Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 590 000 zł170,60 m² 9 320,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom - biźniak został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Łączna powierzchnia użytkowa na trzech kondygnacjach to 170 mkw. Parter: garaż jednostanowiskowy 17,4m2; salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w dziekanowie leśnym w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł69,60 m² 9 037,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m , zlokalizowanego na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,57 m² 14 944,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku, położonego przy ul. Ryżowej 66. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

770 000 zł60,05 m² 12 822,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 60,05 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł153,25 m² 18 597,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Nowa inwestycja na zielonych Młocinach Szukasz nowoczesnej przestrzeni, w której prestiżowa lokalizacja idzie w parze z unikatowym, kameralnym klimatem? Poznaj miejsce, w którym luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł97,47 m² 5 847,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim:570 000,00 zł cena Z miejscem postojowym: 590 000,00 zł Mam przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,50 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Osiedlu Zatorze, ul. Wieniawskiego w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 56,5 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,62 m² 15 400,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, 61,62 m , balkon, 5 piętro - winda, 2 min od metra Lazurowa, ulica Witolda Doroszewskiego. Podstawowe atuty: mieszkanie po odświeżeniu, wcześniej przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

73,82 zł/m²72,20 m² 5 330 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w samym sercu Częstochowy przy Starym Rynku. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,49 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne, nowoczesne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o rodzinach ceniących spokój, komfort i bezpieczeństwo. Inwestycja ma kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Poznania - Os. Stefana Batorego. Bez prowizji | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł106 m² 8 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom na sprzedaż - Chodzież Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Chodzieży. Dom usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1080m2. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 214 m² 40,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Dywity Dąbrówka Wielka nr 346 o powierzchni 1214 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w sprzedaży na raty.: 1. rata - 49,000. Pln płatność przy.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł1 500 m² 321,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m - Powązki, gmina Leszno Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , zlokalizowana w miejscowości Powązki w Gminie Leszno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł66 m² 8 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2, położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Świdnicy- praktycznie przy Rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł288 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 288m2 (232m2 użytkowej), usytuowany na działce 7 arów, wybudowany w 2022 roku. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł98 m² 4 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Strzegom,dolnośląskie

3 200 000 zł528,49 m² 6 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 537 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o szerokim potencjale inwestycyjnym , idealna zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość położona przy drodze, na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł108,90 m² 2 745,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i naprawdę czujesz spokój. Dzieci mają swoją przestrzeń, ty masz gdzie odpocząć, a wieczorem dom żyje swoim rytmem - bez pośpiechu i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

319 000 zł52,29 m² 6 100,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wyobraź sobie, że zamiast szukać "idealnego mieszkania", tworzysz je dokładnie pod siebie. Od układu, przez materiały, po każdy detal. To mieszkanie w Ostródzie przy ul. Konstytucji daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Marzysz o własnym, ekologicznym, drewnianym domu w spokojnej, malowniczej miejscowości, który możesz urządzić według własnej wizji? Ta oferta to spełnienie takich marzeń. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Dom z dużą działką | Malbork - Wielbark | 3 garaże Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Malbork, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wielbark, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł57,30 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! W Ofercie sprzedaży posiadamy: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł480 m² 4 479,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dochodowy budynek komercyjny z najemcami, zlokalizowany w ścisłym centrum miejscowości Hyżne, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł400 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 004 m²

Rzadko spotykane! dom 7 pokoi + 1,04 ha działki | dla dużej rodziny lub pod agroturystykę | góry sowie Dzikowiec, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż przestronny, solidny dom z 2000 roku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,49 m² 9 799,96 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zarezerwowane Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł23 679 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w Wilczkowicach, o powierzchni około 2,3 ha , położona na wzgórzu, ekspozycja Pd-Zach. widok na dolinę Dłubni i okoliczne wzgórza, przy dobrej przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł9 800 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Naprawdę piękna, widokowa, przestrzenna działka budowlano-rolna w gminie Skawina z ekspozycją na południowy-zachód. Działka objęta planem zagospodarowania dla gminy Skawina i około 41a.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 180 m² 105,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-rolna , o powierzchni około 62 ary , w tym część budowlana około 32 ary. Położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy bezpośrednio przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł302 m² 7 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Kraków Kliny-Borkowskie! Idealny dla rodziny a dodatkowo dobudowana część usługowa (wynajęta) przynosząca comiesięczne profity z wynajmu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł12 195 m² 135,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka, budowlano-Leśna , o powierzchni 12195 m2 , w tym część budowlana około 54 ary. Położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy , w miejscowości Górna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Na sprzedaż działka 20a, zabudowana domem 50m2 do całkowitego remontu (z wymienionym dachem). Dom jest połączony bliźniaczo z drugim budynkiem. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 170 m na działce 7,7a w doskonałej lokalizacji, tuż pod Krakowem. W Mogilanach , na działce (32x24 m), tuż przy lesie, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 115 m , usytuowany na działce o powierzchni 350 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł204,54 m² 5 133,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 133 m + strych. Położony na działce 7,5a w miejscowości Mogilany , pod Krakowem. Technologia i oszczędność:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł415 m² 3 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

To bardzo okazała nieruchomość położona w miejscowości Zawoja - w lesie, nad potokiem, z dojazdem drogą gruntową. Lokalizacja gwarantuje otoczenie zieleni, a przepływający.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący 210m2 położony tuż pod Krakowem w miejscowości Lusina. To idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny