Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł64,30 m² 11 648,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, ul. Płaszowska Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,3 m, położone na 4. piętrze. Lokal stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

2 200 000 zł46 m² 47 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 203 Międzyzdroje - dla tych którzy oczekują więcej opis budynku Budynek Bałtyk Residence to inwestycja, w której historia spotyka się z nowoczesnym luksusem. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł24 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po remoncie kapitalnym. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone - pralka, lodówka, rozkładana wersalka, telewizor, meble.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Sitnie (gmina Wyszków). Świetnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. Zapisy planu miejscowego pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 000 zł10 297 m² 218,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 10297 m2 | Obszar Przemysłowy, muchobór Wielki Oferujemy przykładową działkę z kompleksu nieruchomości gruntowych (w sumie ok.8ha) położonych w strategicznej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa kawalerka premium z panoramą Krakowa gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż dopracowana w każdym detalu kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana na 9. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł173,30 m² 3 923,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sprzedam pół domu zlokalizowane w Radostowicach , powiat pszczyński woj.śląskie. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 173,3 m2 ( powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 143 m² 261,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł309 m² 3 883,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Do sprzedaży duży dom wolnostojący 309m2 położony przy ul. Piwnej w Wołominie, w województwie mazowieckim. Dom o imponującej powierzchni 309 m2 oferuje 7 przestronnych pokoi ,3.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł2 000 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny budynek handlowo-usługowy o ogromnym potencjale, zlokalizowany przy ul. Kilińskiego w Ełku. Nieruchomość stanowi jeden z dwóch budynków wchodzących w skład.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| klimatyzowana powierzchnia biurowa w biurowcu przy ruchliwej ulicy w ścisłym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Czynsz najmu za 1mkw. 75pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł165 m² 6 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 165 m , zlokalizowany blisko Brzegu! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o pow. 1000 m2, położonej w miejscowości Gać. Działka jest nieuzbrojona. Piękna, zielona i cicha okolica. Zapraszamy na prezentację - tel.   , 573 122.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,98 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje na jarotach komfort I wygoda Szukasz nowego, w pełni wyposażonego mieszkania, gdzie wszystko jest pod ręką? Chata w Kwadracie ma dla Ciebie idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 610 m² 465,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka 1610 M2/ wz/ wiązowna gminna Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne wolnostojące. Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,70 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na parterze domu w zabudowie szeregowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Zaledwie 550 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom wolnostojący W centrum polic. Powierzchnia całkowita ok. 170 m | Działka 560 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powierzchni działki,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 200 m² 374,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa zlokalizowana w miejscowości Skierdy, gmina Jabłonna, o powierzchni 1200m2. Teren idealnie nadaje się pod budynek biurowy, handel, gastronomię lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł139,68 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 136 000 zł125,44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

893 648 zł43,32 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowy apartament z jedną sypialnią i balkonem przy samym metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł850 m² 505,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w świetnej i pięknej lokalizacji, spokojna okolica z walorami przyrodniczymi - po sąsiedzku duży las. 3 minuty od Al. Krakowskiej szerokość działki około 35m przy.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł3 500 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 35 ar każda, położone w miejscowości Kolbuszowa Dolna. Cena: 10 500 zł za ar Każda z działek posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł110,44 m² 3 531,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania lokal położony w Częstochowie przy Al. Najświętszej Maryi Panny (II Aleja). Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o pow. 97,57 m2, do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

890 435 zł86,45 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji w zielonej okolicy na obrzeżach Krakowa. I pcc! Wyjątkowe miejsce na obrzeżach Krakowa, łączące komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 600 zł56 m² 17 903,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł11 163 m² 10,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, aby stworzyć swoją sielską przystań. To właśnie tutaj - w urokliwym Żukowie koło uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 zł50 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte po generalnym remoncie. Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze w dwu piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł133,37 m² 11 239,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu wyjątkowy bliźniak położony na Chynowie - w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł123 m² 5 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "szeregowej" o pow. 123 m2 na parceli 270m2. Segmenty oddzielone garażami! Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²16 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zalety Dobry standard. Parking przy budynku położenie W dzielnicy Konstantynów media Stałe łącze internetowe,prąd,ogrzewanie i monitoring. Do kwoty czynszu należy doliczyć podatek Vat.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł1 126 m² 1 392,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana 700m od płyty głównej Starego Rynku w Bydgoszczy. Adres: ul. Podgórna 28, 30, 32. Na ofertę składają się trzy działki ewidencyjne, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy funkcjonalną i przestronną kawalerkę o powierzchni 39 m , położoną na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku po termomodernizacji, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 000 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka leśna, położona na obrzeżach Boguszowa- gorc. Działka położona u podnóża góry Chełmiec- symbolu gór Wałbrzyskich. Wielkość działki wynosi ok 8 ha. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58 m² 13 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Warszewa. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł29,53 m² 18 963,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 29,53 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł34,03 m² 7 493,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Koszalin, ul. Chopina - tu czeka na Ciebie przestrzeń inna niż wszystkie. To duże, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane w klimatycznym budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł56 m² 8 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja w Zbylitowskiej Górze. Ostatnie wolne segmenty! Do sprzedaży bliźniak 4 lokalowy, mieszkania o powierzchni 56m2 (segmenty zewnętrzne), 53m2 segmenty wewnętrzne. Do każdego.