Nieruchomości

240 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 499 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Przestronny, wolnostojący dom położony w miejscowości Nowa Wola w gminie Lesznowola, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dogodnym i szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,67 m² 53,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja - Węgierska Górka, gmina Węgierska Górka, powiat żywiecki, woj. śląskie Powierzchnia - 37,67 m Pokoje - 2 pokoje Piętro - 1 piętro (budynek z lat 70) Balkon - tak (balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 560 zł41,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego mieszkania blisko serca Katowic, które łączy nowoczesną architekturę z dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

6 358 €1 987 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynową, idealną dla firm logistycznych, produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Obiekt znajduje się we Wrocławiu przy ul. Targowej 2, z doskonałym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł2 003 m² 279,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

2000 m2 Milanówek Sprzedamy działkę budowlaną o powierzchni 2000 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy Milanówka przy ul. Księżycowej. Lokalizacja i zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 400 zł41,43 m² 23 157,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja inwestycja lub apartament wakacyjny W centrum gdańska Bezpośrednio od dewelopera Bez pcc Bez prowizji *** Wysoki standard wykończenia i wyposażenia (normy hotelowe, rękojmia) *** Cena.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł230 m² 2 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący z 1990r, murowany, wybudowany z pustaka białego na działce 770m2 w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Dom jest w trakcie remontu, wymieniony został dach na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł131,67 m² 4 860,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni 66,67 m2 usytuowany na piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w Trzciankach k. Nowin. Budynek o nowoczesnej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 894 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam Państwu niepowtarzalną działkę w okolicy Poznania(35km) w miejscowości Żabno za Mosiną. Działka o powierzchni 1894m2 położona na pochyłym terenie co gwarantuje widok na las.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł207 m² 12 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł11,50 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

DO wynajęcia od zaraz Pokój na Kozanowi Do wynajęcia przytulny i ciepły pokój o powierzchni 11,5 m w mieszkaniu 2-pokojowym. Pokój jest umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy okolice Pacu Daszyńskiego pow. 140m2 na II piętrze kamienicy z widokiem na Plac Daszyńskiego. Lokal składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 654 zł67,37 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wrocław, ul. Władysława Reymonta Zamieszkaj w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Wrocławia! Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży! Bardzo ładne działki o powierzchni 900 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko - bardzo blisko do dzielnicy Fordon! Działki wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wombat Nieruchomości z przyjemnością proponuje na sprzedaż perspektywiczną i wielofunkcyjną działkę w dogodnej lokalizacji Sycowa , z bardzo szybkim i łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł8 668 m² 68,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podana cena jest ceną brutto z vat23%. Cena netto 479.674,00 zł. Zainwestuj w Ornecie i odzyskaj do 70% kosztów. Działka przemysłowo-usługowa na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przepiękna działka budowlana o powierzchni 1.000 m 2 znajdująca się w miejscowości Barcice Drwalewskie k. Chynowa. Działka idealna do zamieszkania, zapewnia ciszę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

7 220 zł602,40 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie warsztatowe, magazynowe. Do wynajęcia budynek warsztatowy o pow. 602,40 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

149 000 zł25,75 m² 5 786,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²125,68 m² 6 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura zlokalizowane na parterze biurowca o powierzchni około 125,68 m2 w Rudnej Małej w idealnej lokalizacji niedaleko lotniska w jasionce pod siedzibę renomowanej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł305 m² 7 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 305m2, zlokalizowany na dużej jeszcze nie zagospodarowanej w pełni działce o powierzchni 3400m2. Nieruchomość stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł46,09 m² 8 331,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie na wyłączność | tylko U nas widok bezcenny przestrzeń Z potencjałem Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,07.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł64,50 m² 13 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego bloku na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 17D na Białołęce. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż niezwykły apartament inwestycyjny, który idealnie łączy styl z praktycznymi rozwiązaniami. Jest to wyjątkowa oferta zarówno dla inwestorów, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96,95 m² 8 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie dwulokalowej położone w zielonej części Łomianek, na zamkniętym osiedlu. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi , które preferują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 226 zł66,42 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bochnia,małopolskie

1 900 000 zł8 921 m² 212,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 0,8921 ha - Bochnia, ul. Krzeczowska | wz na zabudowę 4-lokalową | Cena: 1 900 000 zł Concept Biuro Nieruchomości przedstawia świetnie zlokalizowaną działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dochodowa nieruchomość nad jeziorem ełckim gotowy, rentowny biznes W prestiżowej lokalizacji mazur Na sprzedaż wyjątkowa, doskonale prosperująca nieruchomość inwestycyjna położona w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł919 m² 210,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z dala od zgiełku miasta. Polecam. Andrzej Marczak   Na sprzedaż działki w miejscowości Żołędowo gmina Osielsko. Działki o powierzchniach 933 mkw. 919 mkw. 950 mkw. 3005 mkw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł5 549 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka z warunkami zabudowy położona jest w Bogaczewie. Działka numer 90/2. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł58,02 m² 13 133,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, urządzonego oraz ustawnego 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 15 piętrze (przedostatnim) w wysokim 16 piętrowym bloku z cegły na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

350 360 zł23,05 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

| szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 23 mkw. pokój, przedpokój, łazienka wystawa okien od strony zachodniej wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie obowiązuje umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Toruń,kujawsko-pomorskie

880 000 zł1 772 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rubinkowo, działka 1772m2, mpzp, przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł83,12 m² 13 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości materiałów. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania o powierzchni ok 59m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie przyjazne zwierzętom Super miejsce na mapie Zielonej Góry- centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 32 m , Śródmieście, okolice Askany, gorzów Wielkopolski Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł78,10 m² 8 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,10 m położone w Lubartowie na zamkniętym osiedlu przy ul. Krańcowej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla.