Nieruchomości
240 059 ogłoszeń
Od najnowszych
Dom wolnostojący Cybulice Małe
Cybulice Małe,mazowieckie
2 749 999 zł290 m² 9 482,76 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Pułaskiego
Krynica-Zdrój,małopolskie
2 500 000 zł212 m² 11 792,45 zł/m²
Lokal użytkowy Oborniki
Oborniki,wielkopolskie
20 zł/m²74 m² 1 500 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
990 000 zł100,94 m² 9 807,81 zł/m²
Działka budowlana Podolszyn Nowy
Podolszyn Nowy,mazowieckie
850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²
Działka rolna Badów Górny
Badów Górny,mazowieckie
219 000 zł14 600 m² 15 zł/m²
650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²
644 999 zł43 m² 14 999,98 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Warszawa,mazowieckie
4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²
Mieszkanie 5-pokojowe Oświęcim
Oświęcim,małopolskie
850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²
Działka inwestycyjna Kal
Kal,warmińsko-mazurskie
1 660 000 zł10 759 m² 154,29 zł/m²
730 000 zł46,77 m² 15 608,30 zł/m²
Działka budowlana Chichy
Chichy,lubuskie
67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²
Willa z garażem
Boguchwała,podkarpackie
5 200 000 zł488 m² 10 655,74 zł/m²
Działka, ul. Łagiewnicka
Bytom,śląskie
320 000 zł4 728 m² 67,68 zł/m²
Dom z garażem Karolina
Karolina,mazowieckie
1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-15
185 000 zł914 m² 202,41 zł/m²
62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł
Garaż, ul. Pułaskiego
Goleniów,zachodniopomorskie
450 zł16 m² 18,75 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów
Elbląg,warmińsko-mazurskie
359 000 zł47,70 m² 7 526 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Rogóźno
Rogóźno,mazowieckie
124 000 zł902 m² 137,47 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
498 000 zł83,90 m² 5 935,64 zł/m²
Rynek pierwotny
831 204 zł83,96 m² 9 900 zł/m²
Lokal handlowy Milanówek
Milanówek,mazowieckie
25,93 zł/m²270 m² 7 000 zł
Działka budowlana uzbrojona, ul. Komandorska
Dźwirzyno,zachodniopomorskie
456 023 zł1 483 m² 307,50 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Rzeszów,podkarpackie
3 200 zł66 m² 48,48 zł/m²
Działka Franciszków
Franciszków,łódzkie
1 350 000 zł68 550 m² 19,69 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
584 000 zł61,30 m² 9 526,92 zł/m²
Biuro z parkingiem, ul. Firlika
Szczecin,zachodniopomorskie
47 zł/m²23,05 m² 1 083 zł
Dom z garażem
Wrocław,dolnośląskie
1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²
Działka budowlana Karnin
Karnin,lubuskie
86 400 zł432 m² 200 zł/m²
Budynek użytkowy Świdnica
Świdnica,dolnośląskie