Nieruchomości

239 899 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 000 zł69 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa z domem drewnianym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym w Sawicach Broniszach pow. sokołowski, woj. mazowieckie. Działka na której znajdują się zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

80,12 zł/m²32,45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 32,5 m , zlokalizowany przy jednym z głównych wejść do Galerii Stokrotka w Opolu Lubelskim największym punkcie handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu. Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji, zgorzelec. Oferujemy do wynajęcia jasną, komfortową i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 28 m 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł970 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2180/157 o pow. 0,0970 ha, zapisanej w księdze wieczystej ka1t/00015854/9. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł2 800 m² 71,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lesko- wola Postołowa na sprzedaż działka rolno-budowlana o pow. 2800 m2 położona w sąsiedztwie rzeki San. Powierzchnia ok. 1700 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo- usługowy o wielkości 70m2 znajdujący się w centralnej części miasta przy głównej ulicy Leszna Górnego. Obiekt usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123,20 m² 7 297,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł582 m² 7 216,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wraz z budynkiem magazynowo-garażowym. Nieruchomość położona jest na działce o wymiarach 2830 m2 a całkowita powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł289 m² 2 280,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:599 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku produkcyjno-usługowego w Biedrzychowicach! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Biedrzychowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 000 zł61,07 m² 9 890,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 0% PCC Do zaoferowania nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 61.07m2 na Osiedlu Brylantowym - Dobrzykowice.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 601 zł66,87 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł179 m² 6 703,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja: jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal o powierzchni 30 m2 składający się z 2 przejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł739 m² 121,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Męcikały, w jednym z najbardziej cenionych przyrodniczo regionów Polski - Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 177 m² 626,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa Białystok, ul. Lodowa, os. Zawady To świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej i usługowej, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235,50 m² 12 993,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal w budynku apartamentowo-biurowym z recepcją i całodobową ochroną. Lokal znajduje się na V i VI piętrze (z windą) Rok budowy 1996/1997, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Agentka prowadząca: sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty budynku gospodarczo - mieszkalnego o powierzchni ok 120 mkw, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli zależy Ci na miejscu, które daje swobodę działania i konkretne możliwości inwestyjne - te działki w Chróstniku zasługują na uwagę. Oferujemy działki o powierzchni ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł78,90 m² 6 996,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! mieszkanie W kamienicy Z 1910 - plac matejki 2 | zielona góra 1 piętro | Wysokie sufity 3,6 m | Centrum miasta | Parking w podwórzu | Kamienica z klimatem | Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam śliczne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na monitorowanym osiedlu. Dostępne od 01.07.2026. W skład wchodzi: - pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2020 roku, przy ulicy Hoffmanowej 6b, w dzielnicy Podgórze - Łagiewniki. For info in english - don't hesitate to call me lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²19,15 m² 766 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. oferuje do najmu lokalu usytuowany na parterze budynku dworca pkp Garbatka Letnisko. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 19,15 m2. Lokal jest wyposażony w:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł2 044 m² 537,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka o powierzchni 1643m2 + prawo do wyłącznego korzystania z 401m2 lasu - ul. Jaśminowa w Smolcu. Otoczona lasem i zabudową jednorodzinną. Sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99,23 m² 8 767,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Wyjątkowy wolnostojący dom W najbardziej prestiżowej I najbezpieczniejszej dzielnicy gliwic obrońców pokoju Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę zakupu wolnostojącego domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 900 zł8 705 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o łącznej powierzchni 8705 m , położone w miejscowości Gniewomierz (powiat legnicki, gmina Legnickie.

Szczegóły ogłoszenia

4 716 000 zł6 550 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, składająca się z dwóch działek zlokalizowana w Konstancinie - Jeziornie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 070 zł93,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł1 186 m² 290,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 1186 m 2 , umiejscowioną w Mikołowie. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie niezbędne media: woda, kanalizacja oraz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podgórze Duchackie - os. Kurdwanów, ul. Wysłouchów. Wokół pełna infrastruktura osiedlowa, liczne sklepy i punkty usługowe. W pobliżu wyjazd na autostradę. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł167 m² 10 778,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, bardzo ustawny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Michałowicach blisko Warszawy. Nieruchomość położona w ustronnym miejscu przy drodze asfaltowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł85 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 85 m w nowej inwestycji Towarowa Tower, w Warszawie. Lokalizacja Ulica Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł19 739 m² 106,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaz: działka o powierzchni 19 739 m2. Lokalizacja: konstancin - Słomczyn, ul. Żwirowa / róg Wiślanej nieruchomość: działka na zbiegu ulic Żwirowej i Wiślanej, powierzchnia 1,974ha.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,55 m² 11 801,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować piękne, przestronne mieszkanie w Jaworzu. Miejscowość ta znana jest z walorów uzdrowiskowych, na tym terenie w XIX wieku odkryto źródła wody bogate.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie (kompleks skyres) Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²311 m² 15 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w kompleksie magazynowo-biurowym - idealne dla firm logistycznych i usługowych! Dostępne: 296 m netto na 1. piętrze (z komunikacją do magazynu na parterze) Wspólne 3,5%.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipie,podkarpackie

99 000 zł11 400 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,14 ha, położoną w miejscowości Lipie, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się w sercu Bieszczad, w otoczeniu malowniczych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł565 m² 2 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19