Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka rolna Kładno

Kładno,zachodniopomorskie

300 000 zł6 900 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, przestronna działka rolna o powierzchni 6900 m - Kładno, tereny nadmorskie. Oferuję Państwu wyjątkową działkę rolną o powierzchni 6900 m ,( nr. dz.113), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²312 m² 18 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 270m 2 i pow. brutto 312m 2 usytuowany na II piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł234 m² 2 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Kupujesz dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym na działce 800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,80 m² 9 197,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Nie każdy dom zasługuje na miano wyjątkowego. Ten został zaprojektowany tak, aby nim być. To przestrzeń dla osób, które oczekują czegoś więcej niż metrażu szukają jakości, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

829 000 zł101,53 m² 8 165,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Chrzanowskiego to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację. Nieruchomość wyróżnia się unikalnym układem funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

975 000 zł95 m² 10 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Gminie Osielsko. Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

1 000 zł37,05 m² 26,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ofertą najmu jest lokal mieszkalny położony w Stargardzie przy ul. Grodzkiej- stare Miasto Powierzchnia użytkowa: 37,05 m2 Struktura pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 188 m² 90,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki gruntu zlokalizowane przy ulicy Czaplineckiej, na wylocie ze Złocieńca: - działka o powierzchni 1188 m2 w cenie 107 000 zł - działka o powierzchni 1290.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najszybciej znikające z rynku mieszkanie! 3-pokojowe mieszkanie 58 m2 na pierwszym piętrze z możliwością aranżacji na swój sposób. Mieszkanie posiada dodatkową przestrzeń w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie znajdujące się na I piętrze niskiego 2 piętrowego budynku przy ul. Kwiatowej. Mieszkanie o pow. 66m2 składa się z: 4 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł67,80 m² 18 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł99,70 m² 18 555,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. Na sprzedaż 4 pokojowy apartament do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Apartament: czteropokojowy lokal o metrażu 97,08 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 080 zł2 819 m² 696,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 2819 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł32,50 m² 10 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem , bardzo ładnie urządzona kawalerka na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,5 m2. Budynek z roku 2007, ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł75,30 m² 4 236,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł45,43 m² 16 398,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 45,43 m położony na parterze w malowniczej części Kościeliska, z przepięknym widokiem na góry. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł500 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej z wszystkimi mediami o powierzchni 5ar, oraz numerze ewidencyjnym 3694/1 zlokalizowanej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł67 m² 13 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, morena (piecki-Migowo) Nowa inwestycja Bez podatku pcc 0% prowizji Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł360 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 360 mkw, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Przestronny dom o pow.165,63 m2 w uroczym miejscu, położony na działce 945 m2. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł273,54 m² 12 791,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

915 000 zł94 m² 9 734,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w Fordonie 4 pokojowe o powierzchni 94m2. 2 duże pokoje 2 średnie Kuchnia Łazienka z prysznicem Duże wc Garderoba 6m2,zabudowana szafa przesuwna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,25 m² 4 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 836 m² 217,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1836 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. -> przy asfaltowej i gruntowej drodze gminnej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 834 zł108,22 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

? apartament Z antresolą | 108 mkw | wysoki standard | przestrzeń, która robi wrażenie Zdjęcia są wizualizacja pokazują przykładową aranżację. Są takie mieszkania, które zapierają dech już.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem oraz ogródkiem, na parterze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu mieszkanie na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł66,20 m² 9 063,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupoziomowe 2 pok. mieszkanie o powierzchni 66,20 m położone w Koszalinie przy ul. Chałubińskiego (osiedle Rokosowo). Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament trzypoziomowy - 140 m + opcja tarasu | garaż + 2 miejsca parkingowe | świetna lokalizacja Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, która doceni lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł111 m² 9 504,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prestiżowy apartament, jakiego nie znajdziesz W mieście! Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 111,3 m z tarasem i antresolą to propozycja dla osób, które szukają czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł39,50 m² 19 797,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe W bardzo wysokim standardzie umeblowane mieszkanie przy ulicy piekarniczej na morenie Prowizję biura opłaca strona Kupująca. Mieszkanie o powierzchni 39,50 m2 zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł31 m² 23 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w sercu Krakowa ul. Sarego Oferujemy atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze czteropiętrowej kamienicy z piękną,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł67,20 m² 7 872,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Promocja cenowa! Tylko teraz wyjątkowa oferta na to mieszkanie funkcjonalny układ, dobra lokalizacja i cena, która robi różnicę. Nie przegap tej okazji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 800 zł1 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac składowy o powierzchni 1600 m/2. Utwardzony. Możliwość wynajęcia biura o pow. 42 m/2 za kwotę 12 zł za m/2. Teren ogrodzony siatką. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 241 m² 177,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m , w regularnym kształcie (prostokątna). Szerokość od frontu 47 m. Położona w Dąbrowie Górniczej, trzebiesławice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura na jedno, dwa biurka i szafę z segregatorami, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł2 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 2600 m2. Rogoźno. Polecamy na sprzedaż działkę położoną w Rogoźnie, o łącznej powierzchni 2600 m2, w skład której wchodzą działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 424 925 zł75 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas W ofercie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy Torze Wyścigów Konnych Służewiec o powierzchni 75m2 znajdujące się na 1 piętrze wyjątkowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł73,55 m² 9 435,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 73,5 m , z własnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 637 zł39,97 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń do mnie i sprawdźmy to razem! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na budującym się osiedlu przy Unii Lubelskiej. Idealne dla rodzin, par, jako.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł87,60 m² 7 420,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Nowoczesna bryła, ponadczasowa elegancja i funkcjonalność. ZA mały ? zadzwoń! Ten parterowy dom to idealne połączenie stylu i praktycznych rozwiązań. Prosta forma z dwuspadowym dachem.