Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

959 000 zł116,38 m² 8 240,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Bez prowizji | Bez podatku pcc | Spokój pod Krakowem Twój nowy dom w Pękowicach - 2 minuty od Krakowa! 116 m 3 sypialnie garaż ogród nowoczesne osiedle Marzysz o własnym domu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 990 zł103,06 m² 8 538,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Pełczyce| Bliźniak| piękna okolica! |. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kleczew,wielkopolskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Oferuję Państwu dom w Kleczewie w zabudowie bliźniaczej. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 120 m2 - Powierzchnia działki: 746 m2 - Liczba kondygnacji: 3 - Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w Lubaczowie , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania skrajny, już gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m , usytuowany na działce 280 m . Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł600 m² 2 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Okazja! super inwestycja, dom wolnostojący mieszkalno-usługowy do sprzedaży Jelenia Góra na pięknym zielonym osiedlu Zabobrze.ul Wiosenna część mieszkaniowa o pow 140 m2 , część usługowa 460.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W92 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł743 m² 5 518,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 572 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży budynku gospodarczego w Zgierzu. Budynek na działalność gospodarczą z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,93 m² 22 740,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone przy ul. Wenecjańskiej 7 w Poznaniu, w prestiżowej części Chwaliszewa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,31 m² 3 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 33,77 m 2 usytuowanego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu blisko natury - bez prowizji i bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w mieście z kameralnym otoczeniem zieleni? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65,45 m² 4 568,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna okazja inwestycyjna - lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 maja 35 w Bielsku-Białej, już wynajęty i generujący stabilny dochód! roi na poziomie ponad 8,5% daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł314 m² 5 891,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 314 m usytuowany na działce 1000 m . Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rusiec koło Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od centrum Warszawy. Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum Piaseczna, przy ul. Młynarskiej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z dużym tarasem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 410 zł26,42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł95,81 m² 13 558,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta w Toruniu - ul. Szerokiej. Powierzchnia mieszkania: 95,81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 700 zł44,57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Częstochowa, ul. Oleńki | Jasna Góra | Hotel Arche Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w Świdnicy przestrzeń, która zaczyna Twoją historię. Wyobraź sobie poranek w jasnym salonie, gdzie przez duże, przesuwne drzwi tarasowe wpada światło. Zapach kawy miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł105 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie, idealne dla rodziny lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej części Piaseczna przy ul. Dworcowej 38, co czyni je idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,99 m² 14 030,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m , położone na 2. piętrze prestiżowego apartamentowca z dużą windą. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł80 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

*** dom do remontu *** działka do zagospodarowania *** można się tu jeszcze solidnie pobudować *** *** duża posesja W hajnówce *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł5 192 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

52-arowa działka przy drodze wojewódzkiej Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w korzystnej lokalizacji bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 835, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł84 m² 35,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu rodzinnym Cztery Pory Roku przy ulicy Vivaldiego. Boczna Buforowej. Lokum ma 84m2. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł178,21 m² 25,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do wynajęcia 1/2 domu położonego w podgórskiej miejscowości Ścięgny koło Karpacza. Nieruchomość na parterze składa się z dużego pokoju dziennego z kominkiem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,53 m² 11 333,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Hubach. Idealne pod inwestycję: 1 piętro 48,35 m2 3 pokoje, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²144,86 m² 3 622 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod gastronomię w wysokiej klasy centrum biurowym Rocha Center. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez czynszowe! 2 pokoje - Parter - Wysoki Standard - Pelplin Przedmiotem prezentowanej oferty jest 2 pokojowe bez czynszowe mieszkanie o pow. użytkowej 35 m2, znajdujący się na Parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Narożny segment na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie (kanalizacja,woda,gaz,prąd). Parter: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł128,39 m² 6 456,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość inwestycyjna pogodno | idealna pod usługi I handel Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych biznesowo.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł188 m² 4 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom piętrowy 188,40 m Białopole oferta tylko W naszym biurze - na wyłączność! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Białopole, powiat chełmski, gmina Białopole,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł220 m² 3 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł5 400 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tworkowa gmina Czchów Cztery widokowe działki na południowym stoku - idealne pod budowę domu lub inwestycję.   zł (18,4a) 92/2 65 000 zł (9a) 92/3 65 000 zł (9a   zł (14,3a).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro onz,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,80 m² 5 626,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Mieczysławowie pod Kutnem. 6 km. do centrum Kutna. Blok z wielkiej płyty po termomodernizacji. I piętro, 63,8 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł36,55 m² 16 826,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z 1959 r., przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Bobrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,40 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 050 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Nowa cena tylko 590 000,00! Oferta sprzedaży obiektu położonego w mieście Kleszczele na Podlasiu. Wydane warunki zabudowy dotyczące remontu, przebudowy i dobudowy dodatkowego obiektu. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł87,04 m² 3 102,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Orzeszkowej 3 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 800 m² 361,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka na Czechowie Północnym o powierzchni 1800 m2. Położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących sobie odpoczynek od zgiełku miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia 20 m sprawdzi się doskonale jako archiwum dokumentów, magazyn lub pomieszczenie gospodarcze. Szczegóły oferty: cena: 350 zł/miesiąc netto Powierzchnia: 20 m Przeznaczenie:.