Nieruchomości

240 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 000 zł265 m² 1 698,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom (kamieniczka) w zabudowie szeregowej posadowiona w bliskiej odległości od Mieroszowskiego rynku. Nieruchomość po kapitalnym remoncie. w skład budynku wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 103 m² 75,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki (pozostałe 1326, 1401 i 1436 m2) położone w większym kompleksie (około 75 ha wraz z drogami wewnętrznymi) na skraju małej osady rekreacyjnej oddalonej od Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chróstniku - idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług, na nowo powstałym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł112,53 m² 9 686,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1883

Unikatowy apartament W historycznej kamienicy piotrkowska Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, znanej jako Pałac Braci.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł9 800 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjnie położona działka, w gminie Bolimów, o pow. 9800m2. 45 km od Warszawy. Zabudowana budynkami o łącznej pow. ok. 380m2, po remoncie, przystosowanymi pod.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m w Piotrkowie Tryb., na osiedlu Wyzwolenia. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy funkcja gastronomiczna Lokal użytkowy o powierzchni 140 metrów kwadratowych (sala restauracyjna 118,77 m2 a pozostała część to zaplecze kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł79,46 m² 11 313,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

72 zł/m²182,09 m² 13 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł123 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom wlnostojący/ piękna działka/ doskonała lokalizacja Na sprzedaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Zabłudowie Zachwycająca okazja na zakup domu wolnostojącego położonego w urokliwej miejscowości Zabłudów, zaledwie 18 km od Białegostoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł95,98 m² 10 408,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,98 m , położony w Radwanicach (gmina Siechnice), na nowoczesnym Osiedlu Parkowym - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39 m² 14 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

174 300 zł452 m² 385,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 67 urokliwych działek budowlanych na osiedlu ekologicznym przy polu golfowym w Kołczewie, obok Wolina. Cena dotyczy działki nr 8 na mapce - 452m2 x 325 zł/m2 - 174 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł28,59 m² 10 842,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje małego przytulnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna została doskonale zaplanowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł700 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje luksusową rezydencje z prywatnym basenem i strefą spa w spokojnej części Częstochowy. Całość o powierzchni około 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Konikowo,zachodniopomorskie

199 000 zł1 047 m² 190,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę , teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Działka budowlana 1047 m | Konikowo k. Koszalina | Media w drodze Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł11 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ecoosada z własnym stawem - ziemia dla tych, którzy chcą żyć inaczej! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,11 ha, położona w malowniczej kaszubskiej wsi Mściszewice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł203 m² 7 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Funkcjonalny I komfortowy dom W spokojnej I zielonej okolicy 5 pokoi, 2 łazienki idealny dla rodziny duży I zagospodarowany ogród garaż dwustanowiskowy Oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł87,80 m² 9 908,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4 pok, miejsce parkingowe, garaż Świetne mieszkanie pod kancelarię, lub dla rodziny, z miejscami postojowymi, garażem zobacz! Polecam-4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,8mkw.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Osiedle Neonowe - ul. Katedralna Mieszkanie ma 45 m , znajduje się w nowym apartamentowcu w samym sercu Częstochowy. Idealne dla pary lub singla. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł434 m² 400,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka budowlana w centrum Kamieńca Wrocławskiego idealna pod budowę domu! Oferuję działkę budowlaną położoną w samym centrum Kamieńca Wrocławskiego, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 200 m² 154,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod własny dom! Na sprzedaż piękna, zielona działka o charakterze budowlanym zlokalizowana w miejscowości Nowe Okniny w gminie Wiśniew. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Luboń,wielkopolskie

1 600 zł280 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do najmu plac o powierzchni 280m2 z utwardzoną powierzchnią wysypaną ozdobnym kruszywem w Luboniu. Parcela jest ogrodzona i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²835 m² 48 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu biur przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Druskienickiej w Poznaniu. Budynek biurowy zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,94 m² 8 056,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,94 m , zlokalizowane w samym centrum Pobiedzisk. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł995 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Nowej Wiosce - 5 km od Nowej Wsi Wielkiej; wz, blisko lasu i natury - idealne pod Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

130 848 zł1 392 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1392 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł993 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 993 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł128,51 m² 15 485,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Haw house - wolnostojąca rezydencja W olszanicy Kameralna inwestycja (5 domów) | 5 pokoi + poddasze | 2 miejsca postojowe | Ogród | Blisko natury ***** rozkład pomieszczeń: dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł70 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowy, przestronny apartament na wynajem o powierzchni 70 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Rudzkiej 5e. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł91,60 m² 11 135,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł4 533 m² 650,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękny teren- zabudowa jednorodzinna lub -bliźniacza- luboń lasek, uzbrojony, mpzp, dach płaski teren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,77 m² 12 754,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 539 zł231 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (produkcja,magazyn)_tychy dojazdowa 23 Oferujemy do wynajmu lub sprzedaży powierzchnie o funkcji mieszanej (produkcyjno-biurowe, magazynowo-biurowe).

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł260 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 260 m2 zlokalizowany w centrum Boguchwały. Dom znajduje się na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł14 700 m² 10,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Róże - niedaleko Sztynortu i jezior Mazurskich - Dargin i Mamry. Działka do sprzedaży składa się z dwóch części o powierzchni 0,49 Ha.

Szczegóły ogłoszenia

62 050 000 zł36 500 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

1. Podstawowe informacje Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o wysokim potencjale, zlokalizowanego w prestiżowej części Poznania Krzyżownikach. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł77,02 m² 8 296,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe Tczew, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,02 m - po podłodze ok. 133 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 080 m² 255,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę inwestycyjną w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn- kawodrza przy ul. Głównej, o powierzchni 5080m2. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z windą! Nieruchomość: proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajdujące się na trzecim piętrze.