Nieruchomości

240 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m , zlokalizowane w samym centrum Gryfina. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z lat 90. Lokal idealny dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

14 900 000 zł13 125 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:26 433 m²

Jako przedstawiciel właściciela oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo usługowy położony w centrum Stargardu. Obiekt znajduje się na terenie obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł320 m² 32 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:17 100 m²

Wyjątkowa, klimatyczna posiadłość położona 10 minut spacerem od Zalewu Zegrzyńskiego w Jadwisinie, w gminie Serock, w otoczeniu rezerwatu Wąwóz Szaniawskiego, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł12 576 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni łącznej 1,26ha w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Tułowice województwo opolskie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł30,93 m² 9 666,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Józefowska, katowice! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

227 500 zł650 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Radomiu, w dzielnicy Dzierzków. Nieruchomość o powierzchni 650 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy, co zapewnia większą.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w ścisłym centrum Legionowa przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Reymonta, doskonała lokalizacja pod biznes w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 295 m² 12 277,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 12,95 ara, położoną w malowniczej miejscowości Dynów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł245 m² 2 244,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Jeśli szukasz domu, w którym masz możliwość wydzielenia dwóch mieszkań, a do tego cenisz sobie spokojną okolicę ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość we wsi Bachowice (gm. Spytkowice).

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni [3800] m , położona w Andrychowie przy ul. Krakowskiej. Działka jest ogrodzona i posiada dwa niezależne zjazdy bezpośrednio do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,01 m² 15 351,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym (bez dostawki), z łazienką, przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie, znajdujący się na wrocławskich Wojszycach. Lokal mieszkalny o powierzchni 34 m +8 m2 składa się z: - przedpokoju, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²81 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) - lokale biurowe 81 m, 16 m, 33 m, 104 m - z meblami - jasne i przestronne pomieszczenia - kuchnia i toaleta w częściach wspólnych -.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 718 m² 6 984,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Oferujemy na sprzedaż halę magazynowo-produkcyjną z piękną powierzchnią biurową, położoną w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 4943m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Juranda. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku z windą i składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł31,90 m² 12 382,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Tumidajskiego, lublin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,90 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Tumidajskiego.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko W onyx home! okazja! mieszkanie dostępne od zaraz! szybka transakcja! nie przegap tej oferty! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 855 zł42,49 m² 11 528,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł43,30 m² 13 810,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł37,01 m² 45 393,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy przy Al. Wyzwolenia, tuż obok Placu Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 000 zł26 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę o powierzchni 26 489 m2 z prywatnym lasem 10 000 m2 położoną w Bydgoszczy Myślęcinek. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

187 085 zł1 207 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana zlokalizowana w miejscowości Budy Zosine, na terenie gminy Jaktorów (powiat grodziski). Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, które pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł329,41 m² 4 523,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w kamienicy w Krakowie dwa mieszkania z osobnymi kw oraz rozbudowanym zapleczem dodatkowych pomieszczeń, dających szerokie możliwości inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł667 m² 418,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka zlokalizowana w centrum miejscowości Sejny, idealna pod inwestycję mieszkaniowo-usługową. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Sejn - doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł108 m² 45 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem ostatni dostępny lokal w Kościelisku To wyjątkowa okazja w sprzedaży pozostał już tylko jeden, ostatni apartament o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 500 zł59,84 m² 11 672,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki oraz balkon 6m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł105,96 m² 7 361,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dojazdów - bliźniak, 5 pokoi, stan deweloperski, cicha okolica, dobry dojazd do Krakowa Nowy dom z zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, w ofercie pozostały 2 budynki. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł172 m² 2 029,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 172 m z budynkiem gospodarczym przy ul. Kolejowej w Krakowie, dzielnica Podgórze (prokocim).

Szczegóły ogłoszenia

67,42 zł/m²89 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 89 m , idealny pod działalność medyczną, terapeutyczną lub diagnostyczną. Lokal położony na Bemowie, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

160 740 zł893 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 893 m2 studzienice K. Pszczyny cena 180 zł/1m2 Jeżeli szukasz działki budowlanej położonej w spokojnej okolicy, jednocześnie umożliwiającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Szukasz nowego mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort mieszkania w nowym budownictwie z dużym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71,13 m² 5 553,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż 71,13 m 2 piętro Rosochy 43, ostrowiec Świętokrzyski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

49 500 zł620 m² 79,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 620 mkw w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mnr Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł212 m² 4 240,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o dużym potencjale adaptacyjnym zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim w obrębie Zieleniec. Nieruchomość zlokalizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38,20 m² 12 434,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

** oferta bez prowizji ** Doskonała oferta dla osób poszukujących mieszkania na start, lub dobrej inwestycji pod wynajem. Kompaktowa doskonale zaprojektowana kawalerka z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 330 zł51,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna z częścią leśną w Dąbrówce-Niwce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym z wydzieloną częścią leśną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

44,50 zł/m²123,37 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 78,51 m 2 z antresolą (37,78 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł147 m² 5 197,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 147 m , położone w znakomitej lokalizacji w Świebodzicach. Oferta na wyłączność. Mieszkanie składa się z jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 183 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w uroczym zakątku Czyżowic. W miejscu niezwykle cichym i spokojnym. Teren o powierzchni 3183m2, płaski obsadzony dużym drzewostanem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł17 490 m² 140,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m w skład których wchodzą działki gruntu 1198/86, 1199/86, 1200/86, 1201/86.