Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom bliźniak

Babki,wielkopolskie

1 090 000 zł103,15 m² 10 567,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Babki, gmina Mosina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 251 398 zł118,82 m² 18 947,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stylowa inwestycja w centrum Poznania, która łączy nowoczesne rozwiązania, wysoki standard i atrakcyjne położenie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł881 m² 1 078,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Teren na którym położona jest nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr IX/60/2007 Rady Miasta Bartoszyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 000 zł80 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie przy klinie wojszyckim | 100 m tarasu na dachu | smart home | 2 miejsca W garażu Takie nieruchomości trafiają się naprawdę rzadko. Szczególnie w takim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Stryjewo

Stryjewo,warmińsko-mazurskie

166 900 zł6 676 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 6676 m , położoną w miejscowości Stryjewo , w gminie Biskupiec , w pobliżu Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 950 000 zł350,30 m² 11 276,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:981 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż tę unikatową i niepowtarzalną nieruchomość w województwie pomorskim. Willa, która.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,50 m² 8 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= na sprzedaż = = dostępne od ręki! = = pomagamy W sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Poznaniu w Antoninku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,13 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,13 m2 (stan deweloperski) na czwartym piętrze w nowym czteropiętrowym bloku wraz z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 482 m² 283,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze Ścięgny k. Karpacza Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1482 m , Lokalizacja: ścięgny (gmina Podgórzyn), zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł172,40 m² 9 274,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Wahasz się między budową a zakupem gotowego domu? Policz to na spokojnie. Zakup działki w takiej lokalizacji, jej uzbrojenie, projekt, budowa i wykończenie w tym standardzie to dziś.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł500 m² 1 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom z zapleczem umożliwiającym prowadzenie działalności godpodarczej o łącznej powierzchni ok. 500 m , położony na 15-arowej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł80,30 m² 5 417,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,3 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Okólnej w Koninie. Idealne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł869 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty są działki budowlane położone w miejscowości Bronków w powiecie krośnieńskim. Aktualnie działki są w trakcie podziału oraz uzyskania warunków zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł31 729 m² 189,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zlokalizowaną w rejonie ulicy Krzyżowej z szybkim dostępem do drogi nr 79 łączącej Katowice z autostradą A1. Oferowany grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł334,96 m² 11 643,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:975 m²

Oferta sprzedaży willi nad morzem niechorze Na sprzedaż wyjątkowa willa apartamentowa położona w nadmorskiej miejscowości Niechorze, idealna jako gotowy biznes inwestycyjny w branży.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,18 m² 12 384,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Poszukujesz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,34 m² 5 072,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Leszna - ul. Wolności Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m , położone na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Leszna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł369 m² 7 588,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 369 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 346 m² 215,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wyjatkowa działke budowlana w Kunicach, znajdująca się w cichej i spokojnej dzielnicy. Powierzchnia: 1356 m2 Media: gaz, woda, prad - 50.

Szczegóły ogłoszenia

174 600 zł1 019 m² 171,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

"letnisko - krągi" działka nad Jeziorem Pile Tereny w pobliżu Jeziora Pile są bardzo atrakcyjne dla poszukujących spokoju i ciszy. Doskonałe miejsce do wypoczynku: - lokalizacja nad samym.

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

18 200 €7 000 m² 2,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 7 000 m2 zlokalizowana na wschód od Kutna przy wjeździe do miasta, przy drodze krajowej nr dk92 i w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu na autostradę A1.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł253 m² 9 482,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy , rodzinny dom o pow.253 m2 położony na działce o pow.3000 m2. Prezentowana nieruchomość znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, województwo łódzkie. Dom W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²208 m² 8 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pod wynajem powierzchnia biurowa w metrażu 208m2 z aneksem kuchennym, znajdująca się w Katowicach ul. Opolska 22/sobieskiego 18 Oferta od właściciela - Patrycja Missala   Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł57,30 m² 10 994,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z komórką lokatorską 2,3 m Do mieszkania przynależy garaż, 50 000zł - opcjonalnie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł301 m² 6 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Przestrzeń, w której Twoja rodzina odetchnie pełną piersią. Wyjątkowy dom klasy Premium u wrót Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący o powierzchni 301.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

2 250 000 zł532 m² 4 229,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:532 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż kamienica inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,80 m² 9 610,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa inwestycja Ul. Batalionu Zośka Niepowtarzalna możliwość zaaranżowania dużego mieszkania na swój sposób. Idealna lokalizacja dla osób chcących chłonąć energię z tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł96,69 m² 8 253,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta. Stylowa przedwojenna,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biura o powierzchni około 100m2 - Lublin, zadębie Cztery pomieszczenia, pomieszczenie socjalne, ogrzewanie gazowe, czynsz najmu 40zł netto/m2, polecamy i zapraszamy na naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028!/ 2 pokoje z tarasem 30 m2/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł111 m² 14 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 111 mkw. z poddaszem, położony na działce 1000 mkw. Powierzchnia domu została funkcjonalnie podzielona na cztery pokoje, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł205,12 m² 10 969,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy Z potencjałem W śródmieściu gdańska, przy ul. Wilczej 3 duże witryny | 205 mkw z możliwością open space | sąsiedztwo instytucji publicznych | potencjał inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,87 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach zlokalizowanego przy ulicy ul. ul. Jana Wyplera 10. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Tęczowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 160 zł120 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa 120 m - Ełk, ul. Tęczowa Do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni 120 m zlokalizowana w Ełku przy ul. Tęczowej. Obiekt stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego ul: celulozowa 31 winda Ładne, czyste, zadbane przestronne mieszkanie o wielkości 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł35 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Faktyczny metraż transakcyjny to 22,63 m2, natomiast całkowity metraż "po podłodze" to 37,8 m2. Tylko w naszym biurze, sprzedaż przytulnego kompaktowego 2-pokojowego mieszkania, gotowego do.