Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 900 000 zł375 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom z 2009 roku zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ul. Biedronki w Wilanowie Niskim, 900m od Pałacu w Wilanowie. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł127,20 m² 6 446,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, centrum Miasta. To doskonale skomunikowana i tętniąca życiem część miasta, zapewniająca stały przepływ pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł240 m² 2 291,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: oferuję na sprzedaż udział 1/3 w domu szeregowym zlokalizowanym w Gdańsku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 240 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł750 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki obok siebie o powierzchni 7,6 ara każda. Teren posiada wydzieloną drogę dojazdową, a dodatkowo zapewniona jest współwłasność w drodze, co gwarantuje swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż o pow. ok. 115m2 na dużej działce 750m2 usytuowany w malowniczej lokalizacji tuż obok Grodziska Mazowieckiego , idealnej dla rodzin poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł750 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - rezydencjonalną na którą składają się: - parterowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 750 m2 - wolnostojący garaż na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

63 800 zł2 900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

! hala magazynowa! 4 rampy! dla konkretnego klienta cena do negocjacji! Polecam na wynajem halę magazynową o pow. 2900m2 z zapleczem biurowym,4 bramy z rampami. Obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,10 m² 8 786,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To mieszkanie spełnia warunki Kredytu bez wkładu własnego! rkm Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,10 m2 położone w Wejherowie na Osiedlu Fenikowskiego. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

14 000 000 zł12 645 m² 1 107,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 973 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12645 m 2. Obiekt zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Zadębie na działce o pow. 14973.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł181 m² 1 513,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Okazja! Sprzedam dom w Gniazdowie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy dom w Gniazdowie o powierzchni 180 m2 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł134,64 m² 5 473,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy o powierzchni 134,64 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Skubianka, w gminie Serock - idealnej dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 447 m² 162,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlano- rekreacyjne: łączna powierzchnia 1447 m Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o numerach ewidencyjnych 3682 oraz 3678, o łącznej powierzchni 1447.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71 m² 5 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta - mieszkanie bezczynszowe z dostępem do ogródka na bydgoskich Jachcicach. Na sprzedaż mieszkanie 71 m - funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, idealna dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł99,99 m² 7 500,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom w stanie deweloperski położony w gminie Niedrzwica Duża. Dom parterowy niepodpiwniczony o pow. użytkowej 99.99m2 (całkowita 131,60m2). Przedmiotem jest budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł324,71 m² 4 619,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dochodowa nieruchomość nad morzem. Ośrodek wypoczynkowy o powierzchni gruntów 2 500 mkw., położony w Darłowie przy ulicy Polnej, w odległości ok. 2 km od morza. Na terenie ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Jasła. Działki są w trakcie formalnego podziału oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63,90 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Kusocińskiego. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 222 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bartosz Cuske Ideanieruchomości oferuje: działka o pow. 2222 m2 na której znajduje sie drewniana stodoła o pow około 100 m2. Opis oferty : Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

838 796 zł41,32 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 520 m² 138,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,5195 ha - teren produkcyjno-usługowy (3p,S) Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,5195 ha, położona w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł106,80 m² 7 303,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 106,80 m - ul. Czeremchowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 106,80 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,04 m² 9 395,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski premium gotowy do wykończenia. Rzeszów Budziwój. Oferta tylko u nas. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa: 81,70m2 - powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,30 m² 24 188,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Plac Bohaterów Getta - serce klimatycznego Podgórza! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł1 000 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod dom bez kompromisów projektowych? Ta nieruchomość daje realną swobodę budowy. Na sprzedaż działka budowlana 1000 m nr 373/13 przy ul. Diamentowej w Dzbeninie. Front aż.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Barcin,kujawsko-pomorskie

9,01 zł/m²68,40 m² 616 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek biurowy o pow. 68,40 m2. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe. W otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 000 m² 616,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położonych przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Dojazd do nieruchomości odbywa się od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 683 m² 166,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie atrakcyjną działkę o powierzchni 1683 m , i nr ewidencyjnym 3857, położoną w miejscowości Rudna Mała, w gminie Głogów Małopolski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł296,60 m² 4 885,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Atuty: * Nieruchomość położona tuż nad jeziorem! * Cicha i spokojna okolica * Piękny, przestronny ogród * Pełna zabudowa oraz umeblowanie w cenie * Garaż wolnostojący przynależny do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Dom z działką 1,5 ha Rogów, gm. Przykona | 1 150 000 zł Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Rogów, gmina Przykona, powiat turecki. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 zł/m²17 m² 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu osobnego garażu (nie miejsca postojowego) na krakowskim Ruczaju. Garaż znajduje się przy ul. Chmieleniec w budynku numer 19. Opłaty - czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł104 m² 26 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atuty - Kameralna kamienica - Prestiżowa i spokojna lokalizacja w Górnym Sopocie - Bliskość Monciaka, plaży, molo oraz terenów leśnych - Miejsce parkingowe - Wspólny ogród do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,09 m² 10 137,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie usytuowane na parterze, nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2021r. Budynek wyposażony w windę, bez.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Willa w stylu wiejskim ( o pow. użytkowej 159,95 m2, pow. całkowita 254,30 m2) z pięknie zagospodarowaną działką ze stawem, usytuowana na obrzeżach Pyszczyna, gm. Dobrcz. Przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 800 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Buławka Działka 3 800 m2 Szerokość około 20 m Widok na góry Las Cena: 70 000 zł Pewel Wielka Buławka - teren rolno-leśny, częściowo zadrzewiony o pow. 3 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 584 zł78,57 m² 16 311,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł40,40 m² 9 826,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,4 m zlokalizowane przy ul. Stabłowickiej 127C we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English. Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu. Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł545,84 m² 1 447,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Nieruchomość obejmuje: 1. Budynek usługowo-mieszkalny: - lokal usługowy z zapleczem (ok. 50m2; wejście od ulicy) - pomieszczenia warsztatowe (ok. 70m2) - pomieszczenia mieszkalne (ok. 200m2; 1.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²170 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Mamy to, czego szukasz! Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 170m2, zlokalizowany w sercu Łodzi przy ul. Kościuszki. To.