Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy na osiedlu Jachcice. Nieruchomość o powierzchni ok. 90 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u Nas:) Lokal użytkowy w Centrum Żarowa Lokalizacja: lokal przy głównej drodze, duży ciąg pieszych i aut, ładna widoczność witryny wystawowej. Rozkład: sala.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł140 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Budynek mieszkalny, nadający się na przebudowę na mały pensjonat. Budynek z lat siedemdziesiątych do kapitalnego remontu, na widokowej działce. Działka w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł58,30 m² 10 960,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż lokal mieszkalny 2-pokojowy w budynku przy ulicy Polskich Marynarzy. Pełna własność. Mieszkanie o powierzchni 58,3 m składa się z: - salonu - 19,5 m. kw. - sypialni- 13,4 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 446 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w świetnej lokalizacji! Przynależny teren przed budynkiem! Miejsca postojowe! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Siedlce. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł140,40 m² 4 109,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

20,88 zł/m²19,16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zewnętrzny garaż zlokalizowany w bloku mieszkalnym położonym przy ulicy Ludowej 10C w Zielonej Górze. Garaż ma powierzchni 19,16m2. Brama sterowana automatycznie. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m zlokalizowany na działce 549m Wręczyca Wielka 10km od Częstochowy. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł6 357 m² 350,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta planem zagospodarowania miasta oznaczona na plane symbolem mn U4 o szerokim spektrum zabudowy tzn. głównie mieszkalnictwo jednorodzinne oraz mozliwość mieszkalnictwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,92 m² 17 862,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M w popularnej i pożądanej dzielnicy w Poznaniu na Polance i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wielu udogodnień na tym osiedlu! Art-Malta to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł43 457 m² 296,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 4,3457 ha, położona w Zbrudzewie - w strategicznej lokalizacji na trasie Śrem-Poznań, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł116,50 m² 6 515,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera i profesjonalne wsparcie na każdym etapie! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość i transparentność.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł80,62 m² 23 443,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, bulwaru i centrum miasta, kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł46,19 m² 3 139,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy znajdujący się w Skoroszycach, woj. opolskie. Nieruchomość wybudowana w 1960r. położona jest na działce 166m2 w centrum wsi. W 2019r. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50,50 m² 9 603,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Świdnika, ul. Kochanowskiego, 1 piętro w niskim bloku, ocieplonym w 2018 roku. Nieruchomością zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

93 900 zł1 252 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna 1252m2 w Ludwinowie, gmina Dąbrówka, powiat wołomiński. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. Teren posiada warunki zabudowy letniskowej. Działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 900 m2 lub 967 m2 na granicy Woli Paprotniej i Mrozów. Działka 900 m2 czysta , porośnięta trawą , jej wymiary to 22 metry głębokości i 42.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Tarnawce

Tarnawce,podkarpackie

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości W malowniczej miejscowości tarnawce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu: całości nieruchomości (działka z domem oraz działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł81 m² 9 493,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na parterze kameralnego domu dwulokalowego w cenionej, zielonej części Zielonej Góry na Osiedlu Ptasim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 748 zł68,12 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

172 zł/m²15 m² 2 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus North Gate *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł71,10 m² 12 405,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Pruszkowie Nieruchomość o powierzchni 71,24 m wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Wynajmę piękne, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, położone na nowym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rewal,zachodniopomorskie

5 199 000 zł724,69 m² 7 174,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Odkryj swój raj inwestycyjny nad Bałtykiem! Gotowy obiekt o funkcji zakwaterowania turystycznego w sercu nadmorskiego Rewala, zaledwie 700 metrów od plaży, czeka na nowego właściciela. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Żory - Osiny Jeśli szukasz solidnie wybudowanego bliźniaka w spokojnej okolicy, z dużą działką i przemyślanym układem warto zadzwonić.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 188 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy zlokalizowana w Złejwsi Małej. Powierzchnia działki: 1188 m2 Warunki zabudowy pozwalają na; - budynek mieszkalny jednorodzinny do 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,60 m² 5 704,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59,60 m2, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym ,w malowniczej okolicy, z pięknymi widokami, o powierzchni 120 m2 oraz działką 1500m2. Usytuowany przy drodze asfaltowej, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 100 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnej dobrej komunikacji z Elblągiem, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł7 100 m² 7,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż Lokalizacja: miejscowość: ewopole, gm. Trawniki, pow. Świdnicki, woj. Lubelskie Powierzchnia: 0,7100 ha Numer działki: 60 Odległość od Lublina: ok. 40 km Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 300 zł178 m² 11 125,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Dolnego Śląska w Miszkowicach, tuż nad Zalewem Bukówka. To miejsce cenione za.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

300 730 zł17,69 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w pełni wykończona z antresolą w nowym budynku z windą. Idealne pod inwestycję pod wynajem lub dla studenta. Doskonała komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w Rudzie Śląskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 800 m² 235,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż grunt inwestycyjny zlokalizowany w miejscowości Błonie pod Wrocławiem! Grunt zlokalizowany przy głównej drodze krajowej nr 94 w kierunku Środy Śląskiej -działka nr 149.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Braniewo,warmińsko-mazurskie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł300 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych.