Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 000 zł45,20 m² 5 884,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m , które czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²44 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy, wielkość lokalu 44 m2 , w tym 30 m2 główne pomieszczenie, 14m2 pomieszczenie zaplecza z toaletą. W pomieszczeniu zaplanowana jest klimatyzacja. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł71,30 m² 15 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty salamandra - Ustroń, 660 m n.p.m. Luksusowe, bezczynszowe apartamenty z panoramicznym widokiem na Beskidy Opis inwestycji Cztery kameralne apartamenty na zboczu Równicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie na wynajem, ul. Wesoła*** Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wesołej w Zalasewie. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m , położone na parterze w niskim bloku przy Alejach Racławickich 40 jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 461 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, wytyczno, jezioro Wytyckie 45 arów, budowlana Działka: - powierzchnia: 45ar - wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość - kształt: prostokąt - ukształtowanie: płaska - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 725 zł61,81 m² 13 520,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładne Mieszkanie, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Proponuję Państwu do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie. Lokal został urządzony z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł622 m² 4 019,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Piotrkowie Trybunalskim. Działka o powierzchni 1532m2 w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł280 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w miejscowości Lusina gm. Mogilany , znajdujący się tuż przy granicy administracyjnej miasta Krakowa. Nieruchomość położona jest na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 154m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze może spełniać funkcję domu pod działalność! Parter : -pokój -14M2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²24 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale w budynku biurowym w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł112,33 m² 6 854,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Jeżeli marzysz o domu w zielonej okolicy oraz cenisz sobie komfort życia z dala od zgiełku, a jednocześnie potrzebujesz szybkiego dojazdu do miast aglomeracji śląskiej, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Chłopy,zachodniopomorskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Własny domek nad morzem? Sprawdź. Drewniany, parterowy domek na ogrodzonym terenie, zaledwie 700 metrów od plaży. Powierzchnia około 37 m2, 3 pokoje: 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom, bychawa, 180m2 Budynek: -4 pokoje + salon -180 powierzchni całkowitej (142 użytkowej) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -2014 rok budowy - murowany piec.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 004 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (aktualne warunki zabudowy) o powierzchni 3004 m2 w podolsztyńskiej miejscowości Jonkowo. Działka płaska o kształcie regularnego prostokąta, częściowo zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 841 m² 91,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaży działka budowlana o powierzchni 18 arów , w miejscowości Mszalnica - gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki. W okolicy luźna zabudowa domów jednorodzinnych, dużo wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Czerniejów (gm. Jabłonna). Jeśli szukasz miejsca na ucieczkę od miejskiego zgiełku, ta.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,20 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Broniewskiego w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²33,90 m² 2 034 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w centrum Sopotu w biurowcu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Położenie budynku gwarantuje wygodny dojazd ze wszystkich części Trójmiasta, zarówno samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,60 m² 5 783,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn. Górczyn pod względem ludności jest największą dzielnicą miasta, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł8 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka we wsi Holendry Baranowskie gmina Baranów o powierzchni 0,86 ha która znajduje się około 45 km od Warszawy. W bliskiej odległości szkoła podstawowa , sklepy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, nowocześnie wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń obecnie jest nieumeblowane, jednak w najbliższym czasie zostanie wyposażone w podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

36 zł/m²36 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta lokalu użytkowego o powierzchni ok 36 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Żninie. Lokal położony na pierwszym piętrze pawilonu handlowo usługowego, z wejściem od ulicy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 765 m² 73,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na przedmieściach kożuchowa! tylko W metrohouse! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m w cenie 130 000 pln, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Całoroczny dom z klimatem w sercu natury, między jeziorami - idealny do życia i wypoczynku Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom o powierzchni użytkowej 123,10 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł91 m² 11 648,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament przy parku grabiszyńskim! Z otwartą przestrzenią umożliwiającą wydzielenie 3 niezależnych lokali mieszkalnych. Zaledwie 6 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta Z widokiem na góry - Nowy Apartament w Jaworzu - wykończony pod klucz przez dewelopera! apartament - 3p. o pow. 76,44m 2 I piętro z widokowym tarasem o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł54,59 m² 5 202,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie 54,59 m - ul. Karskiego Balkon 4 piętro Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m , położone na 4., ostatnim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30 255 zł605,10 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego budynku usługowo-handlowego zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Mieszkanie pod klucz z Ogródkiem! Białystok, osiedle skorupy lokal 44a Pokoje: 3 Powierzchnia: 63,50 m Cena brutto: 740 000 zł Trzypokojowe mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 778 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m . Lokalizacja Nieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł147 m² 4 217,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Żywiec - dom o pow. użytkowej 147 mkw w spokojnej i zacisznej części miasta, położony w płaskim terenie na działce mieszkaniowo-usługowej o pow. 900 mkw, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57,02 m² 15 082,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Mieszkanie dwupoziomowe w budynku dwurodzinnym z ogródkiem 620 metrów od morza. 300 metrów do kompleksu basenów i kortów. Pow. mieszkania 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł82,68 m² 30,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł89 m² 11 224,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedaży dom bliźniak 4-pokojowy o powierzchni całkowitej 89 m2 (użytkowa 83 m2), położony wśród dużej ilości zieleni. Atuty dom w najwyższym standardzie dogodna komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł400 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na wynajem halę produkcyjną położoną na terenie przemysłowym. Hala posiada dwie duże bramy wjazdowe, wysokość pomieszczeń 3,2 m, podzielona na kilka pomieszczeń, zaplecze socjalne, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowe pokoje w hostelu - 800 zł z opłatami za media za osobę na miesiąc. 30 miejsc noclegowych! Własny parking. Możliwość wynajęcia polowy obiektu, z odrębnym wejściem. Dla.