Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 000 zł239,10 m² 7 904,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Tylko w naszej ofercie! Nowa- niższa cena! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego przy ulicy Szparagowej w Gliwicach. Ten niepowtarzalny dom, laureat nagrody Muratora za.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł49 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł12 237 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości poleca działkę leśną w Kudryczach, gm. Załudów (15 km od samego centrum Białegostoku - ok. 25 min. samochodem), o powierzchni 12237 m2. Działka nr 293, lasy(lsiv).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, wyremontowanego, 4 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego nieopodal Centrum Miasta, 5 minut spacerem do Starego Browaru!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

167 992 zł913 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,13 ar, położona w Chmielniku k. Rzeszowa, w bardzo atrakcyjnej cenie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 622 zł34,48 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, ul. Nyska - Krzyki - Huby. Doskonałe połączenie z centrum miasta (tramwaje i autobusy w zasięgu 3-5 minut pieszo). W pobliżu sklepy, Lidl, kaufland, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są dwa lokale handlowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 732 zł39,66 m² 12 575,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Wiosenna promocja: przy zakupie mieszkania istnieje możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł58,30 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie, położone blisko centrum miasta i parku czeka na nowego właściciela! Idealna oferta dla ludzi ceniących sobie kameralne budynki oraz przestrzeń. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł13 100 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż o pow. 13 100 m - Koza Wielka, gm. Perzów. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 100 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł131,02 m² 7 548,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m , mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

13 557 000 zł451,90 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedajemy Lokal usługowy zlokalizowany w prestiżowej części Śródmieścia przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Pod lupą Lokal w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł146 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi ( lewa połowa ) wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 146 m2 na działce 350 m2. w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal 100 m2 do wynajęcia w miejscowości Bielsk Podlaski Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni ponad 100 m2 przeznaczony pod działalność np. biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Karpacz,dolnośląskie

2 600 000 zł572,90 m² 4 538,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Pensjonat w Karpaczu Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży pensjonatu w miejscowości Karpacz. Karpacz to miejscowość turystyczna położona w Karkonoszach u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Opis nieruchomości Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1324/11 o powierzchni 2925 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 440 m² 266,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2440 m2 , położona w Tanowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane pozwolenie na budowę, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł6 049 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa złożona z dwóch niezabudowanych działek o łącznej pow. 6049 m2 (811 m2 + 5238 m2) położona w Małym Rudniku gmina Grudziądz bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 887 000 zł380 m² 4 965,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy Dom nad Doliną Bobru. Cudowny dom na wzgórzu. W pobliżu zlokalizowane są trzy jeziora: bronków, łochowice, dąbie. W pobliskim Bronkowie znajduje się ceniona stadnina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82 445 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działki rolne w miejscowości Marysin, gmina Młodzieszyn o łącznej powierzchni 8,2445 ha. Szczegóły nieruchomości: działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m Janinów | stabilna inwestycja w rozwijającej się okolicy Bezpieczna lokata kapitału i miejsce pod przyszły dom Na sprzedaż działka o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

133,33 zł/m²93 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal 93 m2, przy głównej ruchliwej ulicy w Śródmieściu. Lokal jest dwupoziomowy, z dużą witryną, wysoki i przestronny, po generalnym remoncie. Składa się z dołu 75.

Szczegóły ogłoszenia

3 168 000 zł14 400 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu lub szukających dobrej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym ogrodem, zlokalizowane w otoczeniu pięknej natury.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 340 000 zł170 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Szczecina na pograniczu Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny na os. Piwonice. Dom podpiwniczony z garażem oraz osobnym budynkiem gospodarczym. Posesja otoczona zielenią w cichej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł68,70 m² 11 601,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowa lokalizacja - apartament - wysoki standard - nowa cegła (1997 r.) - garaż - STAROBOJARSKA - blisko Centrum, Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku OFERTA.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł158 m² 10 126,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Mikołów - Kamionka | Dom wolnostojący | 5 pokoi | 2 łazienki | garaż | piękny ogród Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Mikołowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru bez pcc bez prowizji Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Budynki typu "zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 008 zł1 958 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 892 m²

Sprzedam halę przemysłowo-usługową 400 m z domem mieszkalnym - idealna inwestycja w sercu Karkonoszy! Lokalizacja premium: położona w malowniczej okolicy przy Pałacu na Wodzie ,.

Szczegóły ogłoszenia

866 432 zł67,69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który mieści się w centrum Lubartowa. Powierzchnia użytkowa to około 150m2, w całości podpiwniczony (ok. 90m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł19 000 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Głębiewek, gm. Kutno w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł62,59 m² 22 192,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, położony bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nexo. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze - ostatnim, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35,16 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,16 m2 położone przy ul. Marka Hłaski Układ mieszkania: - przedpokój - salon z kuchnią - sypialnia - łazienka - bardzo duży taras Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Marzysz o nieruchomości, która łączy komfort mieszkania z możliwością generowania dochodu? A może szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, gdzie każdy znajdzie swoją.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 333 m² 97,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń oraz bezpieczeństwo inwestycji. Na.