Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

459 000 zł64,99 m² 7 062,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panorama Karkonoszy na wyciągnięcie ręki - przestronne 3 pokoje w sercu Zabobrza Czy marzysz o porankach z widokiem na ośnieżone szczyty gór, nie wychodząc z łóżka? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 285 zł105,38 m² 9 957,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Komfort w kameralnym wydaniu Nowoczesne domy pod Warszawą Zapraszamy do odkrycia inwestycji, która redefiniuje pojęcie podmiejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

580 272 zł1 099 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę działki o przeznaczeniu mieszkaniowym, zlokalizowanej w Pilchowie, przy ul. Warszewskiej. Dla terenu wydany został mpzp. W ofercie znajduje się sześć działek. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie 1-pokojowe, 35 m , IV p., ul. Ślężna, wrocław. Opis: salon z otwartą kuchnią Łazienka z prysznicem i wanną oraz wc Dodatkowa przestrzeń do wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 271 850 zł7 767 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja - nieopodal północnej obwodnicy krakowa oraz trasy E7 Do sprzedania działka usługowa o pow. 77,67 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł112,28 m² 8 015,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej i niezwykle klimatycznej miejscowości Czermierniki. Nieruchomość o powierzchni 112,28 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 572 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 572 m w malowniczo położonej miejscowości Ptaki - gmina Siennica powiat Mińsk Mazowiecki. Działka w kształcie trójkąta o bokach c.a. 119.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²88,14 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł33,66 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,66 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł62,09 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,09 mkw., położone przy ul. Jurczyńskiego w Łodzi, 5 minut od Dworca Łódź Widzew. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 265 zł56,89 m² 38 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy komfortowy apartament o powierzchni 56,89 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Juracie - Willa 4 Żywioły. Jurata to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy, wolnostojący dom, otoczony niską zabudową jednorodzinna i starodrzewiem. Trzy poziomy mieszkalne zostały funkcjonalnie zagospodarowana i nowocześnie zaaranżowane. Poziom pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 576 800 zł73 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji modern mokotów przy ul. Domaniewskiej 41a, realizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł7 333 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tomaszowo, gmina Żagań, nieruchomość gruntowa, powierzchnia 7333m2, cena 296 000 zł, sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę nr. 1/136. Jest to niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²279,72 m² 6 434 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 33 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 279,72m2 x (97,75PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,25PLN) + 33PLN/m2) = 36 573,39 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 639 m² 21,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Rzerzęczyce gm.Kłomnice , o powierzchni ok 4 639 m2. Działka : o pow. ok 4 639 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 340m2 atrakcyjnej powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na biura lub usługi w centrum Krakowa. Stanowiącej budynek komercyjny przy ul. Rakowickiej z własnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,80 m² 15 552,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - atrakcyjna lokalizacja - 12 min pieszo do stacji pkm Gdańsk Strzyża oraz przystanku tramwajowego, - cicha i spokojna okolica wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł7,80 m² 73 076,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 7,80 ha (3 ha, 2,70 ha, 2,10 ha) znajdujące się w miejscowości Drwęca, gmina Lidzbark Warmiński. Klasa ziemi - głównie III. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 442 zł37 m² 19 363,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Po sąsiedzku z legendą historii Polski blisko morza i w samym centrum Trójmiasta. Wiadomo jak ważna dla nas jest wolność, jak wiele znaczy bezpieczeństwo. Jak istotna jest pewność.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsprzedaży bardzo atrakcyjnych działek budowlanych aktualnie w trakcie projektu na terenie na którym obowiązywać będzie mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

744 900 zł81 m² 9 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²17,52 m² 613 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: ul. K.K. Wielkiego 58a, olkusz Powierzchnia najmu: 17,52 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 5192 o pow. 1 410 m2. Cena: 35 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł698 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest usytuowana w wyjątkowo kameralnym miejscu, niemal na granicy lasu, oferuje niepowtarzalny klimat i bezpośredni kontakt z przyrodą. W sąsiedztwie niewielka zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł4 233 m² 165,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego! Jeśli marzysz o pięknym domu, położonym na dużej działce, z dala od licznych sąsiadów, ale z bliskim dostępem do infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł457 m² 7 658,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż

Dom funkcjonujący jako hostel oraz drugi budynek - dom mieszkalny, zlokalizowane w dobrej lokalizacji na granicy Żoliborza i Bielan, 8 minut od stacji Metra Marymont! W budynku o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł63,62 m² 23 577,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,62 m położone na 1 piętrze przy ul. Poznańskiej. Nowoczesny budynek z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

58 960 zł1 072 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położone działki w Suchaczu nad samym brzegiem Zalewu Wiślanego Dwie działki są w Suchaczu- teren płaski, nie zadrzewiony w sąsiedztwie dużo zieleni, nadają.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł37,17 m² 15 039,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowa oferta sprzedaży przepięknego i dochodowego apartamentu w inwestycji z 2021 roku "gryf". Na powierzchnię 37,17 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym 14,50 m2 Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje po generalnym remoncie | Muranów | Metro Ratusz-Arsenal Do wynajęcia przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł860 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Do sprzedaży reprezentacyjna rezydencja położona na dużej działce o pow. 5 600 m 2. Dom kryty dachówką ceramiczną. Na poziomie piwnic znajduje się: - barek z niewielką kuchnią, -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł296 m² 15 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż nowoczesna willa o powierzchni 296 m zaprojektowana została w nowoczesnym stylu. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł68,86 m² 7 551,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W tailor apartamenty! kupujący nie płaci podatku pcc! Duet Broker ma przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży nowe mieszkanie typu apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł400 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 945 m²

Trzebinia, na wynajem hala magazynowo- produkcyjna wraz z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 400 m2. Idealne miejsce na siedzibę firmy, produkcję, magazyn lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom z czterema sypialniami oraz garażem w bryle, w stanie deweloperskim podwyższonym położony jest w Radomiu przy ulicy Wapiennej. (Możliwośc zakupu domu w wolnostojącego 795.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zakopane,małopolskie

450 000 zł1 885 m² 238,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka rolna W zakopanem W najpiękniej położonej okolicy Powierzchnia: 1885 m Cena: 450 000 zł Oferta biura Perfect Nieruchomości Szukasz działki z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 024 m² 92,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w malowniczym miejscu na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem w miejscowości Bożejowice. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

343,78 zł/m²45 m² 15 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Słupsk,pomorskie

33,33 zł/m²72 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - lokal biurowo-usługowy W centrum słupska Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72 m , położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Sienna

Sienna,dolnośląskie

412 000 zł31,35 m² 13 141,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament hotelowy położony w Aparthotelu Czarna Perła. Budynek zlokalizowany na zboczu Czarnej Góry, w samym centrum tętniącego górskiego resortu. Apartament o powierzchni 31,35 m2.