Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 048 360 zł84,59 m² 12 393,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m z prywatnym ogrodem 180.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł423 660 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

42 ha nad morzem z linią brzegową rzeki Grabowej. Działka polderów łąkowych o powierzchni 423 660 mkw., w kształcie zbliżonym do trójkąta, na długości ponad 1000 m granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starym Mieście english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia wyjątkowe, świeżo odremontowany dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 796 745 zł685 m² 11 382,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

685 m powierzchni parter w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Ślichowice. To doskonała propozycja inwestycyjna dla przedsiębiorców z branży medycznej poszukujących dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

30 zł/m²203 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** os.WYGODA *** *** Z RAMPĄ *** Polecam do wynajmu przestronny lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany na parterze w budynku na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Czy poszukujesz nowego domu w Bydgoszczy, w spokojnej okolicy ? Zapraszam. dom w zabudowie bliźniaczej 120 m2 - w stanie developerskim na Czyżkówku- projekt indywidualny, działka 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 208 349 zł4 331 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu marzeń? Prezentujemy działki budowlane w miejscowości Szymanówek - zaledwie 40 km od granic Warszawy. Ta wyjątkowa nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł2 800 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedsiębiorco, zainwestuj swój kapitał w prosperujący Hotel 3 gwiazdkowy. Pewną lokatę kapitału zapewni Ci prosperujący Hotel 3 gwiazdkowy z 26 pokojami dla 80 gości z trzema salami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł29,48 m² 13 500,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym przytulnym mieszkaniu w sercu Retkini, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedmiotem ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł985 m² 1 065,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą w dzielnicy Smochowic w sąsiedztwie lasu. Możliwość zabudowy dwoma domami dwulokalowymi lub rezydencją. Plan ogólny: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze nowego budynku w Nowym Wiśniczu. Lokal przeznaczony jest pod gabinety medyczne lub przychodnię poz. Na powierzchni ok. 120 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 arów w miejscowości Połomia- gmina Mszana, powiat Wodzisławski W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Mszana - oznaczona jako mn-.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł189,30 m² 5 652,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Stanisławów gmina Leoncin. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2863 m2 posadowiony jest dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, 2-pokojowe, z widną otwartą kuchnią na salon, łazienką i wc, strych. Miejsce postojowe z blokadą na 1 samochód na terenie nieruchomości, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł147,11 m² 7 321,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji - Banino, ul. Jasia i Małgosi. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł13 551 m² 228,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bezwzględnym atutem tej działki jest jej lokalizacja , rozmiar oraz dostęp do dużego stawu którego.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 920 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 1920 m2 z pełnym wyposażeniem! Atrakcyjna hala o funkcji magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 1920m2 usytuowana w Koleczkowie gm.Szemud. Posadzki betonowe. Siatka.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł3 001 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na Mazurach w miejscowości Witówko, gm. Jedwabno między Szczytnem a Warchołami. Działka o powierzchni 3001 m2 w kształcie prostokąta, teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

40,28 zł/m²360 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały, piękny, w pełni wykończony i klimatyzowany lokal 360m parter w prestiżowej lokalizacji przy głównym rynku vis a vis kościoła w Mławie, przed lokalem duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 785 184 zł309,23 m² 12 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak w stanie deweloperskim na Wilanowie nieopodal palcu Vogla. Dom zbudowany jest w klimacie anglosaskim. Dom o powierzchni 309,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:475 m²

Opis Dom wolnostojący w stanie do zamieszkania, z b. ładnie zagospodarowanym ogrodem, blisko centrum Piastowa. Lokalizacja w osiedlu mieszkaniowym zapewnia bezpieczeństwo, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 przy ul. Letniej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: parter : - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży 3 piękne działki zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy , otoczone lasem. - powierzchnia 1200 m2 - dojazd drogą utwardzoną - media w granicach działki ( woda, prąd).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł127,70 m² 10 571,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

0% prowizji dla kupującego Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. 127,7 m2 usytuowany na działce o pow. od 3,5 do 4,7 ara. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł224 m² 2 674,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:41 900 m²

Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie. To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 110 m przy ul. Mikołaja Reja w dzielnicy Zatorze, położony na działce 989 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł819 m² 4 151,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy w Wadowicach przy ul. Putka o pow. 800 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 780 m2 z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym. Budynek 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł153,50 m² 8 462,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji Oferuję na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn). Dom o powierzchni 153,5.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27,70 m² 12 635,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje apartament na sprzedaż położony w Szklarskiej Porębie przy ul. Górnej. Miejscowość turystyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł23,60 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 260 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Oferuje do wynajmu dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o powierzchni ok 800m2 wraz z dwoma blaszanymi pawilonami o powierzchni 360m2 i 100m2. W bryle budynku na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy w Chwaszczynie, niedaleko Trójmiasta. Lokalizacja: budynek znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, która jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł10 053 m² 152,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam: dużą, atrakcyjną działkę położoną tuż pod Wrocławiem w miejscowości Wilkszyn przy ulicy Szkolnej o powierzchni 1,0053 ha. Nieruchomość idealna pod inwestycje, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160,93 m² 5 903,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Dom, w którym codzienność zwalnia tempo Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i zachody słońca zaglądające przez okno. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 515 000 zł92,91 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam do sprzedaży dwa połączone lokale gotowe do zakupu z najemcami. Doskonała lokalizacja, kamienica w centrum Poznania, ul. Głogowska, okolice Rynku Łazarskiego. Cena lokalu obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 252 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż dom dwupokoleniowy z lat 30. na dużej działce 15,68 a + budynek gospodarczy z lat 80. oraz dodatkowa działka o powierzchni 36,84 a.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 253 m² 107,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta! Dobra cena! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w obrębie Oraczewice , w sąsiedztwie innych zabudowań o powierzchni łącznej 1253 m2 ( w skład oferty na.

Szczegóły ogłoszenia

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dla kogo? To biuro jest idealne dla każdego - zarówno dla osób poszukujących ciekawej przestrzeni dla siebie jak i dla dynamicznie rozwijających się firm. Dzięki elastycznej umowie, pięknej.