Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

649 000 zł57,46 m² 11 294,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 57,46 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W pietrzykowicach przy ul. Szkolnej czekają na Ciebie dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w 2025 roku. Każdy segment to 99 m funkcjonalnej przestrzeni w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

86 450 zł3 458 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

978 897 zł72,27 m² 13 545 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł61,45 m² 9 259,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje | 61,45 m | Balkon | Piwnica | 3 piętro | Niski blok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,45 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32,15 m² 13 965,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 32 m | Wrocław Gaj | komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,15 m położone we Wrocławiu przy ul. Srebrnogórskiej Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł75,50 m² 1 973,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz miejsca na odpoczynek od zadymionego miasta w spokojnej miejscowości? Czyste powietrze i miejsce na relaks ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 732 zł158,26 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł8 797 m² 37,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 8 797 m , położoną w malowniczej miejscowości Stare Budy (gmina Brańszczyk). Działka składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

417 600 zł1 740 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 1740 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł26,50 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

209 998 zł1 388 m² 151,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13,88 arów zlokalizowana w pobliżu Centrum Pilzna. Działka lekko pochylona, dojazd drogą asfaltową ostatnie 60 m drogą polna. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

4 689 990 zł6 355 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 6 działek o pow od 920 do 1200 m2 wraz z działką stanowiącą wjazd z drogi gminnej (asfaltowej), łączna powierzchnia 6355 m2. Woda i gaz wprowadzone w działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

3 900 zł186 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala przy drodze S-51 z bardzo dobrym dojazdem. Lokalizacja Dorotowo, gmina Stawiguda. Zaledwie 10 km od centrum Olsztyna, 15 km do Olsztynka do wjazdu na S7. Działka Posesja ogrodzona, utwardzona,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

| atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Dąbrowie-prestiżowej i luksusowej części Łomianek, w dobrym sąsiedztwie. Dom wybudowany z bardzo dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

583 400 zł58 340 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 58340 m 2 w miejscowości Lisowola. Korzystnie położona bezpośrednio przy drodze dk70. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł4 000 m² 297,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w kameralnym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość ma kształt trapezu i rozszerza się w głąb, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35 m² 9 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł718 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 470 m² 6,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu częściowo utwardzony plac o łącznej pow. 2470,00 m2 położony na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²51 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 51,76 m2. Lokal położony jest na parterze budynku w byłej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł56,50 m² 11 132,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56,5m/kw w centrum Krynicy Zdroju. To przestronne mieszkanie na sprzedaż znajduje się na trzecim piętrze w centrum uzdrowiska Krynica Zdrój. Posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,30 m² 8 773,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Meg Real Estate zaprasza na prezentację mieszkania na sprzedaż położonego przy ul. św. Andrzeja Boboli w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze zadbanego budynku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł28,63 m² 12 399,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny lake hill - sosnówka Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowym kompleksie Lake Hill Resort & spa w Sosnówce, w strefie hotelowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 111,56 m . Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy bocznej ul. Budziwojskiej. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kamień,dolnośląskie

1 890 000 zł202,73 m² 9 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Dom, który redefiniuje pojęcie prywatności i komfortu życia - zaledwie 15 minut od Wrocławia. Kamień, gm. Długołęka, 3 km do Wschodniej Obwodnicy. Parterowy dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł6 004 m² 21,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m (0,6004 ha) z drewnianym domem do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,58 m² 6 918,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 37,58 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (3,96 m kw.) Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 0/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe (plus rolety zewnętrzne) Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

228 150 zł9 126 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy nieruchomość gruntową, składającą się z 2 działek o łącznej powierzchni 9126m2. Prezentowany teren zlokalizowany jest w miejscowości Sówka, obręb Wysoka Góra, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,16 m² 10 542,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie-komfort i wygoda w doskonałej lokalizacji! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Miłej 4 w Ząbkach, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, 4- piętrowego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 730 m² 361,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna widokowa działka o imponującej powierzchni 1730 m znajduje się w malowniczej okolicy, z której roztaczają się zachwycające widoki na okoliczne tereny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31 100 m² 12,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki role w powiecie Gdańskim, gmina Trąbki Wielkie, które składają się z 3 działek: -nr 42 o pow. 0,74ha -nr 43 o pow. 1,14ha -nr 44 o pow. 1,23ha -do działek prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł61,03 m² 14 042,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 61,03 m | Piaseczno centrum | balkon | garaż i komórka w cenie mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł209,90 m² 5 235,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Piękny dom W krobii- 3 sypialnie, dwie łazienki, salon z jadalnią, duża kuchnia, dwa tarasy, dwa garaże, pompa ciepła, fotowoltaika, przestronna zadbana działka. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

8 439 000 zł29 100 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonały grunt pod realizację inwestycji magazynowo-przemysłowej! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż w miejscowości Wola Filipowska, gm. Krzeszowice.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 750 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 60- letni las sosnowy w Gostomku, gmina Lipusz. Wspaniała lokalizacja zaledwie 100 metrów od jeziora Gostomskiego oraz 10 km od Kościerzyny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 931 zł1 230 m² 609,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ładna działka w zielonym rejonie Białołęki położona 250m od dużego kompleksu leśnego. Ciche i spokojne miejsce. Grunt na Białołęce przy ulicy Poręby, na tyłach posesji Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 800 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc7405 Kategoria: stacja benzynowa Miasto: okolice Legnicy Powierzchnia budynku: 55 m2 Powierzchnia działki: 1800m2 opis Do sprzedaży stacja benzynowa w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie : Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Kwarcowej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł12 920 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w miejscowosci Jedlno Pierwsze, o powierzchni 12920 m2. Działka : o pow. 12920 m2 wymiary : szer. 66 -69,4m.