Nieruchomości
239 838 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka Dąbrówka-Wyłazy
Dąbrówka-Wyłazy,mazowieckie
1 208 560 zł15 107 m² 80 zł/m²
Dom wolnostojący Białystok
Białystok,podlaskie
750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²
Biurowiec Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
4 600 000 zł1 962,70 m² 2 343,71 zł/m²
82 500 zł5 500 m² 15 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Rynek pierwotny
530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni
Wrocław,dolnośląskie
620 000 zł58,21 m² 10 651,09 zł/m²
Hala Oleśnica
Oleśnica,dolnośląskie
26 000 zł1 300 m² 20 zł/m²
35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł
Dom z garażem Świdnik
Świdnik,lubelskie
699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²
700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²
Działka inwestycyjna Gierałtowice
Gierałtowice,małopolskie
818 775 zł10 917 m² 75 zł/m²
Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka
Kraków,małopolskie
3 499 000 zł288 m² 12 149,31 zł/m²
Dom z garażem, ul. Objazdowa
Pruchnik,podkarpackie
145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Budowlanych
Grudziądz,kujawsko-pomorskie
48 zł/m²25 m² 1 200 zł
729 000 zł62,70 m² 11 626,79 zł/m²
234 000 zł1 313 m² 178,22 zł/m²
3 500 zł70,01 m² 49,99 zł/m²
Rynek pierwotny
1 239 074 zł101,46 m² 12 212,44 zł/m²
Działka budowlana Chochołów
Chochołów,małopolskie
97 050 zł647 m² 150 zł/m²
Dom z garażem
Modlniczka,małopolskie
1 399 000 zł314,34 m² 4 450,59 zł/m²
385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²
Rynek pierwotny
689 000 zł75,73 m² 9 098,11 zł/m²
3 149 000 zł250 m² 12 596 zł/m²
489 000 zł43,01 m² 11 369,45 zł/m²
Hala Toruń
Toruń,kujawsko-pomorskie
3 960 zł198 m² 20 zł/m²
4 900 zł50 m² 98 zł/m²
599 000 zł81,01 m² 7 394,15 zł/m²
Rynek pierwotny
429 000 zł53,37 m² 8 038,22 zł/m²
Dom z garażem, ul. Zwycięstwa
Lębork,pomorskie
1 490 000 zł325 m² 4 584,62 zł/m²
Mieszkanie z aneksem, ul. Bronowicka
Szczecin,zachodniopomorskie
2 000 zł30 m² 67 zł/m²
Budynek użytkowy Warszawa
Warszawa,mazowieckie
37 000 zł850 m² 43,53 zł/m²
Dom z garażem
Ciężkowice,małopolskie
820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
599 000 zł63,60 m² 9 418,24 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Chlewiska
Chlewiska,podkarpackie
55 000 zł1 331 m² 41,32 zł/m²
30,68 zł/m²440 m² 13 500 zł
Dom z tarasem Kraków
Kraków,małopolskie
5 500 000 zł450 m² 12 222,22 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia