Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 570 000 zł157 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

*Nowoczesny dom premium z osobistym dostępem do jeziora Necko - Augustów* **możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą - w Augustowie, suwałkach lub Ełku.** Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,92 m² 8 275,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej części Łodzi na Retkini, przy ul. Tomaszewicza. To jedna z bardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,77 m² 19 993,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

29,22 zł/m²154 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Open space do własnej aranżacji. Polecam, bo jest idealny głównie ze względu na lokalizację oraz doskonałą architekturę budynku na bank, kancelarię notarialną, prawną. Bardzo ciekawa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 000 zł1 522 m² 2 036,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo-techniczny o pow. 1555,28 m 2 zlokalizowany na działce w Bochni o pow. 1503 m 2. Status gruntu-użytkowanie wieczyste. Atrakcyjne miejsce w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 038 m² 134,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.966806, 21.062583 Uwieliny, ul. Wschodzącego Słońca Numer Ewidencyjny 160/6 Media Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 339 m² 25,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną z zaczętą budową domu znajdującą się w miejscowości Stare Buczyce 4km od Janowa Podlaskiego. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę 3 domków. Najważniejsze informacje: ratułów | gm. Czarny Dunajec | Działka budowlana | mpzp | Pozwolenie na budowę | 2100 m2 Dla kogo: dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²300 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię handlowo-usługową w galerii handlowej w Kraśniku Fabryczny. powierzchnia ok. 300 m2, położona jest na I piętrze ogrzewanie gazowe - nadmuchowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 2 290 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł70,15 m² 19 230,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament przy Opływie Motławy - Front Park Moderny, gdańsk Śródmieście Zamieszkaj w miejscu, gdzie design spotyka naturę, a prestiżowa lokalizacja zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne , słoneczne, dwustronne mieszkanie Słońce przez cały dzień - wschód/zachód. Składa się z : dwóch ustawnych pokoi , kuchni przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²45 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujacy! Lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 45 m 2 , położony w w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł27,32 m² 5 197,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie typu kawalerka o pow. 27,32 mkw., usytuowane na I piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Na powierzchnię składają się : 1 pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²194,20 m² 4 078 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 194,2 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł154 m² 4 870,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 154m2 znajdujący się w Miedźnie w powiecie kłobuckim. Usytuowany na działce o powierzchni 1154 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

176 502 zł1 279 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, włynkowo, 1279m2, 176 502,- pln. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1279 m2, położoną we Włynkowie, w gminie Redzikowo, powiat słupski.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 418 m² 271,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Goduszyn Buduj od zaraz bez stresu i formalności! Marzysz o własnym domu z widokiem na góry, gdzie poranki zaczynają się od ciszy, świeżego powietrza i panoramy Karkonoszy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 500 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż przy ulicy Rumiankowej w Starej Wsi!, gmina Nadarzyn Działka oddalona od głównej ulicy, dlatego na jej terenie panuje.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,50 m² 9 893,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestrzeń, światło i wygoda - idealne mieszkanie dla rodziny na lubianym osiedlu w Białymstoku Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lutoryż 20ar Gmina Boguchwała, miejscowość Lutoryż, woj. podkarpackie Tylko u nas Oferta na wyłączność Działka 20ar. w pierwszym pasie zabudowy wymiary 40m.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,4 m , położone na 2. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku na osiedlu Majowym na prawym brzegu Szczecina.