Nieruchomości
240 108 ogłoszeń
Od najnowszych
385 000 zł2 616 m² 147,17 zł/m²
375 000 zł61,90 m² 6 058,16 zł/m²
169 000 zł952 m² 177,52 zł/m²
190 000 zł9 385 m² 20,25 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka, ul. Hodowlana
Radom,mazowieckie
268 000 zł1 782 m² 150,39 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Wrocław,dolnośląskie
1 150 000 zł75,09 m² 15 314,96 zł/m²
439 900 zł61,37 m² 7 168 zł/m²
150 000 zł500 m² 300 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Puck
Puck,pomorskie
530 000 zł2 200 m² 240,91 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Tarnobrzeg,podkarpackie
309 000 zł50,80 m² 6 082,68 zł/m²
Dom z garażem Wierzbna
Wierzbna,dolnośląskie
1 499 000 zł355 m² 4 222,54 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Kartuska
Borkowo,pomorskie
990 000 zł103 m² 9 611,65 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Warszawa
Warszawa,mazowieckie
32 893 200 zł18 274 m² 1 800 zł/m²
Dom z garażem Dobra
Dobra,zachodniopomorskie
1 558 000 zł200 m² 7 790 zł/m²
Mieszkanie Bąkowiec
Bąkowiec,mazowieckie
45 000 zł49,83 m² 903,07 zł/m²
Działka budowlana Nowy Borek
Nowy Borek,podkarpackie
450 000 zł4 161 m² 108,15 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Młyńska
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
899 000 zł46,29 m² 19 421,04 zł/m²
Działka, ul. Marianowska
Tarnowo Podgórne,wielkopolskie
1 105 000 zł1 578 m² 700,25 zł/m²
Dom z piwnicą
Katowice,śląskie
1 540 000 zł350 m² 4 400 zł/m²
9 300 zł96 m² 96,88 zł/m²
Magazyn klimatyzowany Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
28 700 €7 000 m² 4,10 €/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Nullo
Kraków,małopolskie
2 500 000 zł96 m² 26 041,67 zł/m²
2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Imbramowska
Kraków,małopolskie
696 816 zł48,39 m² 14 400 zł/m²
285 000 zł49,30 m² 5 780,93 zł/m²
Rynek pierwotny
352 625 zł28,21 m² 12 500 zł/m²
Rynek pierwotny
441 588 zł56,61 m² 7 800,53 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa
Wrocław,dolnośląskie
545 999 zł36,50 m² 14 958,88 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Szczecin,zachodniopomorskie
529 000 zł37,78 m² 14 002,12 zł/m²
Działka rekreacyjna ogrodzona Nekla
Nekla,kujawsko-pomorskie
159 900 zł395 m² 404,81 zł/m²
Działka budowlana, ul. Olchowa
Maków Nowy,mazowieckie
159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gródki
Radzymin,mazowieckie
739 800 zł55,23 m² 13 394,89 zł/m²
Dom z garażem Bojano
Bojano,pomorskie
769 000 zł149,38 m² 5 147,94 zł/m²
Działka budowlana
Tropie,małopolskie
149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna
Warszawa,mazowieckie
2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
681 408 zł58,24 m² 11 700 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska
Rzeszów,podkarpackie
730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²
590 400 zł984 m² 600 zł/m²
2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²
Dom wolnostojący Koźle
Koźle,łódzkie
590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²
2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia