Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

960 000 zł65,29 m² 14 703,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Klimatyczne 4-pokojowe Z dwoma balkonami W kameralnym budownictwie W otoczeniu natury lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²21,29 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Rafał tel;   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa 21,30 m2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego Mokotowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 758 zł218 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 225 m2. Dostęp bezpośrednio z rampy przez szerokie przeszklone drzwi .Rozładunek z poziomu zero lub z rampy. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 m²

Masz budżet na mieszkanie w centrum miasta, ale w gruncie rzeczy marzysz o własnym. gruncie? :) Przyjrzyj się naszej propozycji. Na sprzedaż 70metrowy dom w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

235 000 zł1 109 m² 211,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w Nowodworcach 2 km od Białegostoku Duża kształtna działka o powierzchni 1109m2 idealna na każdy dom. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Rybna,małopolskie

1 030 000 zł130,80 m² 7 874,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom jednorodzinny w spokojnym miejscu 25 minut samochodem od centrum Krakowa. Stan wykończenia - deweloperski. Wszystkie media w budynku łącznie z internetem. Teren ogrodzony i obsiany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,88 m² 19 016,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, zaledwie 150 metrów od Rynku Głównego. Nieruchomość położona jest w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł58 m² 13 086,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | widok na panoramę Gdańska | gotowe do wprowadzenia | balkon Do tego mieszkania wchodzisz i od razu mieszkasz. To funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,50 m² 10 630,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 55,5 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca (wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 478 m² 169,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną, położoną w Krobi k/ Lubicz Górny. Działka o powierzchni 1478 m2 jest usytuowana w wyjątkowo pięknym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł825 m² 236,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Maniowy, ul. Adama Mickiewicza 825 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 825 m , zlokalizowana w miejscowości Maniowy, przy ulicy Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

290 260 zł1 262 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1262 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Gajewie. Przeznaczenie: teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560,10 m² 6 963,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 3082 m , zabudowana dużym, funkcjonalnym domem podzielonym na dwie niezależne części: w pełni wykończoną część.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,10 m² 10 716,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jelenia Góra, ul. Obrońców Westerplatte | I piętro | 2 pokoje| 419.000PLN - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Poszukujesz wygodnego lokalu dla siebie? A może pod inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

803 320 zł2 114 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2114m2 położona w Karczewie w dzielnicy domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości ok. 300m od ścisłego centrum miasta a jednocześnie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł200 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

English version below. Wyjątkowy dom przy Parku Szczęśliwickim | ogród | 5 sypialni | garaż Szukasz komfortowego domu dla rodziny w zielonej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł100 m² 4 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:42 700 m²

Na sprzedaż gospodarstwo z domem i 4 ha ziemi gmina Ryglice Na sprzedaż oferuję murowany, parterowy dom o powierzchni 100 m , położony we wsi Uniszowa w gminie Ryglice.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44,20 m² 90,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, blisko centrum. Odnowione czyste, jasne i ciepłe o powierzchni 44,20 m2. Nowoczesne wnętrze i znakomita lokalizacja przy Filtrach na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł64,63 m² 3 388,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal biurowy/usługowy o powierzchni 64,63 m , 4 pokoje + pomieszczenie socjalne w centrum Buska-Zdroju, w budynku dawnego Buskiego Przedsiębiorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł175 m² 24 565,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Atuty: *unikatowy, klimatyczny apartament w zabytkowej sopockiej kamienicy *prestiżowa lokalizacja - 300 m od sopockiego molo *wnętrze wykończone z dbałością o detale - połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w Redłowie, z którego okien rozciąga się piękny widok na Zatokę Gdańską oraz molo w Sopocie. Nieruchomość po generalnym remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł270 m² 9 996,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w zielonej i spokojnej części Sulejówka, z bardzo dogodnym dojazdem do Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,01 m² 6 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja! Blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

593 999 zł41 m² 14 487,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Zgierskiej 10 w Warszawie (grochów). Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²172 m² 3 182 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy Adres dla Twojego Biznesu | 172 m przy Placu Zawiszy Szukasz lokalizacji, która podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni Twojemu zespołowi najwyższy komfort pracy? Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podgórze Duchackie ul. Łużycka 45m2 / 2 pokoje + balkon Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na krakowskim Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wilczyce,dolnośląskie

490 000 zł3 000 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka rolna zlokalizowana w Wilczycach o pow. 3000m2. Aktualnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,71 m² 5 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu dzielnica Szombierki Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni częściowo otwartej na salon, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł5 489 m² 70,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Spełnij swoje marzenie! Kup działkę na Mazurach! Do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 5489 m 2 , położona blisko plaży gminnej malowniczego jeziora Pozezdrze oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 412 zł43,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam komfortowe, bezczynszowe mieszkanie Piotrowice pod Wrocławiem! Mieszkanie duże o powierzchni 90 m2, II-poziomowe, z balkonem (wsch) i z tarasem (zach). Do mieszkania poza dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Z klimatem! Mieszkanie a w zasadzie pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie naszego biura bezczynszowe mieszkanie, usytuowane w domu jednorodzinnym dwulokalowym w Gryfinie w cichej i spokojnej części Starego Miasta. Budynek ocieplony posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Skłudzewo,kujawsko-pomorskie

1 760 000 zł41 108 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 41.108 m (4,1 ha) składająca się z 13 działek (w tym droga wewnętrzna). Dysponujemy gotową koncepcją osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²41,52 m² 1 453 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: ul. K.K. Wielkiego 58a, olkusz Powierzchnia najmu: 41,52 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 5192 o pow. 1 410 m2 Cena: 35 zł/m2 + vat (do negocjacji) Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 469 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Zabłotce k. Sanoka U wrót Bieszczad | Idealna pod Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zabłotce, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 395 m² 56,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano- rekreacyjna 1395 m2 w Osuchach Osuchy, gmina Łukowa Położenie i okolica: czysta ekologicznie okolica w sąsiedztwie malowniczych lasów Puszczy Solskiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Kolejny z domów na nowo powstającym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej oddalonym około 10 min od Kiełczowa i zaledwie o 14 km od Wrocławia. Domy już wybudowane lub.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł83 700 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 700 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Wylatowo, na pograniczu województw Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 396 m² 1 361,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Dziwnówek, ul. Wolności (trzecia linia od morza) Lokalizacja: dziwnówek, dojazd od ul. Wolności Działka położona w trzeciej linii od pasa nadmorskiego,.