Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 000 zł500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka zlokalizowana w Dębkach. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: widokowa działka rolna w Wiśle Osiedle Bobrów Wyjątkowa oferta dla osób szukających ciszy, natury i prawdziwego górskiego klimatu. Jeśli marzysz o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nr 11 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku z windą w Kłodzku przy ulicy Kościuszki, z pięknym widokiem na miasto. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 900 m na wrocławskim Zakrzowie (psie Pole), zlokalizowany w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 099 000 zł53,25 m² 20 638,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 668 zł37,26 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 422 zł76,84 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji mieszkań - Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,05 m² 8 856,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w budynku modernistycznym z pierwszej połowy XX w. o powierzchni 45 m , usytuowane na parterze zadbanego budynku w popularnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł859 m² 8 149,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży - nowoczesny budynek usługowo-biurowy na Ruczaju w Krakowie wyjątkowy, wielofunkcyjny budynek położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł1 000 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom w jabłonkach z tarasem Borowa (gm. Koluszki) Szukasz bazy pod swój wymarzony dom, która łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury? W miejscowości Borowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł100 m² 2 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m , położony w centrum Straszęcina, w gminie Żyraków, na działce o powierzchni 8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,88 m² 5 997,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²840 m² 48 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Okazja! Do wynajęcia powierzchnia całego piętra w biurowcu. Powierzchnia 840m2 powstała z połączenia ze sobą kilku lokali. Lokal doskonale widoczny od frontu, z głównej ulicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Olszewo

Olszewo,warmińsko-mazurskie

750 000 zł8 330 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 330 m²

Działka o powierzchni 8330 m , w większości utwardzona płytami betonowymi i ogrodzona, zabudowana jest sześcioma funkcjonalnymi budynkami, co czyni ją idealnym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 598 m² 2 816,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 991 m²

Prowizja 0% Bielsko-Biała - Kępa Hałcnowska. Budynek "aparthotel dla seniorów". Budynek dwukondygnacyjny położony w Hałcnowie, w rejonie Osiedla Kępa Hałcnowska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

807 600 zł1 346 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona przy jednej z głównych ulic w południowej dzielnicy Katowice -kostuchna. Kształt zbliżony do regularnego prostokąta o wymiarach ok. 55x 24,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł28,45 m² 2 565,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 28,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orląt Lwowskich 5 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bugaj

Bugaj,małopolskie

169 000 zł5 744 m² 29,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5 działek na sprzedaż, zlokalizowane w miejscowości Bugaj - Kalwaria Zebrzydowska. Lokalizacja Bugaj, kalwaria Zebrzydowska malownicze miasteczko położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł98,79 m² 18 422,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: żaneta Ledzińska Agent Biura Nieruchomości Prestige   Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Poznań - Wilda Cena: 1.820.000 PLN (18.422,92 PLN/m ) do negocjacji Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł48 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 663 545 zł133,77 m² 12 435,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Eucalipto to luksusowy kompleks czterech willi w zabudowie szeregowej z trzema sypialniami i trzema łazienkami, z prywatnym basenem, dużymi tarasami, kuchnią letnią na górnym tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,59 m² 12 670,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w urokliwej i zielonej części Józefowa. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł650 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 650 m2 z powierzchnią biurowo-socjalną 60m2. Bardzo dobry dojazd do trasy S8. Opis: wysokość w szczycie 6m parking teren ogrodzony i monitorowany 2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Żwirówka (gm. Halinów). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 175 m² 212,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas- oferta na wyłączność Lokalizacja: jaworzyna Śląska, okolice Centrum, bardzo dobry dojazd do Świdnicy, w zasięgu spaceru dworzec pkp, przystanek autobusowy, sklepy. Mpzp -teren.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł400 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: działka 400 m2 w urokliwej lokalizacji na ulicy Zamczysko. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta. Domek: murowany, 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wynki

Wynki,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Oferta dostępna W pepper house Wolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości Wynki atuty nieruchomości: - dom całoroczny, - duża działka - gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,50 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie miasta - Os. Mazurskie! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

400 000 zł190,50 m² 2 099,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 544 m²

Obrowo - segment bliźniaka 190 m2 na działce o powierzchni 2544 m2 Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Komorniki,wielkopolskie

849 000 zł93,20 m² 9 109,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom gotowy pod klucz - segment narożny Z ogrodem 111,9 m Dom jest gotowy do wprowadzenia się, ma gotowe podłogi, schody, kuchnie, łazienki, drzwi, wystarczy wybrać meble ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158 m² 6 012,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m , położonego na działce o powierzchni 276 m , zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,23 m² 4 839,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Białym Borze. Nieruchomości Apartament przedstawiają mieszkanie znajdujące się w Białym Borze przy ulicy Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość składa się z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

18,38 zł/m²136 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o pow. 136 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdujący się na parterze budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł176 m² 5 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty 25/04 godz: 10-13 Zgierz, ul. Letnia | cisza, zieleń i realny potencjał Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje. Ten dom w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

93,89 zł/m²24,53 m² 2 303 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy. Atuty budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 897 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana na skraju lasu. Działka położona jest w miejscowości Osowo Leśne - jest to wieś położona w otulinie lasów 20min za Starogardem Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²594 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia produkcyjno-magazynowa *** *** zaplecze socjalne *** *** blisko białegostoku *** Polecam do wynajmu powierzchnię produkcyjno-magazynową zlokalizowaną na parterze budynku przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 548 m² 784,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 900 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nieruchomość produkcyjno usługowa w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 235 - 20km od Kościerzyny, 45km od.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł62,07 m² 5 993,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Kaliskiej, w dzielnicy Sielec. Mieszkanie położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona