Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 000 zł3 488 m² 19,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dunajscy Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w malowniczej miejscowości Szczepankowo, w gminie Grunwald. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł174,69 m² 7 899,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

!nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w malowniczej okolicy osiedla Jamno w Koszalinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł63,85 m² 7 188,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,85m , położone na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym. Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w tym budynku. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

940 000 zł132,03 m² 7 119,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na pograniczu Tarnowa i Woli Rzędzińskiej, w otoczeniu leśnych brzózek i naturalnej zieleni, powstaje wyjątkowy dom. Usytuowany na przestronnej 12-arowej działce projekt zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

31,09 zł/m²93,27 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 93,27 m , znajdujący się przy ulicy Celnej w Nysie, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,90 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W przypadku mieszkań na wynajem nie odpowiadam na wiadomości sms oraz e-mail. Preferowany kontakt telefoniczny lub osobisty. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł105,50 m² 6 625,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Bierkowice w Opolu Przestrzeń, komfort i idealna lokalizacja dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,20 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany zaledwie kilka metrów od morza i piaszczystej plaży. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

452 256 zł40,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 797 zł55,03 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł246,10 m² 7 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom w Walendowie. Na przestronnej, kwadratowej działce o powierzchni 1100 m znajduje się nowoczesna inwestycja obejmująca dom.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 260 m² 165,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

576 030 zł5 486 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa usytuowana w Łączce, pod Cieszynem. Kształt terenu: nieregularny. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do drogi publicznej wiedzie przez ustanowioną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł89,16 m² 7 615,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe m4 o wyjątkowym układzie i funkcjonalności! Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Mieszkanie stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 911 m² 94,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w sercu turystycznej miejscowości Pieczyska (gmina Koronowo), zaledwie rzut kamieniem od Zalewu Koronowskiego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 963 m² 37,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną. Lokalizacja: troszczyn, gm. Opalenica, powiat nowotomyski. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki 194/1 Powierzchnia działki: 900 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Sady nowoczesność, przestrzeń i komfort Przestronne, nowoczesne i doskonale zaplanowane takie jest to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 119,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 094 m² 4,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Oferujemy do wynajmu działkę o powierzchni ok 3100 m2, która idealnie nadaje się do prowadzenia parkingu. Możliwość użytkowania garażu położonego na działce. Teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,30 m² 7 552,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Jeleniej Górze salon i sypialnia z wyjściem na balkon, przedpokój, widna kuchnia, łazienka z wc panele i kafle na.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 000 zł250 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 417 m²

Potencjał, przestrzeń i biznes w jednym - posiadłość z zapleczem 700 m przy S3 Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życie z prowadzeniem dochodowej działalności? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

11 088 zł528 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Do wynajęcia 500 m2 hali przy drodze S-51 i S-16 z bardzo dobrym dojazdem. Posesja ogrodzona, utwardzona, monitorowana. Lokalizacja Dorotowo, gmina Stawiguda. Zaledwie 10 km od centrum Olsztyna, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Bielice,zachodniopomorskie

349 000 zł131,70 m² 2 649,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż duży lokal niemieszkalny w centrum Bielic. Powierzchnia lokalu to nieco ponad 130m2, na którą składają się: * jedno duże i wysokie pomieszczenie, które służyło za.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł992 m² 372,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Otulina parku krajobrazowego niepowtarzalna lokalizacja pod górami Działka budowlana o powierzchni 992 m2, ogrodzona z trzech stron. Wszystkie media miejskie: woda, gaz, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,77 m² 15 450,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament 10 minut spacerem od morza. o pow. 38,77 m2. Położony na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg - oddanym do użytku w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł67,84 m² 21 889,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne, 3-pokojowe mieszkanie położone w inwestycji Emaus Garden przy ul. Piotra Borowego. Apartament znajduje się w krakowskiej dzielnicy Zwierzyniec, w prestiżowej okolicy Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 176 m² 2 125,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko u nas. Oferta działki usługowej znajdującej się przy ul. Meiera w Krakowie, dzielnica Krowodrza. Działka płaska o regularnym kształcie prostokąta. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł4 020 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej wsi Olszanka w gminie Puszcza Mariańska. To doskonała okazja dla inwestorów i osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom z dużym potencjałem - 48 arów działki budowlanej | Strzelce Opolskie k. Opola | 180 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Strzelcach Opolskich, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 031 m² 164,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka, w pobliżu lasu w Kruszynie Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44 m² 11 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym salonem i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 035 m² 135,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka o powierzchni 1035 m2 w miejscowości Darzlubie przy ul. Dębowej. W Darzlubiu znajduje się sklep spożywczy, przedszkole, restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

868 000 zł10 975 m² 79,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 10975 m2 w cenie 868 000 złotych, znajdującą się na obrzeżach miasta Gryfice. Oznakowanie gruntu to Pastwiska IV i V.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 900 zł109,30 m² 8 141,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 109.30 m2 usytuowany na działce 533 m Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesna plomba (2004) winda parking za szlabanem Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Komuny Paryskiej 83 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł3 800 m² 35,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki w Gminie Liszki w miejscowości Morawica. Działka o powierzchni 38 arów położona przy drodze gminnej szutrowej. Teren rolniczy zagospodarowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 484 zł38,42 m² 15 993,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 38,21 m | IV piętro | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na 1. piętrze kamienicy , kilka minut spacerem od Rynku miasta. To idealna propozycja zarówno.