Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 415 920 zł6 436 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub rozwój dochodowego biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren pod zabudowę mieszkaniową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

378 800 zł102,76 m² 3 686,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym* w miejscowości Puszczew gm. Wręczyca Wielka w powiecie kłobuckim,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²104 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 104m2 z dużymi witrynami wychodzącymi na dwie duże ulice, położony na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Do lokalu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 780 zł63,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 000 zł147,20 m² 67,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

dot. Viiigup 71/19, ogłoszenie O sprzedaży Z wolnej ręki nieruchomości Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki : 1. udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działki, położone w przytulnej miejscowości Imno gmina Goleniów, o powierzchniach: 1) 1471 m2 - 70 zł/m2 2) 1000 m2 - 70 zł/m2 3) 1000 m2 - 70 zł/m2 4) 1000 m2 - 70 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł161 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ruda śląska - kochłowice Na sprzedaż dom wolnostojący. Docelowy klient to firma, która wykorzysta nieruchomość na siedzibę firmy lub przedsiębiorca, który łączy biznes z mieszkaniem (dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na wynajem atrakcyjnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2025 roku na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Adwentowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 954 m² 92,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami). 3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 stanowi działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 996 zł83,85 m² 9 266,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu parterowego całorocznego o pow. 100 m2 - dom na zgłoszenie- realizacja na terenie całej Polski w 3 mce na swoim gruncie. Wersja parterowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,56 m² 5 905,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** oferta na wyłączność *** * Idealny lokal pod Twój biznes! * Wiele możliwości adaptacji oraz aranżacji przestrzeni! * * Lokal usługowy bądź biuro? Tak! * * Sklep? Tak! * * Restauracja? Tak! * *.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł183,16 m² 8 680,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Klimatyczny dom wolnostojący na sprzedaż - spokojne obrzeża Lublina, bliska Kalinówka Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia w nowoczesnym domu z ciszą i zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł72,08 m² 45 782,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Harmonia architektury, natury I morza Botanica | Najlepszy adres | Blisko morza | Klimatyzacja | Luksus i komfort | 2 x Miejsce postojowe i komórka lokatorska (11,5 mkw) I Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,70 m² 8 087,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,89 m² 30 660,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 49 m2 na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy do wejścia. Dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

133 830 zł1 487 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, blisko lasu i rzeki, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do miasta? Oto idealna propozycja! Atrakcyjna cena w rosnącej lokalizacji 90 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokal pod działalność biurową lub usługi. Lokalizacja: warszawa, chomiczówka - dynamiczna dzielnica z dużym potencjałem Powierzchnia: 40 m Przeznaczenie: możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 260 zł48,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 706 m²

Jeśli szukasz domu gdzieś na uboczu ale jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miejscowości to nie szukaj dalej bo właśnie znalazłeś/-aś! Piękny dom wg projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

36,50 zł/m²27,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lub sprzedaży lokal o powierzchni 27,4m2 w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Dodatkowym atutem jest bliskość paczkomatu i poczty, urzędów co ułatwi codzienne.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękny dom Z ogródkiem W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy 5 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł104 m² 12 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment skrajny z ogródkiem ul. Raniuszka Nowa Iwiczna Na sprzedaż funkcjonalny segment skrajny o powierzchni 104,11 m , położony na działce ok. 150 m . Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł180 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2. Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł49,75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania dwupokojowe o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł26,51 m² 17 125,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka z dużą łazienką i opcją wydzielenia zamkniętej sypialni. Duży balkon. Doradca klienta: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł186 m² 2 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Prestiż i Inwestycja (dla kogoś, kto szuka wyjątkowej nieruchomości) Tytuł: perełka w sercu Miechowa Apartament z historyczną duszą i potencjałem Szukasz nieruchomości, która ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł153 m² 8 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku wtórnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Bliźniak został.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój Złotów

Złotów,wielkopolskie

1 900 zł75 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:nie

 

Kaucja:3 800 zł

Mieszkanie na wynajem do własnej aranżacji. Zapraszam na prezentację lokalu na wynajem Oferuję mieszkalny lokal w stanie surowym, który może służyć zarówno jako lokal lub mieszkanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł93 m² 9 397,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz zgodnie z przedstawionymi aranżacjami. Zdjęcia ukazują analogiczne mieszkanie o tym samym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł273 m² 5 457,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Nowa niższa cena - 1.490.000zł Na sprzedaż dom wolnostojący na spokojnym osiedlu, na 20 arowej działce. Ul. Obrońców Westerplatte. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł47,57 m² 14 084,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy Apartament Inwestycyjny Świeradów-Zdrój Na sprzedaż komfortowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych w Sudetach -.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł39,50 m² 15 139,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 39,5 m czeka na nowych właścicieli. przestronny, słoneczny salon z aneksem kuchennym serce domu z niesamowitym widokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,67 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 38,67 m | Osiedle avia | Pierwszy najem | Wysoki standard + garaż tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,67 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

194,22 zł/m²45 m² 8 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus North Gate *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł127 m² 6 291,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Piękne mieszkanie w zadbanej kamienicy z klimatyczną klatką schodową, która zaprasza do przestronnego wnętrza z niezwykłym klimatem. Samo Centrum Olsztyna.Stare Miasto, Ratusz, Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

73,08 zł/m²260 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate | Warsztat samochodowy 260 m na wynajem - Wawer / 7 stanowisk / możliwy parking na 20 aut atuty Doskonała lokalizacja przy głównej arterii Pragi-Południe 7 stanowisk naprawczych -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł173 m² 5 028,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedaży dom wolnostojący składający się z dwóch oddzielnych mieszkań posadowiony na działce o powierzchni 6.58 ara. Dom zadbany, kameralny, parterowy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 430 000 zł104,04 m² 13 744,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia przy ul. Bora-Komorowskiego. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olkusz,małopolskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

DO sprzedania mieszkanie O powierzchni 36 M2 W ścisłym centrum olkusza Mieszkanie znajduje się przy ulicy Fr. Nullo w ładnym, zadbanym bloku na 2 piętrze. Mieszkanie ma duży potencjał.