Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż prezentujemy jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Jeśli marzysz o komfortowej przestrzeni z dużą ilością naturalnego światła, przemyślanym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,06 m² 6 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,06 m , usytuowane na parterze budynku w spokojnej części miejscowości Borne Sulinowo przy ulicy Targowej 7.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 023 m² 74,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Stryszawa, powiat suski, woj. małopolskie o nr ewid. 7460 i powierzchni 2022 m2. Działka o wymiarach: szer. 27,6 dł. 72,3 m. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka 1500 m2/boryszew/ wiązowna Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż M-3 na ul. Rysowniczej Mieszkanie przeznaczone do remontu. - mieszkanie: - metraż: 45mkw - pełna własność z kw - piętro 2 w bloku - pełen rozkład - nowe okna - nowe piony -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 721 m² 348,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł104 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament świeżo po remoncie. Lokal nigdy wcześniej niezamieszkany, wykończony z dbałością o każdy detal, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł61,50 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 61,5m położone w doskonałej lokalizacji w Toruń przy ul. Szosa Lubicka zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

709 052 zł68,84 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 68,84 m , które zapewni Państwu komfort.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

1 280 000 zł133,43 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień Otwarty 16 maja (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł109 m² 3 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dwie nieruchomości + zabudowania pomocnicze na kameralnej działce: - połowa bliźniaka - pow. 109m2 -elewacja i dach po remoncie wewnątrz całość do remontudwa poziomypięć pokoi, dwie kuchniedwie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61 m² 10 163,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kołobrzegu przy starówce 1000 M do morza Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. powierzchnia użytkowa - 61 m2 nieruchomość jest usytuowana w bloku - 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł45,25 m² 12 375,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym położone w Kiełczowie zaledwie kilka minut od Wrocławia! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świeżo odremontowane mieszkanie 2-pokojowe na Górzyskowie! Budynek z końca lat '30 , położone jest w północno-zachodniej części dzielnicy. Wnętrze to salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł13 000 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki w spokojnej miejscowości, z dobrym dojazdem do większych miast oraz do tras szybkiego ruchu? Jeżeli tak, odezwij.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 664 zł54,95 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,60 m² 14 239,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,60 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu, budynek z 2011 r, z windą i garażem podziemny. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 380 zł37,82 m² 14 446,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament blisko starego miasta kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Na sprzedaż komfortowy apartament zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł128,37 m² 11 918,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż, przestronny apartament o powierzchni 128,37m2 położony w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni. Mieszkanie zostało wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

288 960 zł33,60 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-28

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Kawalerka na sprzedaż : Wrocław Fabryczna blisko Magnolia Park. Lokalizacja: na sprzedaż przestronne odmalowane mieszkanie, 24m2 zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,24 m² 6 498,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie blisko Zamku w Malborku - świetna lokalizacja, idealne pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Malborku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum miasta: - w otoczeniu zabudowy mieszkalno - usługowej, - z parkingiem na terenie, - idealny na działalność usługową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46 m² 15 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | balkon | gotowe do zamieszkania | Lesznowola 699 000 zł | 46,04 m | 15 182 zł/m 1 piętro | budynek 2018 Stylowe, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sierakowy

Sierakowy,kujawsko-pomorskie

150 000 zł15 900 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt niezabudowany o powierzchni 1,59 ha ( pastwiska, grunty orne, nieużytki V i VI klasa).Działka 49/4 porośnięta naturalną roślinnością i pozostałości starego sadu owocowego. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109,77 m² 6 367,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Pieszycach przy ul. Ogrodowej! 0% prowizji od Kupującego! Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze, w zadbanym budynku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję dwie działki po 2000 m2 w miejscowości Kościelna Wieś. Działki są uzbrojone w media, posiadają również warunki zabudowy. W cichej spokojnej okolicy nie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 650 000 zł170 m² 27 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Pierwsza linia zabudowy w Serocku, z widokiem na Zalew Zegrzyński. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 170 m2, wybudowany w 2024 roku. Usytuowany na działce 680 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 000 zł4 500 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa na halę, biura, siedzibę na Rybitwach w Krakowie. Działa 45 arów , działka płaska. Możliwości zabudowy halą o pow do 2000 m2 , wysoką na 11 m , lub.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł124,85 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu na sprzedaż całe piętro w kamienicy. Bezczynszowe mieszkanie na parterze , w rewelacyjnej lokalizacji Nowego Sącz o powierzchni 84,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 400 m² 19,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni: 0,94 ha w otoczeniu lasów. Lokalizacja: działka jest zlokalizowana w gminie Łochów, w miejscowości Brzuza, powiat węgrowski, woj .mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przy ulicy Kościuszki z widokiem na Wisłę i Wawel. Lokalizacja: apartament ten mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²321 m² 5 778 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Idealne pod Magazyny, produkcję, biura lub Centrum Sportowo-Rozrywkowe. Szukasz przestrzeni, która dostosuje się do Twojej wizji, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem unikalny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,78 m² 5 423,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, III piętro, balkon, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,78 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puławskiej 42D w Piasecznie. Lokal o powierzchni 66 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ligota

Ligota,wielkopolskie

390 000 zł55,87 m² 6 980,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni użytkowej 50,15 m2 zlokalizowany w kompleksie budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej w miejscowości Ligota, gmina Kobyla Góra. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie sprzedawane W stanie deweloperskim! gotowe II.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 138,46 m² 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Nielubia, dom, 1138 m2, działka 2060 m2, sprzedam, 990 000 zł Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 1138,46 m2 położony w miejscowości Nielubia, w gminie.