Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 000 zł1 035 m² 106,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Brzeziny-Kolonia w gminie Poczesna. Działki położone są tuż przy ulicy Zegarowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 755 m² 569,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Bardzo dobra oferta zarówno dla inwestora jak i prywatnej osoby. Na sprzedaż dwie, niezabudowane działki o łącznej powierzchni 1755 m2. Działki oznaczone w studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

190 890 zł1 414 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wyłączność! spokojna okolica, bardzo dobra cena! Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana o powierzchni ok. 1414 m2 położona w miejscowości Porąbka, powiat bielski, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,50 m² 7 634,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentacje mieszkania w bloku z cegły, położonego w samym sercu miasta. Świeżo zrobiony remont, zostało wymienione instalacje elektryczne oraz hydrauliczne. Trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł47,61 m² 16 782,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie położone przy ul. Kątowej w jednej z najbardziej strategicznych i pożądanych inwestycyjnie lokalizacji w Krakowie. Idealne pod wynajem zarówno długoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka 400 m Marysin Wawerski, bezpośrednio przy Trasie Siekierkowskiej Na wynajem ogrodzona działka o powierzchni 400 m , położona w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty na sprzedaż Ustronie Morskie Tylko u nas! Apartamenty 5min spacerem od centrum Ustronia Morskiego i promenady Dostępne apartamenty - kawalerki i 2 pokojowe, metraże od około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Do sprzedania nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 948 m² 101,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: łazy gmina Jasienica. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2948 m2 położona w miejscowości Łazy gmina Jasienica. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł151,50 m² 4 547,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,5 m wraz z 37,5 m powierzchni gospodarczej, usytuowany na działce o powierzchni 630 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł244,94 m² 3 837,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży komfortowy budynek mieszkalny w malowniczej okolicy, o powierzchni użytkowej 244,94 m2, zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu we Lwówku Śląskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²150 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 190 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 1190 m2 W pobliżu dobrcza, w miejscowości magdalenka. Dogodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 015 m² 521,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana regularny kształt, płaska. Na osiedlu ładnej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa sypialnia Gdańska, z dogodnym dojazdem do miasta oraz z sąsiedztwem lasów i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie do generalnego remontu położony na dużej działce o powierzchni 2089 m , zlokalizowanej w miejscowości Kuraszków - Oborniki Śląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 020 zł48,43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

14 500 zł500 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala nowa magazynowa o powierzchni około 500m2 - Lublin Budynek wolnostojący, jednopoziomowy, przeznaczenie terenu Ag - tereny aktywności gospodarczej obejmujące obszary zgrupowań.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł400 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 400 m położona w samym centrum Radzynia Podlaskiego, przy ul. Spokojnej. Teren w pełni uzbrojony, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 378 zł55,17 m² 12 767,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (55,17 m ) zlokalizowane na parterze nowej inwestycji w Gdyni Chyloni. To propozycja dla osób szukających komfortu domu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł15 276 m² 114,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Raciborzu w rejonie ul. Brzeskiej, na którą składa się prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 100 zł32,10 m² 9 785,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m , znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 160 m² 149,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 160 m, położona w miejscowości Dąbrówka Górna. Nieruchomość o wymiarach ok. 46 m x 32 m, co daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48,50 m² 9 072,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Piasta przy ul. Bolesława Chrobrego Mieszkanie o powierzchni 48,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,10 m² 7 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duża kawalerka na górnym w nowszym bloku parter Z dużym balkonem! Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę o powierzchni 36,10m2 , zlokalizowaną w bloku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,70 m , położony na działce 307,30 m . Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego i jest oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,99 m² 8 675,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe Nowe Warpno, 3 m od jeziora Cena: 399 000 zł Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 45,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum Częstochowy, w okolicy Al. Jana Pawła II. Bardzo dobra lokalizacja pod dowolną działalność. Może służyć jako lokal biurowy, handlowy lub usługowy. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 44 m Warszawa - Ursus - Dzieci Warszawy 27a Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

157 760 zł3 944 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu położonym w otoczeniu lasu, gdzie cisza i spokój wita Cię i budzi co rano, z dala od aglomeracji miejskich?! Mamy w ofercie piękne miejsce dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 773 zł41,06 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł51,90 m² 4 046,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w Piechowicach Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w miejscowości Piechowice. Lokal znajduje na pierwszej kondygnacji (parter), przy głównej ulicy, co gwarantuje bezproblemowy.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł916 m² 128,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż w miejscowości Kruszyn w Gminie Włocławek, powiat włocławski 8 (osiem) atrakcyjnych działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni: od 0,0713 ha do 0,1017.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60,60 m² 4 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia biuro W ścisłym centrum gdańska! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł210 m² 947,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Milcza. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 30 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł263,20 m² 3 552,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 z dużym czterostanowiskowym garażem (77m2) idealnym do prowadzenia działalności. Dom mieści się na 9 arowej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,05 m² 8 457,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przeginia Duchowna gm.Czernichów, dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania. Opis domu Nowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,02 ha, położona w miejscowości Gorlice. Zgodnie z mpzp nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 610 zł64,44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie 64,44 m z ogródkiem w stanie deweloperskim, na parterze w inwestycji.