Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

750 000 zł60,10 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwa uwadze zadbane przestronne trzypokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie przy ul.Antonia Vivaldiego. Narożne mieszkanie na zamkniętym monitorowanym osiedlu wśród zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł157 m² 10 191,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko u nas! Szukasz idealnego miejsca na połączenie biznesu z komfortowym życiem? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 194 zł141,50 m² 21 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

949 999 zł86,50 m² 10 982,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Elegancka przestrzeń z potencjałem | 86,5 m | 4 pokoje | taras 15 m | Piaseczno, ul. Młynarska Są mieszkania, które od razu czujesz przestrzeń, światło i układ, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 10 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

191 760 zł2 397 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni około 2400 m2 położona w miejscowości Wojciechów. Działka w kształcie trapezu. Wymiary w przybliżeniu: 28,00 m (krótsze ramię).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 161 m² 214,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Zdrojowej w Łomży to doskonała propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę i spokój z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

874 080 zł10 926 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy 3 atrakcyjne działki w tym jedna siedliskowa z domem na sprzedaż Działki położone są we wsi widowo gm. Bielsk Podlaski 4 min od Centrum Bielska Podlaskiego Na danym terenie brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

1 149 000 zł188,90 m² 6 082,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Lubisz bliskość natury ? Tutaj las zaczyna się tuż za progiem, a staw odbija poranne mgły. Cisza przerywana śpiewem ptaków, zapach drzew po deszczu, spokój, którego nie da się kupić.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł1 290 m² 65,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rogóżno gmina Łańcut województwo podkarpackie z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam działkę rod wraz z 70 m 2 domem w centrum Torunia! dom - wiatrołap - salon - kuchnia - łazienka - taras 2 piętro - sypialnia - łazienka - garderoba - taras Dom jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł1 210 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1210m2 - Lublin, centrum. Ustalone warunki zabudowy: - wielość powierzchni zabudowy do 70% - szerokość elewacji frontowej nie mniej niż 38m, nie więcej niż ser. terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł923,35 m² 162,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Trzebinia przy ul. 1 maja. Nieruchomości stanowią doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł10 600 m² 2 075,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Legnica,dolnośląskie

45 zł/m²45 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali z przeznaczeniem pod prowadzenie biura lub działalności handlowo-usługowej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny domek w zabudowie bliźniaczej po kapitalnym remoncie między Białym Borem, a Miastkiem. Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł138,25 m² 9 757,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowy gotowy dom | 0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż segment środkowy w podwyższonym standardzie, idealny dla par i rodzin poszukujących komfortu, przestrzeni i nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 595 zł62,04 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł167 m² 2 335,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy dom w stanie surowym o powierzchni użytk. 167,11m , położony na działce o powierzchni ok. 12ar. - namysłów, ul. Krasickiego. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,70 m2 w odległości 14 km od Rzeszowa - w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł216 m² 4 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała tel.   Dom wolnostojący w Sławoszowicach o powierzchni 216 m2, świeżo po remoncie dla dużej rodziny. Otoczenie nieruchomości: dom znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 160 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Zwódne. Lokalizacja: zwódne, gmina Zamość,.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł500 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł15 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

16 km od Krakowa , widokowa 1,5 hektara z pozwoleniem na budowę apartamentowca dla seniorów wraz z pełną infrastrukturą, oraz częścią parkową. W planie zagospodarowania przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,90 m² 10 345,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 58,6m2, położone na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokal przeszedł generalny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, drzwi wejściowe, podłogi, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

78 400 zł2 800 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej I usług logistycznych Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz biurowe wraz z możliwością kompleksowej obsługi logistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 158 m² 152,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/1 o powierzchni 2 158 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,64 m² 7 455,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - Śródmieście | 2 pokoje | 51,64 m | Balkon | Po remoncie Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł80,06 m² 6 869,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Wyjątkowy dom W jeżycach - przytulny azyl blisko morza (gmina darłowo) Szukasz miejsca, gdzie zapach drewna miesza się ze świeżym wiejskim powietrzem, a do szerokiej, piaszczystej plaży masz.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 000 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | 20 min Gdynia | 30 min Gdańsk Atuty: oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Czeczewo w gminie Przodkowo (niedaleko miszewa/warzna), położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł85,55 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 85 m w przedwojennej kamienicy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł163 m² 3 570,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z 2024 roku, stanowiąca jeden solidny budynek mieszkalny z dwoma całkowicie niezależnymi lokalami w układzie lustrzanego odbicia. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Nieruchomość znajduje się w Kolonia Pokaniewo w gm.Milejczyce pow. siemiatycki woj. podlaskie. Siedlisko z drewnianym domem o pow. ok. 50 m2, stodołą i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł23,80 m² 7 100,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,8 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym, 1. piętrowym bloku w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Żniwiarzy.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²92,01 m² 6 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ruchliwej części Ołbina, przy skrzyżowaniu ulic: jedności Narodowej, poniatowskiego, roosvelta i Oleśnickiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł255 m² 2 623,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 747 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu mieszkalnego położonego w miejscowości Orły k/przemyśla. Jest to budynek piętrowy posadowiony na przestrzennej działce o powierzchni 47, 47 ara, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł133,15 m² 8 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Dom parterowy położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2115 m 2 - Twoje miejsce w spokojnej części miejscowości Łosino! Szukasz przestrzeni, ciszy i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł261 m² 60,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferowana nieruchomość to położony w dzielnicy Białołęka (osiedle Brzeziny), komfortowy, elegancki i przestronny dom (powierzchnia użytkowa to ok. 300 m2), o klasycznej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

56,35 zł/m²62,11 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy idealnie nadający się pod biuro, sklep, cukiernię albo małą gastronomię. Lokal położony jest na parterze, w ciągu innych lokali usługowy, na osiedlu nowych bloków.