Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Willa Dwa Światy wybudowana w 2005 roku, o powierzchni 290 m2, położona na pięknie zagospodarowanej działce. Usytuowana w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Warszawy - na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 009 m² 104,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1009 m2, zlokalizowana w Świerklanach. Działka w otoczeniu pól i terenów zielonych w bardzo spokojnej okolicy, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²1 200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjny potencjał w sercu Nidzicy Hale na wynajem przy ul. Żeromskiego 8! Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego biznesu? Oferujemy do wynajęcia dwie funkcjonalne hale położone na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 401 m² 228,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka w Fastach - Spełnij Swoje Marzenia już dziś! Odkryj potencjał tej wyjątkowej działki o powierzchni 1400 m , o wymiarach około (92m x 15,6m) pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

726 000 zł3 300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki rekreacyjnej nad jeziorem Głodowskim. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 3300 m2 Kształt działki: trapez Atuty nieruchomości Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł500 m² 2 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania przestronny budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej ok. 500m2 w znakomitej lokalizacji miasta. Idealny na zamieszkanie i prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 772 zł51,96 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł97,13 m² 7 000,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny o powierzchni parteru 97,13 m, położony na ogromnej działce w spokojnej okolicy. Oferowana nieruchomość położna jest.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł74 m² 12 013,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie dwupoziomowe, położone w dzielnicy Orunia Górna w Gdańsk. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

10 990 000 zł1 230 m² 8 934,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy, wykonany w wysokim standardzie, o powierzchni - 1230 m.kw, w ścisłym centrum Rzeszowa - 280 metrów od ratusza, przy ulicy Słowackiego,.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł1 506 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa przy widokowej ulicy Pasteura w Przemyślu, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Widoki rozpościerające się wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 900 zł97,83 m² 6 643,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni użytkowej 89,42 m2, powierzchnia całkowita - 97,83 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł147,80 m² 5 947,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie jest wielopoziomowe- na parterze jednostanowiskowy garaż(16,5m2) w bryle budynku. Na piętro prowadzi klatka schodowa(3,8m2) Na wprost od wejścia przedpokój w którym zostawisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł5 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedazy działkę 50 ar z możłiwością zakupu 60 ar zlokalizowaną w Dąbrowie Szlacheckiej 15km od centrum Krakowa do Salwatoru 15 min samochodem, usytuałowana w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł35,25 m² 15 460,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament dwupokojowy, ostatnie piętro Z widokiem na zalew! Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament - Lokalizacja: kąty Rybackie, ul. Portowa, osiedle Marina - Powierzchnia: 35,25.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł59,40 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Warszawska przy ul. Karpackiej. Idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 248 m² 1 274,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferuje do sprzedaży hale magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 948 m kw, znajdującą się na działce ok 6000 m kw. Cena 1.590.000,00 zł brutto(bez VAT). Opis budynków: obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł2 341 m² 94,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy działkę budowlaną położoną w miejscowości Bartel.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 780 m² 199,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1780 m2 położonej w miejscowości Wymysłów Francuski gmina Dobroń. Do sprzedaży dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

36,90 zł/m²72,56 m² 2 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod wynajem o powierzchni około 70m2. Lokal położony na Rokosowie na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 322 zł81,18 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 60 m | świetna lokalizacja | Kraków, ul. Wielicka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

531 600 zł88,60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 88,60 m , usytuowane na 2. piętrze w rewitalizowanej okolicy przy ul. Pomorskiej 8. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł1 004 m² 344,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka o powierzchni 1099 m położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł49,95 m² 24,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w centrum Czerwionki przy ulicy Furgoła na parterze. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi - duży pokój i sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł144 m² 10 069,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 144 m2, posadowiony na działce o powierzchni 312,5m2 zlokalizowany na na nowym osiedlu, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł144,72 m² 4 491,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowy dom w o pow. 144,72 m , działka 9,80ar, stan surowy zamknięty przy lesie! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144,72m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 50 m2 położone w Radzyminie na osiedlu zamkniętym. Lokal znajduje się na 5 piętrze bloku z windą cichobieżną. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,90 m² 15 398,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

949 000 zł9 600 m² 98,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w miejscowości Nowe Pole tuż przy zjeździe na Nową Holandię pod Elblągiem o powierzchni 9600 m2. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł63,66 m² 45 538,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksus nad Wisłą - Apartament we Flisac Powiśle Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - Flisac Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

114 000 zł48,62 m² 2 344,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż udziału w prawie do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal położony w miejscowości Radowo Małe. Atrakcyjna lokalizacja dla rodzin - blisko przedszkole, szkoła, sklepy, market. Nieruchomość po generalnym remoncie - nowe instalacje, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Podwyższony standard. PO remoncie. Niski czynsz. Oferujemy do sprzedaży piękną kawalerkę, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł115,54 m² 6 491,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Gronowie w powiecie krośnieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,62 m² 18 066,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²10 m² 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Wojewódzka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 488 zł38,28 m² 8 685,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 38,28 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,14 m² 6 509,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,13m2 w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na poddaszu 4 piętrowej kamienicy. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 200 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo dobra inwestycja! Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjny pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 0,92 ha (9,200 mkw) położony w miejscowości Czerwona Woda (gmina: węgliniec).