! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w miejscowości Orły, powiat przemyski, województwo podkarpackie. Są to działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł400 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Nowa oferta wyłącznie w Mio Casa Nieruchomości! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m , położony na działce 1 206 m w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł89,27 m² 5 477,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zabrze ul. Końcowa | 89,27 m | 4 pokoje | 1 piętro | monitoring | 2 duże piwnice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,27 m , położone w Zabrzu przy ul. Końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł350 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek produkcyjno-handlowy na obrzeżach Lidzbarka Warmińskiego. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Bartoszyckiej (markajmy). Budynek parterowy z 1973 roku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł162 m² 7 253,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W prestiżowej dzielnicy lublina - węglin. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108 m2, usytuowana jest na działce o powierzchni 576m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

46,90 zł/m²50 m² 2 345 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 45 m2 na I piętrze z osobną łazienką 5 m2. Lekka konstrukcja ze ścianek działowych, umeblowane. - czynsz 47 zł/m2 + vat - centralne ogrzewanie - 9,75 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wierzbiny,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł119,40 m² 10 804,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Przedstawiamy unikatową ofertę - przestronny, jednokondygnacyjny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 119,40 m , częściowo podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł139 m² 11 510,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej rezydencji - zabytkowej kamienicy - jedyna taka oferta na bydgoskim rynku! Jeśli marzysz o mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, ale dotąd powstrzymywały.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł83,25 m² 24 984,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Apartament Casa Marine spa ul. Augusta Cieszkowskiego 4, świnoujście. Czy można połączyć prestiżową lokalizację, komfort rodzinnego apartamentu i realny potencjał inwestycyjny? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Dolice,zachodniopomorskie

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu grunt o pow. 3000 m2 w Dolicach przy ul. Dworcowej. Plac pod magazynowanie , składowanie - handel. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł83 m² 7 469,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania, które znajduje się w samym centrum miasta, a z jego okien można podziwiać zieleń parku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,25 m² 7 062,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Barlinek, ul. Myśliborska Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52,25 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy/usługowy 109,18 m w prestiżowej kamienicy przy ul. Wspólnej - serce Śródmieścia! Lokal może zostać wynajęty na działalność usługową (z wyłączeniem gastronomii) lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,91 m² 10 293,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Mieszkanie po generalnym remoncie, nowy Fordon, 3 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie z pełnym umeblowaniem i gotowe do zamieszkania już dziś w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom wolnostojący położony w dzielnicy Bąki w Pruszkowie. Idealny nie tylko dla dużych rodzin, lecz także jako przestrzeń do prowadzenia działalności biura, gabinetu, pracowni czy inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł96 546 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta W pepperhouse! oferty dostępna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,6546 ha, położona w miejscowości Perlino,.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł108 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom oddany do użytkowania w 2019 roku posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 18 arów. Nieruchomość położona ok 3 km od centrum miasta. Budynek murowany z pustaka porotherm,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł30 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 3 hektarów zlokalizowaną w obrębie Barzowice, gminie Darłowo i położoną w Koszalińskim Pasie Nadmorskim. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²115,54 m² 9 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnej przestrzeni biurowej w Warszawie? To biuro oferuje prestiż, nowoczesność i doskonałą dostępność komunikacyjną. Lokalizacja na Woli, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

4 083 135 zł7 357 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka inwestycyjna, szczecin (strefa Dunikowo). Oferujemy działkę o powierzchni 7 357 m2, położoną w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej Dunikowo.