Nieruchomości
240 050 ogłoszeń
Od najnowszych
Lokal handlowy, Osiedle im. Armii Krajowej
Jarosław,podkarpackie
712 000 zł241,50 m² 2 948,24 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Gośniewska
Warka,mazowieckie
899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Monte Cassino
Przemyśl,podkarpackie
467 796 zł55,69 m² 8 400 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona, ul. Drawska
Łobez,zachodniopomorskie
14 888 000 zł34 777 m² 428,10 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Rynek pierwotny
Dom z garażem, Osiedle Słoneczne
Czerniejewo,wielkopolskie
485 000 zł96,26 m² 5 038,44 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Pyrzyce
Pyrzyce,zachodniopomorskie
349 000 zł48,34 m² 7 219,69 zł/m²
485 000 zł56,84 m² 8 532,72 zł/m²
Dom z tarasem Tyniec Mały
Tyniec Mały,dolnośląskie
1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²
3 190 000 zł614 m² 5 195,44 zł/m²
1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Plac Tadeusza Kościuszki
Darłowo,zachodniopomorskie
1 800 000 zł250,74 m² 7 178,75 zł/m²
Działka Kukówko
Kukówko,warmińsko-mazurskie
199 000 zł1 722 m² 115,56 zł/m²
Dom z tarasem Kotkowo
Kotkowo,warmińsko-mazurskie
450 000 zł65 m² 6 923 zł/m²
Biuro wolne od zaraz
Toruń,kujawsko-pomorskie
29,24 zł/m²68,40 m² 2 000 zł
Kawalerka z garażem
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta
Wrocław,dolnośląskie
584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²
Działka rolna uzbrojona Baciuty
Baciuty,podlaskie
140 000 zł3 700 m² 37,84 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Lublin,lubelskie
349 000 zł43,15 m² 8 088,06 zł/m²
357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²
4 900 000 zł8 108 m² 604,34 zł/m²
860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²
Dom wolnostojący Rewal
Rewal,zachodniopomorskie
4 590 000 zł475 m² 9 663,16 zł/m²
Budynek użytkowy Mrągowo
Mrągowo,warmińsko-mazurskie
820 000 zł488 m² 1 680,33 zł/m²
Mieszkanie z garażem, al. Solidarności
Kielce,świętokrzyskie
665 219 zł62,17 m² 10 700 zł/m²
Magazyn, ul. Gdyńska
Miszewko,pomorskie
19 000 zł580 m² 32,76 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasielska
Warszawa,mazowieckie
595 000 zł51,40 m² 11 575,88 zł/m²
Rynek pierwotny
566 040 zł71,20 m² 7 950 zł/m²
Dom z garażem
Kraków,małopolskie
3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²
Mieszkanie Gryfino
Gryfino,zachodniopomorskie
240 000 zł36,91 m² 6 746,14 zł/m²
487 900 zł61 m² 7 998,36 zł/m²
Dom z garażem Ogrodniczki
Ogrodniczki,podlaskie
1 650 000 zł209 m² 7 895 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Zakopiańska
Kraków,małopolskie
5 700 000 zł730 m² 7 808,22 zł/m²
Działka przemysłowa Konotopa
Konotopa,mazowieckie
23 080 000 zł23 080 m² 1 000 zł/m²
Dom z tarasem Turawa
Turawa,opolskie
1 198 000 zł227 m² 5 277,53 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kielecka
Kawczyn,świętokrzyskie
990 000 zł189,80 m² 5 216,02 zł/m²
4 100 zł73 m² 56,16 zł/m²
Działka budowlana Świdnica
Świdnica,lubuskie
127 050 zł726 m² 175 zł/m²
370 000 zł2 221 m² 166,59 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia