Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji | 0% pcc! Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 22m2. Rozkład pomieszczeń - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia; - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,90 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Jaworznie przy Alei Piłsudskiego, w dzielnicy Podłęże. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dwupokojowy apartament z miejscem w garażu apartament Apartament o powierzchni 48 m 2 , składające się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł92 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

105 000 zł370 m² 283,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce na odpoczynek nad jeziorem - działka rod na sprzedaż! Na działce oprócz miejsca do odpoczynku stoi murowany domek, na który składa się kuchnia, pokój, łazienka oraz spory taras. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 288 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1300 m2. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury, położona wsród lasów, kilka kilometrów od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 499 zł54 m² 15 101,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,64m2 + balkon 12,97m2 parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD + 10 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł50 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Markiewicza w Krośnie o powierzchni około 50m2. Mieszkanie znajduje się na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Krośnie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,80 m² 10 748,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,8 m2 | ul. Iwonicka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,8 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w Młoszowej (woj. małopolskie, powiat chrzanowski), o powierzchni całkowitej 545 m i użytkowej 417,5.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł73 m² 3 397,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej lokalizacji mieszkanie w bloku w Myszkowie przy ul. Skłodowskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, szkoła, przedszkola , apteka, poczta, sklepy, markety , blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 637 zł57,07 m² 18 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł193,71 m² 6 143,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest 1 z 2 lokali w nowopowstałej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 389,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Plac grunwaldzki blisko terenów zielonych nad odrą kamienica po remoncie rozkładowe 2 pokoje Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł106,59 m² 6 098,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł30 m² 19 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Ludwiki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1931 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 874 m² 277,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł140 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej. Lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich specyfikacja: nr ewidencyjny działki: 773 Powierzchnia działki: ok. 460 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²327 m² 16 187 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Zdrojów (szczecin) Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 109 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł171,35 m² 8 112,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Ostatni dostępny lokal - ul. Kościuszki 16p, ożarów Mazowiecki To naprawdę ostatnia szansa, aby zamieszkać w nowoczesnym, kameralnym osiedlu w Ożarowie Mazowieckim. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

171 841 zł719 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie do sprzedaży na sprzedaż działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji - Mszczonów, ul. Północna! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 100 m² 135,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - działka przy uzdrowisku wapienne W beskidzie niskim w Gminie nowopowstające Kąpieliska Sękowskich basenów geotermalnych! W pobliżu sklep, basen, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł508 m² 4 822,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł29,15 m² 6 518,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka 9. piętro, nowa winda, dostępne od zaraz. Oferuję na sprzedaż funkcjonalną i jasną kawalerkę z aneksem kuchennym, położoną na 9. piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32,90 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu riverside przy ul. Towarowej w Kaliszu. Przestronny, w pełni umeblowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Poziom: parter Powierzchnia: 48 m2 Pokoje: 2 Części przynależne: piwnica Standard: dobry Okna: pcv Meble: umeblowane w całości Bezpieczeństwo: domofon Miejsca parkingowe: przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł63,83 m² 8 851,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferowana inwestycja to mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 63,83 m2 z przynależnym ogródkiem rozkład pomieszczeń: wiatrołap (1,91m2) hol (7,77m2) salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 083 m² 147,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana z pozwoleniem na budowę w Anielinie Swędowskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej zlokalizowanej w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60,15 m² 7 813,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy. Na powierzchni 60,15 m2 rozmieszczono: - salon - sypialnia - pokój - łazienkę z toaletą - przedpokój - piwnica własnościowa.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 602 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferujemy na wynajem obiekt produkcyjno-magazynowy wraz z pełnym zapleczem socjalnym, o łącznej powierzchni 2.602 m2 Obiekt jest przystosowany do wszelkiej produkcji spożywczej, dotąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,86 m² 26 363 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 56,86 m , zlokalizowanego w sercu Wrocławia - w prestiżowej inwestycji Quorum przy ul. Sikorskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł51,16 m² 7 232,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Jeśli szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz kameralność codziennego życia, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Lokal o powierzchni 51,16 m2 usytuowany jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 8800 m2, marysin Al. Krakowska. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj posadzka bezpyłowa 7,5 T/m2 wysokość 12 m bramy poziom 0 doki oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osiek

Osiek,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 1000 m2 , idealną pod budowę domu, zlokalizowaną w malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

780 000 zł179,34 m² 4 349,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 242 m²