Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 940 000 zł2 292 m² 7 827,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o powierzchni całkowitej 2292,64 m2 z potencjałem na rozbudowę ( adaptacja strychów ). Położenie kamienicy pozwala na przeznaczenie jej zarówno pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²34 m² 2 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu usługowego, ulica Litewska 6 Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego w prestiżowym budynku Top Center, blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal usługowo- handlowy o pow. 110m2, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, tuż przy ulicy Marszałkowskiej. Ta lokalizacja to serce Warszawy, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł92,27 m² 14 089,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przy tej ofercie Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem. Oferta szczególnie dedykowana dla 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

650 000 zł131,19 m² 4 954,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

III etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - IV kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 700 zł165,56 m² 8 532,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

12 012 zł462 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn 462m2. Małe powierzchnie. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, planowany odbiór styczeń 2027 r. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł77,32 m² 5 548 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie 77 m2 , Polanica- zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł5 500 m² 48,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu kompleks działek położony w malowniczej wsi Pilchowice w Dolinie Bobru Cena: 269 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapnij kask, bo to wnętrze ma tempo wyścigu downhillowego. Jesteś jak ludzik Lego, który właśnie opanował grawitację na ostatnim piętrze. Tutaj nikt nie tupie Ci nad głową, a perspektywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł178 m² 7 584,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,72 m² 14 097 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

773 250 zł3 093 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3093 m , położona w malowniczej miejscowości Sośnica, zaledwie 5 min (1,5km) od Kątów Wrocławskich. To doskonała okazja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł69 m² 27 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa pochodzi od jego mieszkańców w okresie międzywojennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 900 zł56,07 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 443 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa położona w gminie Kamionka, powiat lubartowski w miejscowości Samoklęski Kolonia Druga.

Szczegóły ogłoszenia

20 664 zł861 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w Kościerzynie w województwie pomorskim 60 km od Gdańska. Powierzchnie magazynowe na wynajem to 600 m2 oraz 261 m2. Możliwość wynajmu całości lub potrzebnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł663 m² 7 390,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Historyczny budynek z 1780 r. z długą i ciekawą historią. Obecnie po wielu przebudowach jest w dobrej kondycji z wieloma oryginalnymi elementami. Świetna lokalizacja. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 600 m² 326,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Tarnowie, przy ulicy Skrzyszowskiej. Powierzchnia działki wynosi około 46 ar , a jej wymiary to ok. 55m X 85m. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł375 m² 2 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego domu o powierzchni 375,3 m , położonego w miejscowości Marszów, zaledwie kilka minut drogi od Żar. Nieruchomość doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł265 m² 12 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 265 m z basenem, sauną i garażem pod Wrocławiem Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m , położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł185 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z potencjałem Żary, działka 850 m Tylko w rko Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort zamieszkania z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł9 072 m² 65,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej pow. 9072 m2 Działka położona w Gminie Mszana/ Połomia, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Otoczenie to lasy, pola, spokojna i piękna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł81,32 m² 3 320,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

klimatyczne poddasze w rewitalizowanej kamienicy | 100 m po podłodze | ogromny potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym na końcu Ul. Olbrachta - granica z Krasnym. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł16 829 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Pasłęku przy ul. Dworcowej. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł75,70 m² 5 746,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu komfortowe, słoneczne, gotowe do wprowadzenia, 4-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 14. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł189 m² 3 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wiosenna promocja! Zmiana ceny teraz 690 000,00 zł! Wyobraź sobie życie w eleganckim, nowoczesnym domu jednorodzinnym, usytuowanym w zielonej i spokojnej okolicy Niwka, tuż nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł58,74 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 350 zł78,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy. Miejscowość doskonale skomunikowana ze stolicą.Ok.3 km od trasy S8. Do stolicy można również.

Szczegóły ogłoszenia

11,98 zł/m²217 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek zlokalizowany w Żorach przy ul. Dworcowej 33, na działce o numerze geodezyjnym 2715/84.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł5 314 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 53,14 arów, położona w miejscowości Kobylnica Ruska. Działka znajduje się przy drodze głównej, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,80 m² 6 181,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na drugim piętrze w zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 35m2 w klimatycznej kamienicy przy ul. Henryka Siemiradzkiego w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł380 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Pragniesz zamieszkać pięknie, komfortowo i poszukujesz dla siebie oraz Twoich najbliższych tymczasowego domu w topowej lokalizacji pod Warszawą? 380 m2 nieruchomość na wynajem z aż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 159 m² 348,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie działki budowlane : pow. 11,55 ar nr: 100/6 pow. 20,04 ar nr: 100/5 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Chodkiewicza, boczna" ślepa" ulica od ul. Nawojowskiej. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m2 na II piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni około 1 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 605 zł31,91 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji to IV kwartał 2026 roku. Pełna oferta mieszkań od kawalerek po 4 pokoje. inwestycja oddalona.