Nieruchomości
240 131 ogłoszeń
Od najnowszych
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały
Koszalin,zachodniopomorskie
369 000 zł56,46 m² 6 535,60 zł/m²
Dom z garażem Lublin
Lublin,lubelskie
1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-24
2 890 000 zł80 586 m² 35,86 zł/m²
1 099 000 zł308 m² 3 568,18 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
1 763 000 zł7 050 m² 250,07 zł/m²
210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²
Dom z garażem Nowy Sącz
Nowy Sącz,małopolskie
799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²
1 499 000 zł39 m² 38 435,90 zł/m²
777 000 zł126,90 m² 6 122,93 zł/m²
Budynek użytkowy
Skoczów,śląskie
1 800 000 zł662 m² 2 719,03 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Kraków,małopolskie
529 000 zł33,30 m² 15 885,89 zł/m²
Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska
Szczecin,zachodniopomorskie
299 000 zł30,56 m² 9 784,03 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Wyrwa
Kraków,małopolskie
7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²
Apartament 2-pokojowy
Ustroń,śląskie
555 000 zł50,09 m² 11 080,06 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Wiśniowa
Wiśniowa,małopolskie
120 000 zł800 m² 150 zł/m²
Dom wolnostojący
Zarównie,podkarpackie
95 000 zł75 m² 1 267 zł/m²
600 000 zł788 m² 761,42 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom bliźniak, ul. Sochaczewska
Kaputy,mazowieckie
990 000 zł142,40 m² 6 952,25 zł/m²
189 900 zł971 m² 195,57 zł/m²
180 000 zł934 m² 192,72 zł/m²
240 810 zł1 047 m² 230 zł/m²
299 900 zł2 162 m² 138,71 zł/m²
399 900 zł1 082 m² 369,59 zł/m²
650 000 zł3 706 m² 175,39 zł/m²
299 000 zł33,50 m² 8 925,37 zł/m²
149 000 zł918 m² 162,31 zł/m²
369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego
Warszawa,mazowieckie
2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²
Dom wolnostojący Załachowo
Załachowo,kujawsko-pomorskie
789 000 zł79,64 m² 9 907,08 zł/m²
Dom z garażem Sicienko
Sicienko,kujawsko-pomorskie
765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²
Lokal handlowy Świecie
Świecie,kujawsko-pomorskie
299 000 zł79,80 m² 3 746,87 zł/m²
Mikrokawalerka umeblowana Kołobrzeg
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
319 000 zł19,17 m² 16 640,58 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łucznicza
Szczecin,zachodniopomorskie
839 000 zł89,11 m² 9 415,33 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana
Marki,mazowieckie
690 000 zł88 m² 7 840,91 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Police,zachodniopomorskie
369 000 zł45,23 m² 8 158,30 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego
Szczecin,zachodniopomorskie
2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Żołnierza
Stargard,zachodniopomorskie
775 000 zł146 m² 5 308,22 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia