Nieruchomości

239 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

794 000 zł38 m² 20 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

38m szczęścia + ogródek Z widokiem na morze! wychodzisz Z klatki I masz piach W zębach | dziwnów | gardenia Uwaga, uwaga jeśli szukasz mieszkania nad morzem i marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu użytkowego położonego w Wręczycy Wielkiej przy ul. Mickiewicza 63C. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł889 m² 160,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położone działki pod zabudowę o pow. 889m2 i 895m2 usytowane na osiedlu domów jednorodzinnych w Żydowie przy ul. Ogrodowej. Teren na którym położona jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

759 000 zł1 237 m² 613,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Warszawa Radość (wawer) Bardzo ładna, kształtna działka o pow. 1237 m2, położona w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie nowych domów i zieleni. Uchwalony miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł266 m² 7 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.   Dom o powierzchni 231 m2, działka 1390 m2, ogrzewanie gazowe, cicha okolica. Podstawowe informacje: dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł138,97 m² 5 749,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 138,97 m2 (użytkowej 117,84 m2), na działce o pow. 323 m2. Gmina Niemce, miejscowość Pólko - Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł41,37 m² 5 076,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokoje - mieszkanie - chodzież, ul. Czechowskiego Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w centrum Chodzieży, przy ul. Czechowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,40 m² 6 983,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,4 m w Świdniku, przy ul. Spółdzielczej 1 balkon, osobna kuchnia, piwnica, spokojna i zielona okolica. Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł283,40 m² 4 936,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 283,4m2 - gmina Niemce, okolice miejscowości Leonów. Dom jednorodzinny, wolnostojący - parter z poddaszem użytkowym + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Pogorzelica - 1500m do zejścia na plażę. W promieni dwóch km dostępne są: - rezerwat przyrody Jezioro Liwia (idealne miejsce dla wędkarzy) -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł850 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjno-usługowo-magazynowej wraz z domem jednorodzinnym znajdującym się w Brzeźnie, w gminie Krzymów. Cała nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny obiekt magazynowousługowoprodukcyjny o łącznej powierzchni 800 m , położony w bliskiej odległości od Warszawy, z dogodnym dojazdem dla tir. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł83,50 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Bojary w Białymstoku 83 m zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,35 m² 5 043,82 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nie każde mieszkanie w centrum ma sens inwestycyjny. To ma i to z kilku konkretnych powodów. 51,35 m , 2 pokoje, 10 piętro w 11-piętrowym budynku. Układ, który działa zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 147 m² 100,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Odrowąż Podhalański o nr ewid. 4320/1, 4319/1 o pow. 1147 m2. Nieruchomość leży w terenach oznaczonych w mpzp jako mnu - (mieszkaniowo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2. Położony jest na działce ok. 500 m2. Nieruchomości Zlokalizowana jest w Nieborowicach koło Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł157,40 m² 10 101,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny , położony w spokojnej i zielonej części Konopnicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł106 m² 8 457,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Dom bliźniak na sprzedaż | Dąbrowa koło Poznania | duża działka, wysoki standard Na sprzedaż połowa bliźniaka (dostępny prawy i lewy lokal) położony w miejscowości Dąbrowa koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Babica,podkarpackie

579 000 zł237,18 m² 2 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Tylko u nas! 0% podatku pcc! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż komfortowy dom gotowy do wykończenia z 2025 roku położony w Babicy zaraz obok realizowanego węzła S-19.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

155 000 zł2 997 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni niemal 3000 m , położoną w miejscowości Borów, w gminie Bielawy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł105,86 m² 5 242,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Nowoczesny dom w spokojnej, zielonej okolicy - Poręba Wielka, ul. Podlesie Wyobraź sobie miejsce, które od początku tworzysz po swojemu. Przestrzeń dopasowaną do Twojego stylu życia, gustu.

Szczegóły ogłoszenia

9 529 000 zł36 650 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa z mpzp, o powierzchni 36 650 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części Kobierzyc, ul. Inwestycyjna. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²26,81 m² 917 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 26,81 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 334 m² 209,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Stężycy w otulinie lasu! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł140 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy samym Lesie Kabackim, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 132.

Szczegóły ogłoszenia

356 500 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe powierzchni 31 m , jasne i słoneczne Umeblowanie widoczne na zdjęciach, w cenie Lokalizacja: katowice, panewniki, emerytalna Piętro 2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł160,23 m² 7 177,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Przedsprzedaż! Dom dwulokalowy na dużej działce - Łubna, 1065 m Bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy zlokalizowany w miejscowości Łubna, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł317,50 m² 9 133,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:969 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży podmiejska , małą willę położoną w doskonałej lokalizacji w Zalesiu Górnym , miejscowości położonej w Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł21 400 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 2,1359ha z bezpośrednim dostępem do jez. Drawsko w miejscowości Siemczyno gm. Czaplinek. Działka położona na skraju miejscowości Siemczyno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 440 zł43,04 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł778 m² 136,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka w Jasieniu, powiat brzeski, województwo małopolskie Oferuję wyjątkowy teren o powierzchni 778 arów, położony w spokojnej i malowniczej części Jasienia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 228 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy już 1atrakcyjną działkę zlokalizowaną na granicy miasta Aleksandrowa Kujawskiego cena jednej 135 000zł Działka ma powierzchnię : 1. powierzchnia:1228 m2 2. powierzchnia :1223 m2 sprzedana nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł24 229 m² 82,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową i własnym lasem na wsi - Działka inwestycyjna - Ostroróg, gmina Czaplinek Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 24 229 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł164,48 m² 6 049,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

W ofercie dom wolnostojący dwulokalowy położony przy lesie w Goleniowie, działka 588m2. 30 minut od Szczecina, 2km od drogi S3. Łączna powierzchnia całkowita domu to 164m2,w tym: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

11 zł/m²1 640 m² 18 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu wynajem placu w Tarnowcu na działce nr.139/1. Teren jest utwardzony o łącznej powierzchni 1640 m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kraków, stare miasto ul. Szlak tylko U nas W notus W sercu Starego Miasta, w otoczeniu klimatycznych ulic i miejskiej energii, znajduje się przestrzeń dla tych, którzy potrafią.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 715 zł8 353 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy.