Nieruchomości
239 738 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka, ul. Chojnowska
Legnica,dolnośląskie
195 000 zł6 085 m² 32,05 zł/m²
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Chomiąża Księża
Chomiąża Księża,kujawsko-pomorskie
399 000 zł11 822 m² 33,75 zł/m²
Działka Miechów
Miechów,małopolskie
840 000 zł16 800 m² 50 zł/m²
890 000 zł54,50 m² 16 330 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z garażem, ul. Tymiankowa
Poznań,wielkopolskie
3 000 000 zł178 m² 16 853,93 zł/m²
Działka budowlana, ul. Kampinoska
Gdańsk,pomorskie
1 399 000 zł1 188 m² 1 177,61 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Wybickiego
Kraków,małopolskie
76 zł/m²54 m² 4 104 zł
Mieszkanie 3-pokojowe
Konin,wielkopolskie
360 000 zł73,19 m² 4 918,70 zł/m²
Apartament, ul. Sienna Grobla
Gdańsk,pomorskie
632 000 zł27,57 m² 22 923,47 zł/m²
Rynek pierwotny
413 000 zł47,37 m² 8 718,60 zł/m²
37 zł/m²280 m² 10 360 zł
Willa z tarasem, ul. Dębowa
Gdańsk,pomorskie
9 900 000 zł300 m² 33 000 zł/m²
Mieszkanie z garażem Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²
399 000 zł2 364 m² 168,78 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Długa
Wrocław,dolnośląskie
1 750 zł38,17 m² 45,85 zł/m²
200 000 zł2 773 m² 72,12 zł/m²
760 000 zł109 m² 6 972,48 zł/m²
15 000 zł443 m² 34 zł/m²
Rynek pierwotny
495 891 zł50,09 m² 10 941,91 zł/m²
900 000 zł350 m² 2 571,43 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie
1 500 000 zł155,95 m² 9 618,47 zł/m²
590 000 zł1 049 m² 562,44 zł/m²
Działka budowlana Kruszyn
Kruszyn,kujawsko-pomorskie
175 000 zł1 031 m² 169,74 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Kraków,małopolskie
53,73 zł/m²148,80 m² 7 995 zł
Działka budowlana uzbrojona Bramki
Bramki,mazowieckie
600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²
380 000 zł60,37 m² 6 294,52 zł/m²
199 000 zł4 961 m² 40,11 zł/m²
Rynek pierwotny
840 816 zł48,54 m² 17 322,13 zł/m²
Domek letniskowy Chłopiny
Chłopiny,lubuskie
196 000 zł57 m² 3 438,60 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem Busko-Zdrój
Busko-Zdrój,świętokrzyskie
705 897 zł57,39 m² 12 300 zł/m²
424 500 zł96,78 m² 4 386,24 zł/m²
0,40 zł/m²18 939 m² 7 500 zł
Domek letniskowy, ul. Podzamcze
Solec nad Wisłą,mazowieckie
399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²
Dom z tarasem Brodnica
Brodnica,kujawsko-pomorskie
1 500 000 zł534,20 m² 2 807,94 zł/m²
Dom z garażem
Świdnica,dolnośląskie
1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²
Działka, ul. Legionów
Kęty,małopolskie
2 000 zł876 m² 2,28 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek
Włocławek,kujawsko-pomorskie
349 000 zł51,60 m² 6 763,57 zł/m²
Działka rekreacyjna Łasin
Łasin,kujawsko-pomorskie
270 000 zł2 275 m² 118,68 zł/m²
Biuro Katowice
Katowice,śląskie
57,74 zł/m²192 m² 11 086 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia